Головний арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)
Асистенти: Максим Чертоляс (Херсон), Семен Шлончак (Черкаси)

"Кривбас" (Кривий Ріг) - "Оболонь" (Київ) 1:0

"Кривбас": Кліщук, Дібанго, Бескоровайний, Стецьков, Фонсека, Кузик (Понєдєльнік, 87), Бізімана, Аду (Кожушко, 72), Татарков (Вакулко, 46), Соса (Хомченовський, 87), Луньов (Твердохліб, 65)

"Оболонь": Федорівський, Мороз (Косовський, 51), Прокопенко, Приймак, Карась (Лук'янчук, 72), Дубко, Мединський, Черненко (Запорожець, 81), Слободян (Суханов, 81), Вишневський (Тарануха, 72), Краснопір
Тренер: Валерій Іващенко

Попередження: Твердохліб, 71 - Мороз, 38, Приймак, 68, Прокопенко, 90+4

{{widget:lineup:24907}}

Атакуюча ланка - наслабша в "Оболоні". І одна з найгірших в УПЛ. 11 забитих м'ячів в 19-ти іграх - менше тільки у "Миная" (9). Голи кияни взагалі народжують у муках. В останніх шести зустрічах відзначилися лише один раз - з "Чорноморцем" (1:1) у 18-му турі. Тоді своє прізвище на табло запалив Краснопір.

У Кривому Розі молодий форвард був непомітним, лише одного разу - за 90 хвилин - нагадав про себе. Вже за рахунку 1:0, прийнявши передачу Черненка, пробив у руки Кліщуку.

Сценарій першого тайму - це дещо обережна гра. З обох боків. Гості більше дбали про оборону, до воріт "Кривбасу" доходили зрідка. Єдиний по-справжньому небезпечний момент, який ледве не став гольовим, вони створили зусиллями Мединського та Вишневського: перший видав ідеальну розрізну передачу, а інший, однак, пробив надто прямолінійно - в голкіпера криворіжців.

А заграли кияни лише тоді, коли суперник відкрив рахунок. Сталося це після того, як команди "відгуляли" "додаткову перерву", пов'язану з повітряною тривогою. На 54-й хвилині арбітр Коваленко увів команди в укриття, а через 20 обертів секундної стрілки гру поновив. А ще за три хвилини господарі забили. Бандейра отримав м'яч на правому фланзі, змістився в центр, на замасі убрав Прокопенка й відпасував на Кузика, котрий з розвороту поцілив у дальній кут - 1:0.

За ті півгодини, що залишались до фінального свистка, кияни провели атак більше, ніж за весь перший тайм. Небезпечно здалеку бив Тарануха (Кліщук парирував), Лук'янчук головою замикав навісну передачу (поруч зі стійкою) і насамкінець Суханов намагався забити зі штрафного (влучив у когось з суперників).

Відсутність Іліча, що відбував дискваліфікацію за червону в матчі з "Шахтарем", кинулася в очі з перших хвилин. У криворіжців не знайшлося гравця, який міг би так само класно, як хорват, з'язувати гру в центрі поля. Цього суботнього вечора у претендента на чемпіонство майже нічого не виходило. І це вдача, що вдалося взяти три очки. Бо на них "Кривбас", якщо відверто, не награв. Перемога вистраждана.