Асистенти: Валентин Куцев (Київ), Віталій Скобля

Голи: Козак, 62 (пен.) - Михайленко, 10, Шулянський, 77

"Полісся": Бойко, Тейлор, Чоботенко, Михайліченко, Шабанов, Грицук (Крушинський, 46), Танковський (Кравченко, 85), Таллес (Мустафаєв Раміль Огли, 46), Козак, Назаренко (Фортюне, 59), Будківський

"Олександрія": Шевченко, Кампос, Логінов, Шулянський (Костишин, 81), Калітвінцев (Беляєв, 71), Михайленко (Шостак, 81), Ковалець, Мартинюк, Калюжний, Копина (Скорко, 85), Кулаков (Погорілий, 71)

Попередження: Михайліченко, 43, Тейлор, 48, Тейлор, 82 - Калюжний, 40, Беляєв, 90+3
Вилучення: Тейлор, 82

Обидві команди дуже потребували позитивний результат, тож поєдинок мав надпринциповий характер, напруження, як то кажуть, відчувалось навіть у повітрі. Житомир не тільки увірвався в еліту вітчизняного футболу, а й намагається виступати локомотивом позитивних змір. Президент клубу Геннадій Буткевич введе активну роботу з колегами, розвиває інфраструктуру та не шкодує грошей на трансфери.

Не дивно, що перед поєдинком з "Олександрією" житомиряни оголосили про чергове придбання - універсальний захисник Василь Кравець перейшов з "Дніпра-1".

Можливо єдиного, чого на разі не вистачає житомирянам - це перемог рідної команди. Невдала серія затягнулася і помітно, що "вовки" втратили впевненість, хоча ще відносно недавно для них не існувало авторитетів, а задачі на сезон виглядали максимальними.

В якийсь момент відбувся збій механізму: "вивозити" матчі на емоційному піднесенні ставало все важче, адже і на "Полісся" вже налаштовувались не як на новачка, а як на серйозного конкурента. Здавалось, що зимова пауза дозволить підопічним Юрія Калітвінцева перезарядити батарейки, награти нові схеми, підготувати сюрпризи. Але з поновленням сезону стало очевидно - проблеми нікуди не поділися.

Читай також: Хавбек "Полісся" Яссін Фортюн: "Надлишок бажання зіграв із нами злий жарт"

"Олександрія" виглядали цікавіше, провела більше цікавих атак й у підсумку забрала три очки. Важливо, що гості з перших хвилин почали гнути свою лінію, а не вичікували та підстроювались під суперника. Стартова рішучість та натиск олександрійців призвели до швидкого голу - Микола Михайленко опинився на позиції центрфорварда та ударом головою замкнув навіс від Калітвінцева молодшого - 1:0.

До кінця тайму господарі, здалося, так і не прийшли в себе. Олександрійці мали збільшувати перевагу, але декілька разів свої ворота по-справжньому рятував Денис Бойко.

Перерва, а також проведені заміни, пішли на користь "вовкам". Їм вдалося збільшити швидкості та змусити "Олександрію" притискатися до своїх воріт. Пресинг приніс свої плоди: Калюжний у власному штрафному майданчику необачно зіграв проти Тейлора і арбітр призначив пенальті. Козак переграв Микиту Шевченко - 1:1.

Господарі побігли забивати другий м'яч, але своєчасні корективи, які вніс у гру своїх підопічних вже Руслан Ротань, спочатку урівняли гру, а потім дозволили олександрійцям знову перехопити ініціативу. Вдало на заміну вийшов Олександр Бєляєв, який відразу включився в гру, діяв гостро та нестандартно. Шість хвилин знадобилося "джокеру" щоб віддати точний пас на Шулянського - 2:1.

А потім сталось вилучення Тейлора, який заробив другий гірчичник та залишив свою команду у меншості. "Олександрія" впевнено довела гру до логічного завершення - 2:1.