Головний арбітр: Дмитро Євтухов (Дніпро)
Асистенти: Володимир Думенко (Харків), Ярослав Поважний
"Чорноморець": Варакута, Гучек, Бойчук (Альваренга, 83), Васильєв, Салюк, Брагару, Авагімян, Ійєде (Присяжнюк, 46), Кузик (Гомеш, 83), Бадібанга, Штогрін
"Ворскла": Ісенко, Крупський (Галас, 89), Корнієнко, Пердута , Бацула, Мякушко, Хрипчук, Челядін (Павлюк, 67), Сіссоко, Ковталюк (Толі, 82), Степанюк
Тренер: Сергій Долганський
Попередження: Ійєде, 45, Штогрін, 48, Авагімян, 50 - Ковталюк , 14

{{widget:lineup:24901}}

Читай також: "Чорноморець" - "Ворскла": стартові склади

По першим кадрам з Одеси стало зрозуміло, що на стадіоні "Чорноморець" є проблеми з газоном. Схоже, саме якість поля допомогла гостям створити перший свій момент вже на 3-й хвилині зустрічі. Випадковий відскок від суперника в центрі штрафного майданчику ударом із розвороту завершував Степанюк - точно до рук Варакуті.

На перших хвилинах полтавці продовжили гостріше діяти в атаці і на 14-й хвилині могли розраховувати на пенальті, однак Ковталюку арбітр виписав жовту картку за симуляцію. І це дивно, бо на матчі працював ВАР. Контакт між форвардом полтавців та захисником одеситів був. Тобто мінімум жовту картку за "малювання" показувати  - якось перебір. А, по хорошому, той момент треба було передивлятися, чого по динаміці грі, схоже, не було. Бо дуже швидко продовжили гру далі.

Майже одразу був ще один момент біля одеських воріт. Цікаво Ковталюк пропускав простріл від Мякушка. Якби Крупський встиг замкнути дальню штангу, це був би гольовий момент. Відповів на це "Чорноморець" на 22-й хвилині. Авагімян, прорвавшись до штрафного майданчику, вирішив з гострого кута пробити в ближній кут. Трохи не влучив.

На 33-й хвилині "Ворскла" вже зобов’язана була виходити вперед. Мякушко отримав м’яч на лівому фланзі, на техніці прокинув повз Бадібангу і намагався на виконання влучити у дальню дев’ятку. М’яч пролетів в сантиметрах від воріт. При тому полтавчанин міг пробити значно якісніше, час на це у нього був. Перед перервою ще й Сіссоко відлічитися міг: із зони перед штрафним крутив у правий верхній кут, але м’яч Варакута забрав.

Роман Григорчук на другий тайм випустив Присяжнюка. І варто відзначити, що "Чорноморець" дійсно гостріше заграв в атаці. Ось тільки все це було на підступах до штрафного майданчику. Дуже довго Ісенко ніхто не турбував. Тільки на 58-й хвилині можна згадати, як Васильєв непогано пробивав зі штрафного, але не влучив у ворота. Про гострий момент, який, для прикладу, був у Мякушка, не варто навіть і говорити.

Гості в другому таймі вже більше діяли на контратаках. Одна з таких на 63-й хвилині закінчилася ударом Мякушка в ближній верхній кут. Трохи не влучив полтавчанин. У відповідь "Чорноморець" через п’ять хвилин ледь не забив – Бойчук не влучив у порожні ворота. Ісенко помилився на виході, однак Богдан з гострого кута не забив. У продовжені атаки ще й Шторгін пробив головою над воротами.

Вперше "Ворскла" забила на 75-й хвилині. Гучек серйозно помилився з пасом назад на Салюка, чим скористався Крупський. Варакута удар відбив, після чого Ковталюк з другої спроби все ж переграв голкіпера. Однак форвард був у офсайді. Лайнсмен це побачив, після чого ще й ВАР підтвердив.

Далі наступила 89-та хвилина і перше диво. Не вдалося полтавцям нормально розіграти кутовий, однак м’яч все ж гості підібрали. Бацула робив подачу на дальню штангу, але м’яч не докрутився і залетів у дальній кут воріт. Справжній фарт! 0:1! Через дві хвилини було друге диво, на цей раз вже біля воріт Ісенка. Штогрін після класного закидання від Брагару з лінії воротарського майданчику не влучав у ближній кут!

У підсумку "Ворскла" в повністю рівній грі здобуває другу поспіль перемогу. А "Чорноморець" в 2024-му році поки не перемагає. Одесити з трьох матчів тільки один не програли…