Головний арбітр: Александр Афанасьев (Харків)
Асистенти: Виктор Матяш (Донецьк), Владимир Думенко (Харків)

"Верес": Когут, Шевченко, Кучеренко, Сезар да Силва, Балан (Гакман, 60), Яго (Годя, 67), Банада, Кучеров, Дахновський (Янаков, 82), Шастал (Шарай, 60), Мрвальєвіч (Гайдучик, 67)
"Колос": Фесюн, Гончаренко, Бондаренко, Цуріков, Велетень (Сантос, 74), Демченко, Лучкевич, Мілько, Тотовицький, Безбородько (Паулаускас, 68), Топалов (Ільїн, 88)
Тренер: Ярослав Вишняк

Попереджений: Демченко, 53

{{widget:lineup:24681}}

Зимовий відхід із "Колоса" Золотова (за домовленістю сторін), а також відсутність через травму Бурди, змусили гостей змінити ігрову схему з трьома центрбеками та перейти на більш класичне для УПЛ розташування 1-4-2-3-1.

"Верес", на тренерському містку якого дебютував Олег Шандрук, та якого гучно підтримували місцеві вболівальники, краще увійшов у гру. "Вовки" завдавали темп, діяли агресивно і в першому таймі змусили ковалівців зосередитися на захисті власних воріт.

Вже на 10 хвилині, після удару Яго і яскравого сейву Фесюна, голкіперу ковалівців довелось підвищувати голос на своїх захисників, які відразу ще й підбір програли... Саме воротар "Колосу" став MVP першої половини гри. Під завісу тайму "Верес" створив ще один стовідсотковий момент, Дахновський виконав націлену навісну передачу, після якої Яго пробивав головою майже з лінії  воротарського, але Фесюн встиг зреагувати!

Гості втримали ворота "на замку", перевели дихання у перерві, а після поновлення гри продемонстрували як потрібно витискати максимум із моментів. Спочатку спрацювала "пушка" Цурікова, якому асистував Тотовицький. І майже відразу господарів добив Паулаускас, замкнувши пас від того ж Тотовицького - 2:0.

Читай також: Ярослав Вишняк: "Футболісти звикали до газону, атмосфери з вболівальниками на стадіоні"

Перед самим завершенням гри у рівнян був шанс відіграти один м'яч, але Гайдучик з кількох метрів головою пробив вище воріт. 0:2 - "Верес" вдев'яте в історії поступився "Колосу".