Асистенти: Василь Остапчук (Суми), Ярослав Поважний
"Дніпро-1": Волинець, Кравець, Сваток, Сарапій, Бабенко, Піхальонок, Когут (Філіппов, 84), Гуцуляк, Пасіч (Лєднєв, 56), Танчик (Мірошніченко, 70), Рубчинський
"Колос": Фесюн, Золотов, Бондаренко, Чорноморець, Цуріков, Сантос (Болбат, 75), Салабай (Безбородько, 75), Демченко, Велетень (Мякушко, 71), Лучкевич, Мілько
Тренер: Ярослав Вишняк
Попередження: Когут, 26, Кравець, 58 - Чорноморець, 42

{{widget:lineup:22381}}

Особливим був матч проти "Колоса" для "Дніпра-1". По-перше, цей матч став поверненням у рідний Дніпро. Після того, як команда один за одним залишила всі три єврокубки, керівництво клубу вирішило, що немає чого робити у Ужгороді, треба повертатися додому. Через це "Дніпро-1" залишило кілька легіонерів, які боялися їхати ближче до фронту. По-друге, після відставки Олександра Кучера у команди нарешті з’явився повноцінний новий головний тренер. Юрій Максимов встиг провести лише пару тренувань, як вже довелося проводити офіційний матч.

Перший тайм цього "захоплюючого" протистояння – точно не те, що хотіли бачити вболівальники, які включили трансляцію. Все, що можна було побачити – дуже повільний темп, який більше влаштовував "Колос". Саме гості у підсумку цікавіше провели першу половину зустрічі, створивши кілька моментів біля воріт Волинця.

На 28-й хвилині Велетень зміг набрати швидкість, підхопити м’яч після помилки Кравця, хитнути Сватка, увійти до штрафного майданчику та пробити у ближній верхній кут. Волинець правильно зайняв позицію та потягнув! Через шість хвилин голкіперу господарів довелося вже із воріт виходити, щоб переривати швидку контратаку ковалівців.

А на останніх хвилинах тайму господарі ще двічі могли пропускати… Момент на 42-й хвилині був просто убивчим! Пасіч погано зіграв на лівому фланзі, чим дав можливість Велетню опинитися з м’ячем, увійти до штрафного майданчика та прострелити в центр на Салабая. Форвард мав купу часу, щоб обробити, підлаштуватися та пробити, однак удар був відверто невдалим – по самому центру воріт. Це Волинцю і допомогло відбити ногою.  Через три хвилини голкіпер відбив перед самісіньким свистком на перерву небезпечний удар Цурікова.

Після перерви зовсім нічого не змінилося. Дії гравців "Дніпра-1" були настільки повільними, що захисники "Колосу" навіть у випадку якогось провалу встигали все виправити. Гарний приклад такої ситуації був на 53-й хвилині. У Гуцуляка була можливість небезпечно пробити вже з меж штрафного, однак дуже довго Олексій думав. У підсумку захисники швидко закрили зону та заблокували удар.

Логічно, що саме "Колос" і забив першим. На 61-й хвилині після подачі зі стандарту господарі упустили Чорноморця, який зміг пробити головою. Волинець цей удар потягнув, однак Салабай зміг першим опинитися на добиванні. 0:1! ВАР на всяк випадок подивилися арбітри і все підтвердили.

Важко було здогадатися, як "Дніпро-1" міг би відігратися. До 68-ї хвилини на рахунку господарів не було жодного удару у площину воріт Фесюна. І тут подарунок - "Колос" сам привіз собі гол. Демченко в центрі поля подарував м’яч Піхальонку, чим лідер "Дніпра-1" одразу скористався. Олександр знайшов пасом Гуцуляка, а Олексій класно виконав у дальній верхній кут воріт. 1:1!

Після забитого голу дніпряни трохи все ж почали додавати, а на 79-й хвилині довелося вже рятувати Фесюну. Голкіпер відбив потужний удар від Піхальонка. "Дніпро-1" ще й пенальті просив, однак повтор показав, що захисник і близько рукою не грав. Через п’ять хвилин вже Кравець міг забивати, однак знову врятував воротар. Додатковий час був схожий на фінальний штурм, однак все, що господарі змогли зробити – удар Лєднєва у стінку з небезпечного штрафного. При тому цей стандарт арбітр придумав.

У підсумку "Дніпро-1" знову показав дуже і дуже слабку гру. Десь навіть пощастило, що вдалося не програти. Якби не трапилася помилка Демченко, не факт, що вдалося б щось створити. "Колос" відіграв дуже непоганий матч, змусивши суперника грати так, як зручно самім. Просто трохи не пощастили, що швидко після голу пропустили. До цього моменту господарі зовсім нічого не створили.