Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Лига чемпионов. Реал – Бавария. Прямая трансляция
Источник: /ua/live/397090
  • Страницы
  • Все
  • 1

Уже час Баварії забивати )

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Не треба нам вчорашнього )

Але ж як схоже )

 

Axelk

Накаркав

 

Axelk

Ну так не буває ) два матчі чітко по одному й тому ж сценарію

 

toledo

АХАХАХА

 

Striker

Нойер))

 

Striker

Реал - это не ПСЖ

 

Бесплатно

На пенсію!!!

 

Striker

Это Реал :)

 

Бесплатно

Має бути гол.

 

Striker

ГОООООЛ!!!

 

Striker

Класна кінцівка матчу.

 

Axelk

В БАВАРІЇ ВКРАЛИ ГОЛ???

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

В БАВАРІЇ ВКРАЛИ ГОЛ???

Какой нах гол... Свисток был

 

Бесплатно

Німці чистий другий забили :(

Але це не скасовує того, що Тухель - лошара, який зняв Кейна, коли ще нічого не було вирішено

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Какой нах гол... Свисток был

А офсайд був????

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Какой нах гол... Свисток был

Там не було офсайду. І взагалі в таких сутаціях судді повинні не махати бездумно, а дочекатися кінця атаки. Але там уже всі на нервах були, тому й вийшло ось так

 

Ingvar

Гарний матч від Луніна. Гол пропустив складний, там важко було врятувати. В інших епізодах надійно.

 

lexa29

Ну і головна інтрига - хто буде стояти на воротах Реала в фіналі )

 

lexa29

Вітаєма Андрюхіна з фіналом!!!

І так, на прикінці суддя поспішив свистіти. Хоча, як на мене, якби не свиснув, то захісники б впоралися.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

А офсайд був????

Не ипет, офсайд или нет, удар по центру, если б не свисток - Лунин бы не остановился... Вот я и спрашиваю какой гол???

 

Бесплатно

Там максимум угловой был бы

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Вітаєма Андрюхіна з фіналом!!!

І так, на прикінці суддя поспішив свистіти. Хоча, як на мене, якби не свиснув, то захісники б впоралися.

Помилився боковий.Він підняв прапорець-Марциняк мусив свистіти...І оффсайд таки був,сантиметри.

 

Justas

Ну так, Реал - не ПСЖ, і це добре )

Наприкінці у Баварії був офсайд, тому нема чого сперечатись.

Ну і Нойера трохи шкода, шикарний матч видав, але так лажанув у найважливіший момент...

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Помилився боковий.Він підняв прапорець-Марциняк мусив свистіти...І оффсайд таки був,сантиметри.

Здається головний сам вирішує свистіти чи ні, навіть при піднятому прапорцю. Міг дати дограти епізод, а далі б вар переглядав.

Але так, там все одно офсайд.

 

toledo

Нойер підкачав

 

Olegechek

Після 68 і до 87 хв нічого не віщувало такий кінець німцям. Баварія була Реалу не по зубам, після забитого м'яча. Думав ну це карма Реалу, погано грали проти РБ Ляйпціга , так собі проти Ман Сіті, в Мюнхені теж не дуже...ну а вчора піся пропущеного взагалі жах... Білнгхема не впізнати після нового року...Нойєр награв на наступний контракт з Баварією. І тут така прикра помилка Мануеля на 87 хв... і ми вже бачимо інший Реал, Реал який заслуговує на перемогу.

Андрій гарно зіграв, набагато краще більшість гравців Реалу. Гол таке, мог відбити тільки в теорії, чудовий удар німця.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Після 68 і до 87 хв нічого не віщувало такий кінець німцям. Баварія була Реалу не по зубам, після забитого м'яча. Думав ну це карма Реалу, погано грали проти РБ Ляйпціга , так собі проти Ман Сіті, в Мюнхені теж не дуже...ну а вчора піся пропущеного взагалі жах... Білнгхема не впізнати після нового року...Нойєр награв на наступний контракт з Баварією. І тут така прикра помилка Мануеля на 87 хв... і ми вже бачимо інший Реал, Реал який заслуговує на перемогу.

Андрій гарно зіграв, набагато краще більшість гравців Реалу. Гол таке, мог відбити тільки в теорії, чудовий удар німця.

Якби пройшла Баварія або на чолі Реалу перебував би не Анчелотті, я б сказав, що в фіналі можливі варіанти. А в цій ситуації в фіналі варіантів не бачу. Реал або виграє, або витошнить перемогу, як вчора.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Якби пройшла Баварія або на чолі Реалу перебував би не Анчелотті, я б сказав, що в фіналі можливі варіанти. А в цій ситуації в фіналі варіантів не бачу. Реал або виграє, або витошнить перемогу, як вчора.

Думаю шанси десь 80/20% на користь Реалу.

 

Atlant

Гри не бачив, дивився огляд.

Виходить, кореєць "в одно ліцо" програв півфінал, якщо брати обидва матчі?

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити