Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Чемпіонат Іспанії. "Мальорка" – "Жирона" 1:0. Відеоогляд матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/video/overview/1709496291-chempionat-ispanii-malorka-zhyrona-1-0-videoohliad-matchu.html

Накінець це сталось! Коли Жирона забила менше, чим на те що награла. Правда, я цьому савсєм нє рад, два двійничка з великими кефами пішли до букмекера. Саме із-за Жирони. Один двійниичок був нічиї Жирони і Барси, а другий нічия Жирони і вчорашня (чи позавчорашня, вже не памʼятаю) нічия забитих і пропущених в восьми матчах англійської премʼєр ліги. Зате памятаю добре памʼятаю кеф - 12. А 12 помножити на 3.3 (буки давали за нічию Жирони), нівроку б получилось. Тиждень назад був виграв трійничок з кефом під сто, ше міг виграти схожий позавчора, але Рух не сподвігся другий гол забити Колосу, це капець якийсь.)))

 

нікюдаг

А днів 10 назад був день, коли було мало матчів і, як наслідок, відповідно, на сайті було мало прогнозів. А саме - шість. Не памʼятаю точно той день, але памʼятаю, що в той день Барса в когось виграла 4:0. Ну так от, ради прикола поставив мінімалку на всі ті шість прогнозів від експертів тоталом. Тільки всупереч прогнозам, навпаки. Ну так от, після четвертого матчу з того експреса - забрав кешаут, дятел, в результаті зіграли всі шість!) І чому я в цей час десь не займався іншими справами, навіщо тільки в той момент я поліз на сайт букмекера))

 

нікюдаг

Мапа сайту Повна версія Оновити