Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Полісся" - ЛНЗ. Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1709259317--polissia-lnz-anons-ta-prohnoz-matchu.html

Макуана один важив, що решта Полісся. Найкращий по любе, гравець УПЛ першої половини чемпіонату. Захист Полісся, по любе, на зараз понадійніше захисту ЛНЗ, але спереду без Макуани команди одинакові. Тому, на місці автора, я б не був такий категоричний і впевнений. Тим паче, якщо в вершника без голови Пасіча (другий Зубков) гра піде, нелегко Поліссю прийдеться. Плюс Шестаков - моментів, як правило, у нього мало, але якщо нагода трапиться - 90 відсотків шо заб'є.

 

нікюдаг

Краще б автор написав, в якому стані на момент матчу поле в Житомирі буде, від того на 80% потрібно танцювати, а не від тіпа аргументів наведених автором статті

 

нікюдаг

Тим паче, не будет Будківського, гравець, яких на пальцях можна перерахувати, якому зручніше грати на перекопаному горОді, а не на футбольному полі.

А вопше - саме більше, що мені не подобається на цьому сайті, це коли я поставив ставку, потім заходжу на футбум, а там один з шанованих експертів дав аналогічний моїй ставці прогноз. Це - вважай пропало. Єдине, коли в такому випадку можна виграти (беремо для прикладу цей матч), це коли Полісся не просто виграє в ЛНЗ, а виграє з формою. Часто непоганою. Деколи і мінус два з половиною можна брати; а обережним, боягузам і тим хто великі гроші заряджає фору просто -1 сміливо можна ставити. Але, повторюсь, якщо прогноз від експерта буде правильним

 

нікюдаг

Ну шо, мінусісти?

 

нікюдаг

Мапа сайту Повна версія Оновити