Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Баєр" - "Баварія". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/germany/bundesliga/1707469718--baier-bavariia-anons-ta-prohnoz-matchu.html

Бачив цього сезону чотири матчі Баєра. І в усіх вони з першої до останньої хвилини матчу (незалежно від рахунку, навіть коли вели в два- три мячі) грали так, немовби зараз 75та хвилина матчу і вони програють 0:2. Якщо вони і сьогодні таке влаштують, не злякаються назви команди, яка буде грати проти них - нелегко Баварії прийдеться.

 

нікюдаг

Байєр - Баварія

Реал - Жирона

Рома - Інтер.

Це все одночасно, і скрізь є спеціальний інтерес. М-да.

Мабуть Байєр - Баварія, як найбільш рівний. Решта - якщо буде цікаво - в запису.

Таки Інтер. Він раніше)).

+3 - мощщщьььно. Але я б спеціально оцінив захист Байєра. У Баварії один удар в площину і ті півгодини воеи мовби головою билися в гумову стіну, без гостроти

*ті півгодини, які я дивився, вони ...

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Байєр - Баварія

Реал - Жирона

Рома - Інтер.

Це все одночасно, і скрізь є спеціальний інтерес. М-да.

Мабуть Байєр - Баварія, як найбільш рівний. Решта - якщо буде цікаво - в запису.

Взагалі получився нерівний. Як я і гадав. Баєр порвав ту Баварію, шо бобік тряпку. Найбільш рівний макарони зіграли, жаль, звичайно, що Рома третій не забила. Ну і Реал розійшовся не шутку, не тре було їм четвертий гол забивати

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Взагалі получився нерівний. Як я і гадав. Баєр порвав ту Баварію, шо бобік тряпку. Найбільш рівний макарони зіграли, жаль, звичайно, що Рома третій не забила. Ну і Реал розійшовся не шутку, не тре було їм четвертий гол забивати

В макарон не рівна гра. Інтер на три голови вищий, коли починав грати в футбол. Але це макароооони. І це Інтер Індзагі: вони по справжньому грали хвилин п'ятнадцять-сімнадцять: с 10-ї хв. до голу в першому таймі і початок другого. Рома Де Россі бійці, звичайно. Але простокутні і не гнучкі. Та в четвірку можуть зайти. В Болонью не вірю. А от розбірки між Аталантою, Лаціо та Ромою можуть бути цікавими.

Мапа сайту Повна версія Оновити