Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Арсенал" - "Ліверпуль". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/cup/1704465597--arsenal-liverpul-anons-ta-prohnoz-matchu.html

А чому автор анонсу ставить у склад травмованого Собослаї??

Чи він не дивився матч із Ньюкаслом, або не читав новин??! Це очевидний прокол. Клопп сам в інтерв'ю говорив що Домінік не доступний.

 

Djokovich

Думаю і сподіваюсь, що Арсенал програє ганебно.

... і знов про зміщення крайніх захисників.

Звертаю увагу шановного паньства на ... Інтер. Там якщо фланговий гравець зміщується в центр його страхує не центрхав, а центрдеф! В Інтері їх три. А флангові гравці там не захисники в принципі.

АААА.... що це було? Арсенал збирається забивати чи таки хоче пропустити)?

Без Зінченка виглядають цілком нічого собі.

Арсенал хоче бігти до чужих воріт з м'ячем, а Ліверпуль хоче змусити їх бігати по всьому полю без м'яча).

У Дарвина есть одно несомненное достоинство - он не попадает не только по чужим воротам)

 

Запарижанин

ЛЗ у Арсенала - место проклятое)))).

Если кроме шуток, то Райс - Жоржиньо в центре, защитники на флангах и Рамсдейл в воротах - мне нравится. Но к этой компании нужен настоящий форвард. Я бы сказал, что матч проиграл Хавертц.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Если кроме шуток, то Райс - Жоржиньо в центре, защитники на флангах и Рамсдейл в воротах - мне нравится. Но к этой компании нужен настоящий форвард. Я бы сказал, что матч проиграл Хавертц.

Райс - Жоржиньо в центре хороши для атаки. Сегодня они хоть по-очереди "дежурили", во всяком случае - старались, а если бы сыграли, как обычно, "все в атаку", то хз, чем бы это всё закончилось. Правда, сегодня и Ливер не такой зубастый был, без Салаха на поле.

 

Запарижанин

А настоящий форвард Арсу нужен уже не первый год. Только Артета, видимо, считает иначе. Мо, задался целью удивить мир - выиграть чемп без нападающего и стопера.

 

Запарижанин

Знову курво Зіна винен

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Райс - Жоржиньо в центре хороши для атаки. Сегодня они хоть по-очереди "дежурили", во всяком случае - старались, а если бы сыграли, как обычно, "все в атаку", то хз, чем бы это всё закончилось. Правда, сегодня и Ливер не такой зубастый был, без Салаха на поле.

Вот. У них е ть скиллы, у каждого, дежурить по-очереди, и это эффективно.

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Знову курво Зіна винен

Рвётся слабое место. Слабое место Зина - виновен Зина. Сегодня слабое место Кивиор и Хавертц - сегодня большой привет им. Не изображай из себя , а то ещё поверят.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Вот. У них е ть скиллы, у каждого, дежурить по-очереди, и это эффективно.

Если очередной дежурный не заиграется. Что случается с ними обоими.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Если очередной дежурный не заиграется. Что случается с ними обоими.

Есть подозрение, шо им на этот матч внушение сделали.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

АААА.... що це було? Арсенал збирається забивати чи таки хоче пропустити)?

Без Зінченка виглядають цілком нічого собі.

В тебе Зіна 100$ позичив і не віддав?:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

В тебе Зіна 100$ позичив і не віддав?:)

Нет. Я просто видел, как он играл в последних матчах перед травмой. Не исключаю, что уже с травмой играл.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Если кроме шуток, то Райс - Жоржиньо в центре, защитники на флангах и Рамсдейл в воротах - мне нравится. Но к этой компании нужен настоящий форвард. Я бы сказал, что матч проиграл Хавертц.

так, 0:2 від Ліверпуля без Салаха і ван Дейка, то дуже достойно.

не те що з Зінченком

 

QHF

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Рвётся слабое место. Слабое место Зина - виновен Зина. Сегодня слабое место Кивиор и Хавертц - сегодня большой привет им. Не изображай из себя , а то ещё поверят.

коли конкретно Зіна був слабкою ланкою?

 

QHF

Ответ на сообщение пользователя QHF показать

так, 0:2 від Ліверпуля без Салаха і ван Дейка, то дуже достойно.

не те що з Зінченком

Ти матч дивився чи лише на цифри пасматрєл?

Ответ на сообщение пользователя QHF показать

коли конкретно Зіна був слабкою ланкою?

В матчах проти Ліверпуля і Вест Хема.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

В матчах проти Ліверпуля і Вест Хема.

це на якій підставі таке твердження?

 

QHF

Ответ на сообщение пользователя QHF показать

це на якій підставі таке твердження?

Вибач, я по підсумках тих матчей у відповідних місцях і увідповідний час писав підстави. Розшукувати і повторювати для тих, хто або не бачить очевидного, або думає інакше, не маю ані часу ані потреби. Дякую за розуміння.

Знов-таки, маєш право думати як тобі завгодно.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ти матч дивився чи лише на цифри пасматрєл?

На що там було дивитися? Та ж сама нездара в атаці і ті ж самі помилки в обороні. Шум є, вихлопу нема. Начебто і тиснуть, начебто і створюють, а зиску ніякого. І це на своєму полі. Приціли як були збиті, так і лишилися. Дії як були прогнозовані, так і лишилися. Ось, наприклад, вийшов Мартінелі (хто ж його не знає) на підсівший захист, і що? Ну пішли прориви до лицевої, а далі? Кути ти прострілиш, коли там, в карному, ніг захисників, як гуталіну на гуталіновій фабриці? Центр і протилежний фланг недосяжні, а на ближній ніхто не відкривається. Від слова взагалі. Бо так в Арсеналі не прийнято. Або нема кому. Або тями немає це зробити. Але ж ні, хоч що там як, але продовжуємо битися головою в стіну. Головне, майже створити момент, а остаточній реалізації будемо вчитися вже наступного року. От і виходить, як у відомій приказці: миші плакали, кололися, але продовжували вперто жерти кактус.

 

Запарижанин

Чувак, мені просто не цікаво пережовувати за 38-м разом те саме. Повір, просто так буває.

На цьому на цій гілці все.

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

На що там було дивитися? Та ж сама нездара в атаці і ті ж самі помилки в обороні. Шум є, вихлопу нема. Начебто і тиснуть, начебто і створюють, а зиску ніякого. І це на своєму полі. Приціли як були збиті, так і лишилися. Дії як були прогнозовані, так і лишилися. Ось, наприклад, вийшов Мартінелі (хто ж його не знає) на підсівший захист, і що? Ну пішли прориви до лицевої, а далі? Кути ти прострілиш, коли там, в карному, ніг захисників, як гуталіну на гуталіновій фабриці? Центр і протилежний фланг недосяжні, а на ближній ніхто не відкривається. Від слова взагалі. Бо так в Арсеналі не прийнято. Або нема кому. Або тями немає це зробити. Але ж ні, хоч що там як, але продовжуємо битися головою в стіну. Головне, майже створити момент, а остаточній реалізації будемо вчитися вже наступного року. От і виходить, як у відомій приказці: миші плакали, кололися, але продовжували вперто жерти кактус.

Це не тобі питання було. В тобі я не маю жодних сумнівів.

Як на мене, до середини другого тайму грали дисциплінованіше, і якби в перші 20 хвилин матчу з 3-4 моментів реалізували хоча б один (вітання Хавертцу) все могло піти інакше.

Перехід на три захисники в Артети лажа повна. Там хаос починається. Я ж не просто так згадував Інтер з його підстраховкою крайків і їхньою грою в три захисники.

Тепер точно все по цій темі, бо абіженние патріоти, які бачать прапор і не бачать гру, конкретно задовбали. Їм би демонстрації трудящих єдиним строєм дивитись, а не футбол.

Усе, тепер я пішов звідси.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Це не тобі питання було. В тобі я не маю жодних сумнівів.

Як на мене, до середини другого тайму грали дисциплінованіше, і якби в перші 20 хвилин матчу з 3-4 моментів реалізували хоча б один (вітання Хавертцу) все могло піти інакше.

Перехід на три захисники в Артети лажа повна. Там хаос починається. Я ж не просто так згадував Інтер з його підстраховкою крайків і їхньою грою в три захисники.

Тепер точно все по цій темі, бо абіженние патріоти, які бачать прапор і не бачать гру, конкретно задовбали. Їм би демонстрації трудящих єдиним строєм дивитись, а не футбол.

Усе, тепер я пішов звідси.

Якби у бабці були яйця, вона б грала краще за Хавертця ))

 

Запарижанин

Мапа сайту Повна версія Оновити