Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Рух". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1700961450--dinamo-rukh-anons-ta-prognoz-matchu.html

Поставив 300 гр., шо динама не програє. Тотал всього 1.18. Раніше, я ставив, шо динама не виграє, але зара мені цього мало. Бог з тими 300 гр, тільки б Рух виграв.

 

нікюдаг

Динама як все - забила гол і тупо в захист. Гравці на голову вищі по майстерності, чуть тільки менш енергічні, але стиль не міняється. Максимов би їм не дозволяв тупо з половини поля Руха виходити. Чи Григорчук.

 

нікюдаг

арбітр кінь педальний

 

fal30

шепелєв як завжди ..

 

fal30

Какой же Шепелев глухонемой. Всю карьеру - полнейший абсолютный ноль. Ни одного положительного качества. Ни одного полезного действия за 5 лет. Че они все его тулят в состав?

 

MMMMetros

Подивився таблицю, як Динамі вдаолсь 25 голів - дивно. Згадав, більшість по два мяча вони забивали, коли відігрувались. А Рух забʼє, і своіх майже 40 гривень я отримую. Я якшо збʼє два, то я з радості напʼюсь напевно

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Какой же Шепелев глухонемой. Всю карьеру - полнейший абсолютный ноль. Ни одного положительного качества. Ни одного полезного действия за 5 лет. Че они все его тулят в состав?

таке враження, що в нього мозок вимикається час від часу

 

fal30

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Подивився таблицю, як Динамі вдаолсь 25 голів - дивно. Згадав, більшість по два мяча вони забивали, коли відігрувались. А Рух забʼє, і своіх майже 40 гривень я отримую. Я якшо збʼє два, то я з радості напʼюсь напевно

Хуєм по лобі ти отримаєш, а не 40 гривень...хвора істота

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя fal30 показать

таке враження, що в нього мозок вимикається час від часу

Та если б только мозг. Пас отдать не может, принять не может, ударить не может, отобрать не может, бежать совсем-совсем не может...я медленнее игрока в жизни не видел.

Он выглядит как будто вратаря в поле выпустили...и то не самого одаренного в игре ногами...но с его ростом он и на вратаря женской команды не потянет

 

MMMMetros

о, другий пішов

 

fal30

Вот Кабаев - хороший пример. Не самый толковый игрок, но где может пробежать, где-то убрать, где-то ударить. А в основе выходит 2 раза за сезон. А это чудовище каждый матч в составе.

 

MMMMetros

Чого майже всі журналісти, а деякі з них наїжають на Кабаєва, прям мема з нього якогось з нього зробили? Один з найшвидших і невтомних гравців в УПЛ, тільки цього з головою вистачає. Плюс, яка не яка майстерність у нього є

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Та если б только мозг. Пас отдать не может, принять не может, ударить не может, отобрать не может, бежать совсем-совсем не может...я медленнее игрока в жизни не видел.

Он выглядит как будто вратаря в поле выпустили...и то не самого одаренного в игре ногами...но с его ростом он и на вратаря женской команды не потянет

але гру читає, біжить туди куди треба, а як отримує м'яч, то хоч свічку у церкві став

 

fal30

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Хуєм по лобі ти отримаєш, а не 40 гривень...хвора істота

Отримаю, Рух відіграється

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Хуєм по лобі ти отримаєш, а не 40 гривень...хвора істота

Хуєм в лоб то хуєм в лоб :)

 

SL001

мдя... гра так собі, Рух не може, а Динамо поре моменти...

 

fal30

знов арбітр хєрню свистить

 

fal30

Панове MMMMetros та SL001. Будь ласка, коректніше формулюйте дописи на адресу інших дописувачів.

 

moderator

з перемогою, хоча стільки моментів не можна плюндрувати

 

fal30

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Отримаю, Рух відіграється

Ме-е-е-е....

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Панове MMMMetros та SL001. Будь ласка, коректніше формулюйте дописи на адресу інших дописувачів.

Ок, я взагалі не на адресу дописувача звертався, просто одного політика перефразував, вирвалось :)

 

SL001

Хто не сцикун, вишліть свій номер телефону чи шось таке, шоб я міг скинути фото ставок, на яких я виграв на матчі динама рух. Там є сім штук. І она з них трішки незавершонна, я поставив на рахунок 2:0 і від жадності ше одну туди подію впхав, яка ще не відбулася. Буде привід схуднути. Не мені. Навпаки, чим сильніше мене дятли ненавидять- тим більше я поправляюсь

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ме-е-е-е....

Це вам в основному писалось таваріщ кракаділов

 

нікюдаг

А ше главний дятєл чекіст ментос мене найбільше ненавидить.

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Це вам в основному писалось таваріщ кракаділов

Да по цимбалах мені твої ставки. А апломб таки посмішив).

Мапа сайту Повна версія Оновити