Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Україна - Італія. Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/euro-2024/1700389437-ukraina-italiia-anons-ta-prohnoz-matchu.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Зараз би Караваєв пригодився.

Не зрозумів чому він не потрапив в заявку... На заміну він був би дуже доречним

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Зараз би Караваєв пригодився.

можливо, як правий бек

 

А.Олексин

Микола бізон

 

toledo

Точно ва-банк

 

Olegechek

Навіщо цей?

 

Olegechek

пеналь де?

 

Fantom

А пенальті був...

 

Olegechek

Була точка, трідварас інфантіно

 

Olegyner

Ну що ж.

Непоганий матч.

 

Olegechek

Молодці! Класна гра!

 

Olegyner

Здається, пеналь таки був

 

Axelk

нічия - максимум, чого ми досягли.

Так що моє перебування на форумі футбуму на цей раз успіху не принесло :)

 

А.Олексин

Непогана кінцівка, але сил і майстерності не вистачило, а одного характеру замало.

 

Axelk

Нульовка з такою Італією - це досягнення.

під кінець судді таки вставили свої 5 копійок.. чистий пенальті... Так це ще не гол, але...Навіть вар не дивився(((

 

Sith

Почему всё не так? Вроде всё как всегда...

 

Василич

Шкода, з другої половини другого тайму італійці цегли наклали трохи. Могли

додавити ми.

 

wert

але хлопцям дяка, реально вийшли як на останній бій. Десь не вистачило класу, були епізоди які можна було вирішити краще, але, бились, перший тайм був поганий у другому закономірно змогли притиснути. Дуже прикро що суддя навіть вар не дивився. Ну, зрозуміло...

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

під кінець судді таки вставили свої 5 копійок.. чистий пенальті... Так це ще не гол, але...Навіть вар не дивився(((

він не просто не дивився. в таких ситуаціях суддя завжди робить паузу, чекає, пока вар-реф подивиться і далі вже йде сам дивитися, якщо вар-реф не береться прийняти 100% рішення. тут явна вказівка УЄФА, по іншому це не можливо пояснити.

єдина втіха, може нас хоч через стики проведуть)

 

Эйся Трёп

щей штрафний на Судакові мав бути з небезпечної позиції.. Багато фолів італійцям вибачав суддя

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

він не просто не дивився. в таких ситуаціях суддя завжди робить паузу, чекає, пока вар-реф подивиться і далі вже йде сам дивитися, якщо вар-реф не береться прийняти 100% рішення. тут явна вказівка УЄФА, по іншому це не можливо пояснити.

єдина втіха, може нас хоч через стики проведуть)

та йому там мабуть інфантіно в навушник волав - не думай навіть іти дивитись

 

Sith

Ну який вар вар. Там би 100 віжсотків дало пенальті. З чемпіоном європи. 3 з 4х прольоти, це перебор

 

Romasanta

По грі. То нічия. Треба дякувати хлопцям. Я особисто не очікував на такий матч.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

він не просто не дивився. в таких ситуаціях суддя завжди робить паузу, чекає, пока вар-реф подивиться і далі вже йде сам дивитися, якщо вар-реф не береться прийняти 100% рішення. тут явна вказівка УЄФА, по іншому це не можливо пояснити.

єдина втіха, може нас хоч через стики проведуть)

Зараз ще часто пишуть на екрані трансляції, що відбувається перевірка моменту. Потім пишуть, що перевірку закінчено. Теж думаю, що ніхто не переглядав повтор, хоча з однієї з камер було добре все видно

 

Fantom

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

він не просто не дивився. в таких ситуаціях суддя завжди робить паузу, чекає, пока вар-реф подивиться і далі вже йде сам дивитися, якщо вар-реф не береться прийняти 100% рішення. тут явна вказівка УЄФА, по іншому це не можливо пояснити.

єдина втіха, може нас хоч через стики проведуть)

Та не захищай судю, вони акуратно вивели Італію на евро

Гра реально нічийна, але точка залізна, Мудрика класно знайшов контакт, було порушення, вирішальний момент матчу - таке як мінімум потрібно було суддям дивитись

 

Olegyner

Ответ на сообщение пользователя Василич показать

Почему всё не так? Вроде всё как всегда...

.. он вчера не вернулся из боя..

......

НАШИ МОЛОДЦЫ!!!

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Ну який вар вар. Там би 100 віжсотків дало пенальті. З чемпіоном європи. 3 з 4х прольоти, це перебор

та похуй, щведам вони програли, македонцям програли - ніхто не помер. я не розумію, нащо таке робити. вони знищують свою і без того небезхмарну репутацію. і це після того, як чиновнота УЄФА ще до матча заявила, що Італія має бути на Євро.

я навмисно зайшов на кацапьски сайти, навіть кацапи майже всі кажуть, що був 100% пеналь. ганьба якась

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Olegyner показать

Та не захищай судю, вони акуратно вивели Італію на евро

Гра реально нічийна, але точка залізна, Мудрика класно знайшов контакт, було порушення, вирішальний момент матчу - таке як мінімум потрібно було суддям дивитись

де я їх захищаю? там пеналь 100%, взагалі без варіантів. залізобетонний. це в динамиці було видно, а на повторах і поготів. якщо рефи таке не дають, то вони заряджені. по іншому це неможливо пояснити, бо весь матч вони відпрацювали нормально, на 4+, або на 5.

 

Эйся Трёп

Давно я не казав, що суддя кацап!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

щей штрафний на Судакові мав бути з небезпечної позиції.. Багато фолів італійцям вибачав суддя

Нам теж

 

Olegechek

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити