Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Оболонь" - "Динамо" 2:4. Спекотне дербі
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1691164884--obolon-dynamo-2-4-spekotne-derbi.html

Ну от же! Дубль Ярмоли! :)

 

SL001

100 & 101 от Ярмолы

 

МАГ

...Саме за рахунок цих двох якостей "Динамо" здобуло перемогу, яку важко назвати легкою...

По моему все видели за счет чего Динамо победило - судья на поле и судья у монитора. ,,

 

СКАЗОЧНИК

Якщо хтось чекає на мій коментар, то я не зміг подивитися матч, бо був у дорозі. Я все правильно розрахував, але матч раптово перенесли.

Судячи з огляду, Динамо знов потужно атакувало, але в обороні був суцільний хаос, тому могли пропустити навіть п'ять м'ячів. Було багато суперечливих моментів, однозначно по всім не скажу.

Сподіваюсь, що проти греків наші гратимуть зібраніше в обороні, а свої чотири знов заб'ють. Цього разу виграли, але якість перемоги не сподобалася.

 

Игорини

Во как... Уже даже комменты с мнением не в русле политики партии трут, далеко пойдете...

 

СКАЗОЧНИК

Пардон. Появился коммент. Несколько раз перегружал - не было...

 

СКАЗОЧНИК

И опять нет... Не моих ни Игроини...

 

СКАЗОЧНИК

Игорини...

 

СКАЗОЧНИК

Ну вам же не три пенальти поставили (с).

Если шо, мне пох на УПЛ в её нынешнем виде.

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Во как... Уже даже комменты с мнением не в русле политики партии трут, далеко пойдете...

Нічого не труть. Сайт у дуже скрутному становищі, тому технічні косяки один на одному, ніхто не лагодить. Оглядачі пишуть аби шо, помилки ніхто не виправляє. Вже як є.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Нічого не труть. Сайт у дуже скрутному становищі, тому технічні косяки один на одному, ніхто не лагодить. Оглядачі пишуть аби шо, помилки ніхто не виправляє. Вже як є.

Та я уже понял чьи это косяки...

 

СКАЗОЧНИК

ганебний матч для ДК але не забуваймо ДК хоче грати уєврокубках, тому має законне право на преференції.

 

nataniel

Мапа сайту Повна версія Оновити