Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" - "Зоря" 0:1. Панамський привіт
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1679148167--dinamo-zorja-0-1-panamskiy-kozir.html

Дуже слабка гра. Виграли - та й слава богу. Антюх і Мишньов просто не мають бути не те що в старті, а взагалі в цій команді. Виграли завдяки одному моменту, який реалізував Герреро. Динамо - просто катастрофа, броунівський рух без жодного сенсу і думки. Ми сьогодні виглядали не краще. І пану Ван Леувену дуже й дуже треба задуматися над тим, що деякі гравці взагалі роблять в команді. Єдиний, кого відзначу - Бражко. Людина за фактом виграла гру одноосібно.

 

Mehmet Aurelio

Ответ на сообщение пользователя Mehmet Aurelio показать

Дуже слабка гра. Виграли - та й слава богу. Антюх і Мишньов просто не мають бути не те що в старті, а взагалі в цій команді. Виграли завдяки одному моменту, який реалізував Герреро. Динамо - просто катастрофа, броунівський рух без жодного сенсу і думки. Ми сьогодні виглядали не краще. І пану Ван Леувену дуже й дуже треба задуматися над тим, що деякі гравці взагалі роблять в команді. Єдиний, кого відзначу - Бражко. Людина за фактом виграла гру одноосібно.

Схоже ДК треба готуватися до кваліфікації ЛК (4-е місце).

От вам і неконкурентний чемпіонат!

 

+380951585264

Знов справедливо програли, бо Зоря хоча б мала пару моментів, а наші не створили жодного, лише пару кволих ударів в руки воротареві. Головне, чого я не розумію: ЯК? Як Динамо збирається забивати голи та вигравати, граючи в ОЦЕ? Наші виглядали як сільська команда, яка ніколи разом не тренується, мужики просто збираються іноді, щоб пограти. В минулому матчі Буяльський створив гол із нічого, але наступні кілька матчів його не буде. Хто буде створювати?

Вибачте, але так ганебно команда не виглядала навіть за часів Блохіна. Не було настільки повної байдужості. Сидорчук все робить стоячи на місці, ніби йому вже 45 років. Дячук припускається дитячих позиційних помилок, Перріс жодного разу не прокинув м'яч повз захисника. Захисту все так само немає. Йде поперечна передача в штрафному майданчику, на лінії м'яча троє (!!!), але ніхто з трьох не зробив один крок, щоб перехопити, і нам в результаті забили.

Доки дід не помре, він продовжить морально розвалювати команду. А гравцям теж байдуже: нагадили на пам'ять загиблих фанатів, і їм не соромно...

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Mehmet Aurelio показать

Дуже слабка гра. Виграли - та й слава богу. Антюх і Мишньов просто не мають бути не те що в старті, а взагалі в цій команді. Виграли завдяки одному моменту, який реалізував Герреро. Динамо - просто катастрофа, броунівський рух без жодного сенсу і думки. Ми сьогодні виглядали не краще. І пану Ван Леувену дуже й дуже треба задуматися над тим, що деякі гравці взагалі роблять в команді. Єдиний, кого відзначу - Бражко. Людина за фактом виграла гру одноосібно.

Із поверненням, друже! Погоджуюсь, що Зоря теж виглядала слабкою. Просто це Динамо переможе будь-яка команда, що іноді б'є по воротах.

 

Игорини

Сумно, що втрачена така команда, як Динамо Київ.

 

Консул

Ответ на сообщение пользователя Консул показать

Сумно, що втрачена така команда, як Динамо Київ.

Ты так говоришь, словно их расформировали. :)

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Із поверненням, друже! Погоджуюсь, що Зоря теж виглядала слабкою. Просто це Динамо переможе будь-яка команда, що іноді б'є по воротах.

Та я не те щоб зникав, просто такі часи, що є задачі окрім форуму та й футболу взагалі. Щодо гри - найбільше я переживав за молодого Сапутіна, бо хлопець явно не готовий. Але те що Динамо нічого не змогло зробити, щоб потурбувати 19-річного пацана, це для мене було просто дивно. Ну і лінивий сурінамець - це треш. Мало того що людина нічого не робить на полі, так ще й ключова помилка в голі. Коли Бражко вільно підбирає м'яч після виграної боротьби Дячука, і відкатує на абсолютно поодинокого Хланя, коли Лонвейк просто неспішно чимчикує незрозуміло куди - я навіть не знаю шо тут казати.

 

Mehmet Aurelio

є чудовий Икхемляр для ВК ДК

це

Уіталік Скрипник !

неймовірний талант !

геній тактики !

беріть ! безкоштовно !

пс. правда за ними купка сєпар-гравців ходить (у малороса Скрипника х Номовосковська ще та любов до сєпарні, із коли вн був в ЗЛ то це практично ідеальна пара була + минулий президент ЗЛ) ...але то вже таке, ну грав же за ВК ДК сєпар-Громов.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Mehmet Aurelio показать

Та я не те щоб зникав, просто такі часи, що є задачі окрім форуму та й футболу взагалі. Щодо гри - найбільше я переживав за молодого Сапутіна, бо хлопець явно не готовий. Але те що Динамо нічого не змогло зробити, щоб потурбувати 19-річного пацана, це для мене було просто дивно. Ну і лінивий сурінамець - це треш. Мало того що людина нічого не робить на полі, так ще й ключова помилка в голі. Коли Бражко вільно підбирає м'яч після виграної боротьби Дячука, і відкатує на абсолютно поодинокого Хланя, коли Лонвейк просто неспішно чимчикує незрозуміло куди - я навіть не знаю шо тут казати.

Бо Шеву колись продали в Мілан. От якби він зараз був в Динамо на позиції нападаючого то були б голи , а так маємо те шо маємо.Хоча може Суркіси ще його підпишуть і тоді буде гуд. Вірю в президента. Ніколи не підводив ожиданія

 

Соловей

а чому Динамо не грає на Олімпійському? колись так переживали, що туди Шахтар переїхав , а самі там не грають.

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

а чому Динамо не грає на Олімпійському? колись так переживали, що туди Шахтар переїхав , а самі там не грають.

А смысл играть на Олимпийском без болельщиков?

Только лишние расходы.

 

assembler

И это еще им счастье, что выиграли у Днепра. Так бы даже отставание от 3его места было бы в 7 баллов, а уж от ЛЧ так и вовсе 10+. А матчей меж тем все меньше и меньше становится. А кол-во сложных соперников после зимы получается только увеличилось. Наверное, резко возрос уровень УПЛ...

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

И это еще им счастье, что выиграли у Днепра. Так бы даже отставание от 3его места было бы в 7 баллов, а уж от ЛЧ так и вовсе 10+. А матчей меж тем все меньше и меньше становится. А кол-во сложных соперников после зимы получается только увеличилось. Наверное, резко возрос уровень УПЛ...

рівень просто фантастичний,

раніше ми плювалис коли ВК ШД програвав 7-0 ледь не лідеру Європи...а теер нейтрально відносимся до програшу 7-1 лідеру чемпа другої руки Європи.

і це все то , що "ми" будували ...олігархічний футбол.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

рівень просто фантастичний,

раніше ми плювалис коли ВК ШД програвав 7-0 ледь не лідеру Європи...а теер нейтрально відносимся до програшу 7-1 лідеру чемпа другої руки Європи.

і це все то , що "ми" будували ...олігархічний футбол.

Е ні. Якшо шановний GOTS думає шо всі люди толеруватимуть поразку ВК ШД 1-7, то він певно помиляється. Бо битви Зорі проти Фейєноорда живі в пам'яті

 

Mehmet Aurelio

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

рівень просто фантастичний,

раніше ми плювалис коли ВК ШД програвав 7-0 ледь не лідеру Європи...а теер нейтрально відносимся до програшу 7-1 лідеру чемпа другої руки Європи.

і це все то , що "ми" будували ...олігархічний футбол.

Ну, дело не в олигархическом футболе, а в войне.

Тот же Шахтер почти всех своих легов потерял, а потом ещё и Мудрика продал.

Металлист потерял кучу игроков с тренером из-за того, что Ярославский перестал его финансировать, но перестал он из-за войны...

Динамо... Мирча просто хочет свалить подальше от войны, а Суркис не хочет его увольнять... Поэтому такой спад. К которому ещё и продажи игроков добавились.

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Ну, дело не в олигархическом футболе, а в войне.

Тот же Шахтер почти всех своих легов потерял, а потом ещё и Мудрика продал.

Металлист потерял кучу игроков с тренером из-за того, что Ярославский перестал его финансировать, но перестал он из-за войны...

Динамо... Мирча просто хочет свалить подальше от войны, а Суркис не хочет его увольнять... Поэтому такой спад. К которому ещё и продажи игроков добавились.

Обєктивно глянувши на склад ДК, я не бачу якоїсь перваги над іншими командами. Хіба Шапаренко хороший, але він травмований. Решта або молодь, або дуже посередні гравці.

 

Karpaty1963

Мапа сайту Повна версія Оновити