Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Японія – Іспанія 2:1. Японське диво чи іспанська комбінація?
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/worldcup2022/1669928504-yaponiia-ispaniia-2-1-yaponske-dyvo-chy-ispanska-kombinatsiia.html

Хорошая зашла ставка на слив Испании) с коэфом 8.

 

Днепровец

Хто дивився цей матч? Іспанці дійсно саботували другий тайм?

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Хто дивився цей матч? Іспанці дійсно саботували другий тайм?

И к бабке не ходи

 

Atlant

Легким манием руки слит конкурент и выбран соперник.

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Хто дивився цей матч? Іспанці дійсно саботували другий тайм?

Ні. Там, скоріше, збіг обставин. Енріке трохи намудрував зі складом, може й навіть свідомо, хотів в нічию зіграти. До того ж, залишив в старті тих, хто набігався в попередніх двох матчах. Перший гол японцям, можна сказати, подарував УнаЇ Сімон. А от другий став для всіх повною несподіванкою. І все це в перші 6 хвилин тайму. Та й сам гол вийшов дуже сумнівний. Принаймні, переконливого повтору, що м'яч не залишив межі поля, так і не показали. Та ще й Коста-Ріка тоді вела в рахунку. У Енріке морда лиця так почервоніла, ледь не луснула. Програвати іспанці точно не збиралися. Ну і поперли вперед. Японці спробували ще трохи пограти в футбол, але швидко зрозуміли, що тхне смаженим, і припаркували біля своїх воріт двоповерховий японський автобус. І то час від часу іспанцям, хоч вони завжди доволі натужно грали проти автобусів, вдавалося його якось пройти, але, коли закінчувались захисники, непогано грав воротар. Ну, а останні хвилини я вже не за іспанців, а за японців вболівав. Бо витримати такий тиск протягом майже 50 хвилин дорогого коштує.

 

Запарижанин

А взагалі, на мою думку, найслабша ланка в збірній Іспанії - тренер. В нього і Барса так грала. В одному матчі феєрить, в наступному - зливає хтозна кому. Варто грі в якусь мить піти не за планом, і команда перетворюється на якогось барана, який тупо б'ється в міцні ворота, завзято, але марно.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Хорошая зашла ставка на слив Испании) с коэфом 8.

Я настільки був в тому впевнений, шо перемогу япошек тупо пхав в експреси

 

нікюдаг

Выбрали более простого соперника в 1/8. Такой сейчас футбол. Вспоминаем наших на ЧЕ)

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Ні. Там, скоріше, збіг обставин. Енріке трохи намудрував зі складом, може й навіть свідомо, хотів в нічию зіграти. До того ж, залишив в старті тих, хто набігався в попередніх двох матчах. Перший гол японцям, можна сказати, подарував УнаЇ Сімон. А от другий став для всіх повною несподіванкою. І все це в перші 6 хвилин тайму. Та й сам гол вийшов дуже сумнівний. Принаймні, переконливого повтору, що м'яч не залишив межі поля, так і не показали. Та ще й Коста-Ріка тоді вела в рахунку. У Енріке морда лиця так почервоніла, ледь не луснула. Програвати іспанці точно не збиралися. Ну і поперли вперед. Японці спробували ще трохи пограти в футбол, але швидко зрозуміли, що тхне смаженим, і припаркували біля своїх воріт двоповерховий японський автобус. І то час від часу іспанцям, хоч вони завжди доволі натужно грали проти автобусів, вдавалося його якось пройти, але, коли закінчувались захисники, непогано грав воротар. Ну, а останні хвилини я вже не за іспанців, а за японців вболівав. Бо витримати такий тиск протягом майже 50 хвилин дорогого коштує.

Який там, нафіг, збіг? Вночі ше раз переглянув той матч, перший гол воротар тупо пропустив. Забігали і захвилювались іспанці коли взнали шо німці програють і тут же перестали бігати (в штрафній япошків стало на три іспанця менше) коли прийшла інфа, шо німці відігрались. Так, понти ганяли довкола карного майданчика японців останніх 20 хвилин. Ну і по тренеру іспанців все було видно. Ну і дофіга ше всього по грі було шо з головою видало злив

 

нікюдаг

Найгірше в цьому матчі було те, шо в середині першого тайму у мене пропало світло і інет і я не мав змоги нормально так зарядити дєнєг на японців. Скажу чесно, я б трошки сумнівався і половину я б зарядив на нічию (там десь 20 кеф був після першого періоду), а другу - на перемогу (там 50 було)

 

нікюдаг

комбінація

 

PSV21

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Выбрали более простого соперника в 1/8. Такой сейчас футбол. Вспоминаем наших на ЧЕ)

100% 7 ударов по воротам летя в счёте...второй тайм четко выполнили установку тренера...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

И к бабке не ходи

Особенно на 70 минуте когда пролетали мимо п/оффа разом с Германией!:)

 

Василич

Ответ на сообщение пользователя нікюдаг показать

Який там, нафіг, збіг? Вночі ше раз переглянув той матч, перший гол воротар тупо пропустив. Забігали і захвилювались іспанці коли взнали шо німці програють і тут же перестали бігати (в штрафній япошків стало на три іспанця менше) коли прийшла інфа, шо німці відігрались. Так, понти ганяли довкола карного майданчика японців останніх 20 хвилин. Ну і по тренеру іспанців все було видно. Ну і дофіга ше всього по грі було шо з головою видало злив

Маме так. І у кожного іспанця з кишені стирчав смартфон, на який він час від часу дивився, щоб дізнатись рахунок... Переглянь третій раз і скажи, чому іспанці били по воротах японців, якщо їх все влаштовувало? Та ще й з близької відстані. Коли б'єш з таких позицій, завжди є шанс, що залетить якийсь дурень. Могли б просто стерильно володіти м'ячем, Іспанія таке вміє. Але ж вони били, і далеко не раз. Заднім числом можна будь що говорити, дивлячись на результат, а не на події. Наприклад, що Лукаку навмисно злив Бельгію. Бо як може форвард такого класу змарнувати стільки вбивчих моментів, що навіть мій сусід-пенсіонер зміг би декілька з них забити?

 

Запарижанин

Мапа сайту Повна версія Оновити