Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Бельгія – Марокко 0:2. Цей фаворит зламався...
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/worldcup2022/1669561401-belhiia-marokko-0-2-tsei-favoryt-zlamavsia.html

Бельгійці ганебно виглядали, як і в першому матчі. Навіть Кевіна не було помітно, а Тібо двічі спіймав метелика зі штрафного.

 

Игорини

Смотрел с 31-й минуты, всё к этому шло. Марокканцы хотели вфиграть, шли замены на усиление, команда выглядела прилично и победила заслуженно. Большой превед бабочнику Куртуа. Закономерно текущий сезон у него будет намного хуже предыдущего.

Бельгія - фаворит?) сам Де Брюйне сказав, що вони старі і в групі скоріше аутсайдери) насправді так воно і є, вони і канадійцям мали програвати

 

Эйся Трёп

До речі, про коментаторів на "Суспільному". Галя - топ, дуже добре все знає про футболістів, цікаво коментує, навіть голос сексуальний. Єдиний її недолік - не дуже внятна дикція. Її напарник - суцільна ганьба: половину футболістів називав із помилками (Зінеш, Мазруаї, Яніс Бону тощо), а кількох бельгійських гравців плутав із Де Брейне.

 

Игорини

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

До речі, про коментаторів на "Суспільному". Галя - топ, дуже добре все знає про футболістів, цікаво коментує, навіть голос сексуальний. Єдиний її недолік - не дуже внятна дикція. Її напарник - суцільна ганьба: половину футболістів називав із помилками (Зінеш, Мазруаї, Яніс Бону тощо), а кількох бельгійських гравців плутав із Де Брейне.

Не бачу в ній ніякої топовості.

Замість тої Галі можна було когось посадити читати телефонний довідник 1972 року вголос. Результат той самий. А її інтонація мені виносить мозок. Сексуальний голос я буду шукати зовсім в іншому місці.

Их час был на мундиале 2018!

 

Василич

От Бельгийцев ожиданий было больше, из группы они конечно выйдут но дальше не пройдут

 

355547

Мапа сайту Повна версія Оновити