Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтар" - "Зоря" 2:2. Тяжко без VAR
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1668351600--shakhtar-zorja-2-2-tjazhko-bez-var.html

Шикарний матч вийшов. Дві команди до останнього грали на перемогу.

Цікаву команду будує Леувен.

Не розумію тільки одне

як на такий матч, УПЛ не поставила ВАР???!!!

 

CROTovich

А вар был где-то в этом туре? Наверное, центровуху М25-Ингулец обслуживал?

 

Sanjjko

Матч посмотреть не вышло. Обзора тоже пока не видел. Но у меня есть мысел, и я ево думаю. Не могут ли отрицательных за уши и другие части тела тянуть к чемпионству?

Прочитав коментарі і хочеться запитати чому знову воняє гумою на форумі... не розумію яким боком цей матч до Дніпра -1.

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Прочитав коментарі і хочеться запитати чому знову воняє гумою на форумі... не розумію яким боком цей матч до Дніпра -1.

Не розумієш? Дуже погано. Помилково я був кращої думки про твої розумові здібності. Воняє гумою? Хату пробував провітрювати? Чи таким елементарним речам тебе теж треба вчити? Доросла (начебто) людина ... Воняє? То треба або хату провітрити, або білизну перевдягнути. Чи до лора, щоби нюх перевірив.

А-а-а.... то може на Краснікова, Кучера та частину складу від'ємних така неадекватна реакція. Що ж, співчуваю (ні).

Дійсно, потрібний був ВАР. Питання не лише по відміненим голам, а й по першому голу Шахтаря.

*скасованим голам.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Матч посмотреть не вышло. Обзора тоже пока не видел. Но у меня есть мысел, и я ево думаю. Не могут ли отрицательных за уши и другие части тела тянуть к чемпионству?

УПЛ Ахметова тянет Днепр к чемпионству. Не смешно?

 

Метеор

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

УПЛ Ахметова тянет Днепр к чемпионству. Не смешно?

Во-первых не смешно, если в администрации Красников. Днепр-1 является одним из наимутнейших клубов, учитывая историю старта и миграцию тренера, спортдира и части состава из (якобы) конкурента. Во-вторых, я категорически что-то утверждаю?

Матч шикарний, футбол дуже пристойного рівня обидві команди показали. Криськів буде відкриттям цього чемпіонату, людина вже показує рівень гравця націольної збірної. Швидкісь прийняття рішень, техніка вражає.

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

УПЛ Ахметова тянет Днепр к чемпионству. Не смешно?

Ну, блин, ты же не мальчик, а тебе Ахметов мерещится (

 

wasja

Конечно, может быть все проще: девичник начудил. Это они люууубят. Хотя на тауом матче оязательно должен быть ВАР. Или зачем он тогда?

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

*скасованим голам.

І пенальті за фол Трубіна проти Луньова ще до першого голу Шахтаря ще не будемо забувати.

 

Mehmet Aurelio

В цілому сьогодні гра видалася явно не за планом Ван Леувена. Гол на початку 1 тайму явно в ці плани не входив. Тим не менш, результат по грі. Хоча Катруся сьогодні чудила просто жах. І непризначенний пенальті, і перший гол Шахтаря, і незарахованний гол Шахтаря. Шо робити з нашим суддівством?

 

Mehmet Aurelio

Знову повторюся, що цей Шахтар викликає в мене реальний вболівальницький інтерес. Він дуже крутий. Криськів це зірочка, яку Шахтарю треба берегти. Це майбутнє. А от шо на полі робить Траоре - я не розумію вже котру гру поспіль.

 

Mehmet Aurelio

Ответ на сообщение пользователя Mehmet Aurelio показать

І пенальті за фол Трубіна проти Луньова ще до першого голу Шахтаря ще не будемо забувати.

а про фол на Мудрику будемо забувати? І так, скасованих голів було 2...

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Mehmet Aurelio показать

І пенальті за фол Трубіна проти Луньова ще до першого голу Шахтаря ще не будемо забувати.

Ну, я огляд подивився. А суддівство "жіночого батальону" у всій красі я спостерігав у матчі Ме проти Ме.

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

а про фол на Мудрику будемо забувати? І так, скасованих голів було 2...

Я б не сказав, що ті голи однозначно скасовані невірно. Там ВАР був потрібен.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я б не сказав, що ті голи однозначно скасовані невірно. Там ВАР був потрібен.

Та ти що? Навіть перший скасований гол під сумнівом??

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Метеор показать

УПЛ Ахметова тянет Днепр к чемпионству. Не смешно?

Дивно, що ця упл сьогодні не дала вар через який команді не зарахували два чистих голи.

Тай взагалі, Шахтар Ахмєтова хотів чемпіонат грати в Польщі, але чомусь Упл Ахмєтова вирішила по -іншому

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

а про фол на Мудрику будемо забувати? І так, скасованих голів було 2...

тупила Катя та її помічниці в обидві сторони

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Не розумієш? Дуже погано. Помилково я був кращої думки про твої розумові здібності. Воняє гумою? Хату пробував провітрювати? Чи таким елементарним речам тебе теж треба вчити? Доросла (начебто) людина ... Воняє? То треба або хату провітрити, або білизну перевдягнути. Чи до лора, щоби нюх перевірив.

Я все розумію за відміну від зашорених гумових виробів .. Ти зі своїми еротичними фантазіями завязуй . Преставай онаніровати на Дніпро-1, а то мозолі будуть.

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

Та ти що? Навіть перший скасований гол під сумнівом??

Та ти то!!!! Обидва.

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Я все розумію за відміну від зашорених гумових виробів .. Ти зі своїми еротичними фантазіями завязуй . Преставай онаніровати на Дніпро-1, а то мозолі будуть.

На ваше дніпро, котре наполрвину металіст, я тільки висратися можу. Такшо в меше лише туалетні фантазії, якраз згідно з предметом. Еротичні ("онаніровати") то в тебе.

Ответ на сообщение пользователя lexa29 показать

Та ти що? Навіть перший скасований гол під сумнівом??

Навіть не обидва, а ТРИ. З першим зарахованим включно.

Ответ на сообщение пользователя Mehmet Aurelio показать

І пенальті за фол Трубіна проти Луньова ще до першого голу Шахтаря ще не будемо забувати.

Та ну. Там нічого не було. Навіть сам Луньов, не апелював до арбітра

 

CROTovich

Перший -гіл,другий скоріш ні...

 

Justas

Мапа сайту Повна версія Оновити