Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Арсенал" - "Лестер". Анонс та прогноз матчу
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/premier-league/1660221901--arsenal-lester-anons-i-prognoz-matcha.html

Де подивитися : Setanta Sports - брехня, на одній сетанті показують Ман Сіті, а на іншій - Бундеслігу. Боже, який відстій, немає де Арсенал з Зіною глянути. Ганьба.

 

Striker

Дивлюсь через AceStream з румунським коментарем. Сетанта - це просто дно...

 

Striker

Жезус таку красу зараз поклав!

Але Сетанта цього не покаже)

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Де подивитися : Setanta Sports - брехня, на одній сетанті показують Ман Сіті, а на іншій - Бундеслігу. Боже, який відстій, немає де Арсенал з Зіною глянути. Ганьба.

у їхньому додатку всі матчі показують.

Ответ на сообщение пользователя Роман Мальчевский показать

у їхньому додатку всі матчі показують.

За 109 грн/міс.? В мене вже оплачений максимальний тариф в sweet.tv і там є обидві сетанти. Якось дивно виходить, що в Сетанти є ще якийсь третій канал на сайта/додатку і за нього ще треба платити окремо. Це вже якесь мародерство виходить, ні?

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

За 109 грн/міс.? В мене вже оплачений максимальний тариф в sweet.tv і там є обидві сетанти. Якось дивно виходить, що в Сетанти є ще якийсь третій канал на сайта/додатку і за нього ще треба платити окремо. Це вже якесь мародерство виходить, ні?

Не 109 грн , а два літра піва

 

Соловей

Доречі, мені здається це не погана тема для статті. Порівняти ціни де в якій європейській країні коштує пакет з переглядом АПЛ на платформах .

Ну і ніхто не змушує підписуватись на умовні світ.тв чи мегого, і треба уважно читати , що ці групи пропонують , щоб не було розчарування. Сетанта на цих групах висвітлює два канали , мають у портфелю кілька чемпіонатів. Вирішили показати МС і Бундестагу. Звісно , питання чи доречніше було би вибрати Арсенал з огляду на те , яку зараз увагу він привертає українського глядача. Але, чи ай початок цього абзацу.

 

Соловей

Є Зіна - є перемоги!

 

Striker

Кто мінуснув , курва? А ну вилазь. Пижди дам

 

Соловей

Мапа сайту Повна версія Оновити