Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Шахтер" - "Ингулец" 2:1. Голы африканских новичков, или Первая победа Де Дзерби
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1627149809--shakhter-ingulec-2-1-goly-afrikanskikh-novichkov-ili-pervaya-pobeda-de-dzerbi.html

Перший тайм - свіжо і оптимістично. Не давали Інгульцю голови підняти.

Звісно, при двом'ячевій перевазі налаштування зберегти важко, тим паче, що 6-7 гравців постійно в штрафній і перти туди і штовхатись, ще й ліктями під ребра отримувати нікому неохота. Але треба, бо суперник, як ми побачили в кінці, розчавленим ще не був і зберігав концентрацію.

Ну але й корисним було те, що в кінці все було досить нервово. Де Дзербі побачив, що саме над інтенсивністю треба працювати в першу чергу і саме на цьому, думаю, робитиме акцент

 

Марче

Той випадок, коли обидва тренери не дарма свій хліб їдять.

 

Юрко-Захід

При пропущеному голі дещо збентежила поведінка Марлона. Таке враження, що Гопей перетворився на людину-невидимку і бразилець його просто не бачив. Смикався туди-сюди, а в результаті виявився просто порожнім місцем.

 

Марче

поровознюки уже поднесли прутня к пылающему очку угольков...но в последний момент сорвалось, а жаль.

Думаю, з Генком буде показовий матч. Що турбує, то стан центру захисту, який навіть сьогодні примудрявся привозити. Питання щодо Майкона в центрі півзахисту також є. Ну і Педріньйо якийсь надто боязкий і ще не вмонтований в структуру донеччан. Ще є враження, що Де Дзербі надто багато хоче від Корнієнка, а той до такого ще не готовий.

Такі побоювання.

 

Марче

Прикольно

У кума невестка беременная, ну и мужа попросили сдать кровь

Ну и при этом вручили бесплатный билет на этот матч

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

поровознюки уже поднесли прутня к пылающему очку угольков...но в последний момент сорвалось, а жаль.

Да, да, так и было весь матч.

 

Донецкий

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Думаю, з Генком буде показовий матч. Що турбує, то стан центру захисту, який навіть сьогодні примудрявся привозити. Питання щодо Майкона в центрі півзахисту також є. Ну і Педріньйо якийсь надто боязкий і ще не вмонтований в структуру донеччан. Ще є враження, що Де Дзербі надто багато хоче від Корнієнка, а той до такого ще не готовий.

Такі побоювання.

Центр стабильно привозит. Для ЧУ может и хватить, но на ЕК нет. Возможно из-за этого куплен ЦЗ. Матвиенко или звезду поймал, или очень перехвален. Корниенко может играть гораздо лучше. Понравилось, что есть форвард. Он даже забил)) Не понравился старый стиль с перекатом мяча и пасом вперед-назад, когда этого не требовала ситуация. Особенно после второго мяча. В остальном стандартно для ЧУ. Уровень интенсивности ниже контрольных игр. Стабильная болезнь Шахтера сработала, забиваем расслабляется, на оборону можно не играть. Ну, они такие) Последние годы не могут просто выиграть на классе, нужны нервы для болельщиков.

 

Донецкий

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Думаю, з Генком буде показовий матч. Що турбує, то стан центру захисту, який навіть сьогодні примудрявся привозити. Питання щодо Майкона в центрі півзахисту також є. Ну і Педріньйо якийсь надто боязкий і ще не вмонтований в структуру донеччан. Ще є враження, що Де Дзербі надто багато хоче від Корнієнка, а той до такого ще не готовий.

Такі побоювання.

Имхо Педриньо будет в основе. Долго Тете возится с мячом. А Педрик в касание вертикально неплохо обострил пару раз.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Имхо Педриньо будет в основе. Долго Тете возится с мячом. А Педрик в касание вертикально неплохо обострил пару раз.

Я не фанат Морозова, але згоден з його післяматчевим коментарем, що Педріньйо позиція флангового півзахисника підходить не дуже, хоч його і використовували в Бенфіці саме там. Передній центральний півзахисник з його характеристиками (дриблінг, пас, удар) з нього був би кращий, тим паче в Шахті гострого центрхава бракує.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Я не фанат Морозова, але згоден з його післяматчевим коментарем, що Педріньйо позиція флангового півзахисника підходить не дуже, хоч його і використовували в Бенфіці саме там. Передній центральний півзахисник з його характеристиками (дриблінг, пас, удар) з нього був би кращий, тим паче в Шахті гострого центрхава бракує.

Он вполне может смещаться, если за спиной Додо. И вообще временами неплохой организованный бардак был, со смещениями защитников крайних в центр нападения. Свежо в общем.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Он вполне может смещаться, если за спиной Додо. И вообще временами неплохой организованный бардак был, со смещениями защитников крайних в центр нападения. Свежо в общем.

Але треба віддати належне Інгульцю і Лавриненко. З першого тайму вони висновки зробили і далі оці зміщення блокувались досить ефективно.

А так то да, перший тайм був класний, м'яч ходив так швидко і чітко, що фактично вдавалось уникати єдиноборств і просувати м'яч в супернасиченій обороні, а не тільки використовуючи Траоре як стінку, що ми бачили в таймі другому.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Я не фанат Морозова, але згоден з його післяматчевим коментарем, що Педріньйо позиція флангового півзахисника підходить не дуже, хоч його і використовували в Бенфіці саме там. Передній центральний півзахисник з його характеристиками (дриблінг, пас, удар) з нього був би кращий, тим паче в Шахті гострого центрхава бракує.

Погоджуюсь. Давно бракує. У тренера є час для того щоб розібратись. Майкон не вразив. Всю форму розтратив з ударом. Траоре не вистачає партнера в іграх з такими суперниками. Може більше. Турбує центр захисту. ЦЗ в ШД завжди були гарними. Зараз таке не можу сказати кілька років. Взагалі.

 

Донецкий

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Але треба віддати належне Інгульцю і Лавриненко. З першого тайму вони висновки зробили і далі оці зміщення блокувались досить ефективно.

А так то да, перший тайм був класний, м'яч ходив так швидко і чітко, що фактично вдавалось уникати єдиноборств і просувати м'яч в супернасиченій обороні, а не тільки використовуючи Траоре як стінку, що ми бачили в таймі другому.

Второй тайм последние минут 10 видел. Думаю вышли Судаков и Тете и больше времени стало у Ингульца на мяч и мысли.

Гол шикарный вышел, если не обращать внимание на наблюдателей из Шахтера :)

 

wert

З насиченою обороною, дійсно, мають бути "кудєснікі м'яча". Бо на швидкості не пройдеш. Що там зробити коли 7 в штрафній і це назвали футболом. Які там тактичні задуми) Розвитку "0". Отбивайся вперёд, гол придет. Таких матчів буде переважна кількість. Як вчитись пресингу, контрпресингу і т.п., якщо ми говоримо в розрізі збірних. У нас в школах не навчають сучасних гравців, головне попасти і вибити м'яч. Ну так і в футбол в нашій 30 млн. країні грають менше ніж в Данії, Нідерландах і Бельгії. На душу населення. Ні тренерів, ні підтримки їм, ні шкіл, ні майданчиків, ні кваліфікованих суддів, ні грошей і інвентаря з формою. Для дітей. Дехто там за стадіони і політику боряться, легалізують свої незаконні бізнеси, а реально футбол в містечках і селах тримається на тих, хто любить футбол, сам грає і допомагає дітям. Де школи і турніри для них невідомо. Не пам'ятаю такого села раніше, десь у 80х, де б не було футбольного поля. Зараз проїхавшись по Україні їх можна просто перерахувати. Ага, Шевченка виростуть)))

 

Донецкий

Шо? Відскочила мерзенну смердюча Вагіна від колгоспу?

 

K. A. Valderrama

Свежо.Новички-явное усиление. Особенно Педриньо.Фактически играли по схеме 2-2-6.Именно так, потому как и Корниенко, и Додо часто оказывались впереди всех.Хорошо, что пропустили.Иначе уже бы решили, что проблем в ЧУ не будет.

Думаю, что программу минимум (1место в ЧУкре) выполнят легко. Но хотелось бы и продвижений серьезных в ЛЧ

 

В.Перетурин

Лаврененко вырос в хорошего тренера. Ну а у Шахты все впереди, будут наращивать форму к осени

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Свежо.Новички-явное усиление. Особенно Педриньо.Фактически играли по схеме 2-2-6.Именно так, потому как и Корниенко, и Додо часто оказывались впереди всех.Хорошо, что пропустили.Иначе уже бы решили, что проблем в ЧУ не будет.

Думаю, что программу минимум (1место в ЧУкре) выполнят легко. Но хотелось бы и продвижений серьезных в ЛЧ

Ага! Щоб вилетіли відразу, від бельгійців

 

K. A. Valderrama

Я вот одного не пойму: чего это две последних недели все кругом заранее отдают Шахтёру 1-е место? Опять палкинская пропаганда в действии? Опять сами себя убедили в придуманных выводах? То же самое было в прошлом сезоне - сильно помогло?

30 потраченных миллионов ничего не означают, покуда это не скажется на надёжности команды. Поэтому ПСЖ, Ювентус и Реал в прошлом сезоне не выиграли свой чемпионат. Просто раздражает многоголосое "Шахтёр уже почти выиграл чемпионат". В прошлом сезоне даже Агробизнесу проиграли, потому что в футбол не деньги играют.

Прекращайте уже эту ерунду.

 

Игорини

до 81 хв. ідеальна гра, а після пропущеного згадався Шахтар при Каштру

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Свежо.Новички-явное усиление. Особенно Педриньо.Фактически играли по схеме 2-2-6.Именно так, потому как и Корниенко, и Додо часто оказывались впереди всех.Хорошо, что пропустили.Иначе уже бы решили, что проблем в ЧУ не будет.

Думаю, что программу минимум (1место в ЧУкре) выполнят легко. Но хотелось бы и продвижений серьезных в ЛЧ

по Марлону поки є питання. не можу сказати, що це підсилення гри в обороні

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Игорини показать

Я вот одного не пойму: чего это две последних недели все кругом заранее отдают Шахтёру 1-е место? Опять палкинская пропаганда в действии? Опять сами себя убедили в придуманных выводах? То же самое было в прошлом сезоне - сильно помогло?

30 потраченных миллионов ничего не означают, покуда это не скажется на надёжности команды. Поэтому ПСЖ, Ювентус и Реал в прошлом сезоне не выиграли свой чемпионат. Просто раздражает многоголосое "Шахтёр уже почти выиграл чемпионат". В прошлом сезоне даже Агробизнесу проиграли, потому что в футбол не деньги играют.

Прекращайте уже эту ерунду.

кто все кругом? пару болельшиков Шахтера это все кругом?

 

lexa29

ну и букмекеры, 1.8 на Шахтер и 2.1 на Динамо

 

lexa29

Мапа сайту Повна версія Оновити