Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Челси" впервые за семь лет вышел в четвертьфинал Лиги чемпионов
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1616018306--chelsi-vpervye-za-sem-let-vyshel-v-chetvertfinal-ligi-chempionov.html

Був кращої думки про Атлетіко. Думав, здатні зачепитись. Але без шансів тут. Навіть коли б там пенальті попризначали, які згадав автор у огляді, то однаково - саме Челсі пройшов би далі.

Якось ще не доводилось бачити повний матч "синіх" при Тухелі, але я під враженням. Навіть при тому, що далеко не всі футболісти Челсі (Алосо, Хавертц) зіграли справді якісно, але командні швидкість та рух вражають. Іспанців накривали навіть не в момент прийому м'яча, а ще за мить перед тим. Канте - монстр, він прямо як спрут розкинувсвої щупальці по по всьому полі і фіг там повз них проскочиш. Не дивно, що мадридці почали псіхувати, що й вилилось у різнокольорові картки для Коке та Савіча. То все було від безсилля, від гострого відчуття власної безпорадності. І то при тому, що Челсі втратило Крістенсена, який цементував тріо центрбеків і це, здавалось втратою, яка може навіть позначитись на результаті. Але Зума замінив данця дуже навіть достойно.

Так що навряд чи Атлетіко стане чемпіоном в цьому році. Надбаний гандикап вже майже розбазарено, а гра все гіршає, незважаючи на дуже солідний склад.

Про майбутнє Челсі загадувати поки що важко. Я не є прихильником тої прагматичної гри, яку ставить Тухель і навряд чи вболіватиму за них, але грати з лондонцяи дуже неприємно. Іронією долі стало те, що Сімеоне фактично був битий власною ж зброєю і, зізнаюсь, мені його не шкода )

 

Марче

Давно Челсі не вигравав ЛЧ. Пора

 

CROTovich

Мапа сайту Повна версія Оновити