Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Карпаты" - "Александрия" 0:4. Когда запоминается первый гол
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1583349426--karpaty-aleksandriya-0-4-kogda-zapominayetsja-pervyy-gol.html

Ну я просто не знаю, що і сказати... Аж цікаво, що там цього разу промукає на прес-конференції Санжар. Я навіть не буду казати нічого поганого про гру Карпат, бо не буду... Але оті три пропущені в другому таймі голи, що це в біса було?! Що вони там робили в Туреччині, що тренували?

2 гол: Третяков у такій гордій самотності, що гордіше вже нема куди. Ау, Мартінс, Ау, Георгадзе, а у відповідь тиша. І в першому таймі був момент, коли Третякова лишили самого. Як називається та схема в захисті, коли крайній захисник має досить місця в штрафній, щоб розкласти там лежак і ще й парасолькою від сонця затулитись. Ась, пане Санжар? Може ми тій схемі захисту ваше горде ім'я присвоїмо. Захист Сен-Жар, наприклад.

3 гол. Що, тяжко пояснити захисникам, що після удару треба першими бути на м'ячі, який парирує голкіпер? Чому ніхто не смикається навіть в напрямку воріт після удару. В минулому турі пропустили так від Петрова, тепер Сітало добив після сейву. А вони все стоять, роти пороззявлявши, зеленофутболкове втілення імпотенції на чолі з хвацьким парнєм Санжаром.

4 гол. Дибілчак, хлопчику ти мій рідненький, що в тебе за горе сталось таке, що ти з головою перестав дружити? Якого милого ти сахаєшся від Банади, наче він коронавірусом інфікований і тебе, такого вправного ногом'ячиста, заразити хоче?

Все дуже погано, виходу нема.

 

Марче

Ок. Зараз Олександрія, як команда, на голову вище. Хай беруть свої очки з командами якими реально вигравати.

 

Antropofag

- Кривушкин инициировал начало разгрома "Карпат", - говорит Мирослав Иванович Ступар. - Состоялась подача углового, мяч отскочил в направлении Бабогло, позади находился Мартинс. Он пытался сыграть в мяч, но не попал в него, Бабогло сделал два шага вперед на встречу мячу, проткнул мяч и наткнулся на ногу Назарины, который также пытался выбить снаряд. Мартинес тут ни при чем, арбитр, скорее всего, отреагировал на контакт Бабогло с Назариной, но основания для назначения одиннадцатиметрового вызывают огромные сомнения, потому что игрок "Александрии" сам нашел ногу соперника; тем более, после этого эпизода состоялся удар по воротам "Карпат – непонятно, почему Кривушкин принял такое решение, - отметил судейский эксперт.

 

drrust

Та з тим Кривушкіним взагалі багато чого незрозуміло. На 56-ій хвилині в нього вже 31 гол, а віе все посвистує, наче то йому страшну втіху справляє. Щось напевно треба робити, говорити з гравцями. Нахіба потрібен той ціломатчевий пересвист? І то не тільки в сьогоднішньому матчі він Іллю Муромця з себе корчив.

Олімпік - Колос 39 фолів

Дніпро 1 - Львів 49

Колос - Олександрія 40

Ну і плюс сьогодні - 42. Як в нас далі такі арбітри будуть судити, то ми скоро доб'ємось, що наш чемп не тільки в Європі першим буде за грубістю, а й у всьому світі. Може ми навіть налагодимо експорт таких Кривушкіних у всі кутки світу, щоб народ міг помилуватись на таке диво.

 

Марче

Мапа сайту Повна версія Оновити