Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Карпаты" - "Олимпик" 1:2. С характером - в топ-шесть!
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1574596681--karpaty-olimpik-1-2-s-kharakterom-v-top-shest.html

І кому програли знову. Нікому не потрібному шлаку з УПЛ в якого вся фан-база це сімї і друзі футболістів і тренерів.

В такому слабкому чемпіонаті бовтатись внизу.

 

Antropofag

Намагався я вчора дивитися гру Дніпро -1 - Ворскла. На хвилин 10 мене хватило, далі не зміг.

Сьогодні увімкнув в середені першого тайму Карпати - Олімпік щоб рахунок глянути, побачив доволі жвавий футбол. Арбітр, як і лайнсмени трохи спіпі, молодий воротар Карпат мабуть останню свою гру за основний склад зіграв, а коментатор - то просто пістєц. Це власне все з негативу

Олімпік з такою грою в шістку точно попаде. Вміють же команди знаходити тренера. При всій кадровій убогості грають гарніше за більшість команд УПЛ, в тому числі і Динамо. Сподобалися Балашов і Кравчук. Карпати мабуть тренера скоро змінять, підозрюю на якогось лапуха, типу Мазяра. Дивно було бачити Ді Франко в запасі. Гуцуляк - рівень області. А от Дубінчак мені так здається, міг би конкурувати з Миколенком в Динамо (в Карпатах він в оренді).

 

Igorich

Щось давненько не бачив дописів від Марче? Ти ще тут?

 

Antropofag

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Щось давненько не бачив дописів від Марче? Ти ще тут?

Десь дні із три-чотири тому писав.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Antropofag показать

Щось давненько не бачив дописів від Марче? Ти ще тут?

Тут ) І навіть був на футболі з купкою таких же ідеалістів, які ще на щось сподівається.

Одразу перелічу футболістів Карпат заради яких варто продовжувати ходити на футбол - Назарина, Дубінчак, Вакуленко, Кльоц і частково Мартінс. Є кілька потвор незрозумілого роду-племені, як от Понде і Жоао. А також є параолімпієць Гуцуляк, який маючи всі ознаки інвалідності, продовжує мучити і себе і нас, видаючи себе за футболіста.

Олімпік, незважаючи на те, що фахівці відводять тренеру рік для побудови команди, став командою набагато швидше, вже десь через два тижні після того як там з'явився Вісенте Гомес. В той час як Карпати тикаються-микаються, загубившись між трьома соснами, і не в силах комбінаційно просуватись полем, Олімпік робить це не докладаючи зусиль, легко і невимушено. Не скажеш, що там хтось дуже виділявся, я відзначу лише трійку Кравчук - Цимбалюк - Політило, які виграли свою зону і змушували Карпати звалюватись на фланги, де також мало що виходило.

 

Марче

Ну і ще кілька слів по антуражу.

Тільки 4 проходи між секторами посипали піском, а між рядами була суцільна ковзанка. Оголошення "Обережно, слизько!" повинно було, вочевидь, засоромити тих, хто не втримався на ногах. Мовляв, самі винні, ми попереджали.

Прапор України, що висить на стадіоні зашмарований і виглядає жалюгідно. Причому він був таким ще на початку сезону і, бачу, менеджмент Карпат тим сильно не переймається. Аякже, в них серйозніші проблеми, а тим часом гравці і глядачі під час виконання гімну, рівняються саме на цей символ держави.

Програмка на матч. Коштувала вона дорожче, ніж у Руха чи ФК Львова чи Олександрії в ЄК, а саме 30 грн. Причому якість матеріалів там була значно меншою кільсно, ніж у вищеперелічених. Сьогодні вона коштувала 20. Моє здивування було безмежним, але розвіялось в ту ж мить, як я взяв її до рук. Авторські матеріали зникли звідти безслідно, лишилась дрібка статистики, яку передруковують з номера в номер. А 10 сторінок з 16-и тепер займає реклама спонсорів. Покращення однако. І за це низький вам уклін, шановне керівництво, чиє піклування глядача і його гаманець тепер набуло монструозних масштабів.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Igorich показать

Намагався я вчора дивитися гру Дніпро -1 - Ворскла. На хвилин 10 мене хватило, далі не зміг.

Сьогодні увімкнув в середені першого тайму Карпати - Олімпік щоб рахунок глянути, побачив доволі жвавий футбол. Арбітр, як і лайнсмени трохи спіпі, молодий воротар Карпат мабуть останню свою гру за основний склад зіграв, а коментатор - то просто пістєц. Це власне все з негативу

Олімпік з такою грою в шістку точно попаде. Вміють же команди знаходити тренера. При всій кадровій убогості грають гарніше за більшість команд УПЛ, в тому числі і Динамо. Сподобалися Балашов і Кравчук. Карпати мабуть тренера скоро змінять, підозрюю на якогось лапуха, типу Мазяра. Дивно було бачити Ді Франко в запасі. Гуцуляк - рівень області. А от Дубінчак мені так здається, міг би конкурувати з Миколенком в Динамо (в Карпатах він в оренді).

Дубінчак занадто слабкий. Йому б ліквідувати величезну кількість втрат і неточних передач...

 

K. A. Valderrama

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Тут ) І навіть був на футболі з купкою таких же ідеалістів, які ще на щось сподівається.

Одразу перелічу футболістів Карпат заради яких варто продовжувати ходити на футбол - Назарина, Дубінчак, Вакуленко, Кльоц і частково Мартінс. Є кілька потвор незрозумілого роду-племені, як от Понде і Жоао. А також є параолімпієць Гуцуляк, який маючи всі ознаки інвалідності, продовжує мучити і себе і нас, видаючи себе за футболіста.

Олімпік, незважаючи на те, що фахівці відводять тренеру рік для побудови команди, став командою набагато швидше, вже десь через два тижні після того як там з'явився Вісенте Гомес. В той час як Карпати тикаються-микаються, загубившись між трьома соснами, і не в силах комбінаційно просуватись полем, Олімпік робить це не докладаючи зусиль, легко і невимушено. Не скажеш, що там хтось дуже виділявся, я відзначу лише трійку Кравчук - Цимбалюк - Політило, які виграли свою зону і змушували Карпати звалюватись на фланги, де також мало що виходило.

А ви б спробували частіше тренерів змінювати і більше мумук незрозумілих...

 

K. A. Valderrama

у кожному матчі воротарі Карпат щось чудять

Кулрик привозив, Підківка привозив, поставили молодого і цей дитячий гол пропустив

команда в психологічній ямі, якби десь трохи підфартило, може б тоді гра пішла

частина гравців просто кинула грати уже, той же ді Франко в цьому сезоні просто показує, що Карпати йому обридли, тому і на лавці. Понде нудиться в Україні. Дженнінгс спочатку стався, але схоже здався.

але якийсь хребет команди є. Вакуленко і Мартінс непогані захисники. Назарина добре вписався. Деда повинен набрати форму і посилити команду.

Але форвард потрібен.

 

drrust

Ответ на сообщение пользователя Igorich показать

Намагався я вчора дивитися гру Дніпро -1 - Ворскла. На хвилин 10 мене хватило, далі не зміг.

Сьогодні увімкнув в середені першого тайму Карпати - Олімпік щоб рахунок глянути, побачив доволі жвавий футбол. Арбітр, як і лайнсмени трохи спіпі, молодий воротар Карпат мабуть останню свою гру за основний склад зіграв, а коментатор - то просто пістєц. Це власне все з негативу

Олімпік з такою грою в шістку точно попаде. Вміють же команди знаходити тренера. При всій кадровій убогості грають гарніше за більшість команд УПЛ, в тому числі і Динамо. Сподобалися Балашов і Кравчук. Карпати мабуть тренера скоро змінять, підозрюю на якогось лапуха, типу Мазяра. Дивно було бачити Ді Франко в запасі. Гуцуляк - рівень області. А от Дубінчак мені так здається, міг би конкурувати з Миколенком в Динамо (в Карпатах він в оренді).

А що коментатор матчу витворяв?

Мапа сайту Повна версія Оновити