Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Чемпионат Англии. 16-й тур. Чемпионская гонка окончена?
Источник: https://m.footboom1.com/ua/england/premier-league/1512829471-chempionat-anglii-16-y-tur-chempionskaya-gonka-okonchena.html

Не Ловрен, а суддя дурнуватий. Калверт сам врізався в Ловрена, відлетів, бо вагові категорії зовсім різні, а суддя не розібрався. Були б відео-арбітри, то побачили б, що хорват руками його не чіпав...

 

Ingvar

Ну что, судьба чемпионства решена. Не люблю Man Shity, но это заслуженно.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ну что, судьба чемпионства решена. Не люблю Man Shity, но это заслуженно.

Кончился жвачный блат - кончились скамовские чемпионства.

Ах, да, это Моуру не купили еще Обамеянга, Ди Марию, Кейна, Ваньяму и еще по мелочи миллионов на четыреста. Не забороть.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Кончился жвачный блат - кончились скамовские чемпионства.

Ах, да, это Моуру не купили еще Обамеянга, Ди Марию, Кейна, Ваньяму и еще по мелочи миллионов на четыреста. Не забороть.

Не захлебнись там своей желчью )) возвращаться к извечному вопросу "кого же МЮ купил за действительно сумасшедшие деньги, кроме Погба" я даже не хочу, ты на него ни разу так и не ответил, паря мне всяких Депаев.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Не захлебнись там своей желчью )) возвращаться к извечному вопросу "кого же МЮ купил за действительно сумасшедшие деньги, кроме Погба" я даже не хочу, ты на него ни разу так и не ответил, паря мне всяких Депаев.

Макаку, Марсьяля, Линделеф вон профессиональным нихера за 35 евро занимается - покупка в духе ПСЖ.

Больше скама в Европе тратит разве что Сити и все тот же ПСЖ.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Макаку, Марсьяля, Линделеф вон профессиональным нихера за 35 евро занимается - покупка в духе ПСЖ.

Больше скама в Европе тратит разве что Сити и все тот же ПСЖ.

Про Марсьяля и Линделефа я аж всплакнул - заоблачные цифры для нынешнего рынка, особенно если учесть, что француз сейчас стоит раза в два больше, чем его покупали. Лукаку - вполне рабочая покупка, как для гранда АПЛ и одного из богатейших клубов. Абсолютно не сумасшедшая.

Про цифры расскажи Миланам, Барселонам и прочим Челсям с Реалами. Даже Венгер и тот не стесняется покупать Мустафи и Джак по 40+ млн.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Про Марсьяля и Линделефа я аж всплакнул - заоблачные цифры для нынешнего рынка, особенно если учесть, что француз сейчас стоит раза в два больше, чем его покупали. Лукаку - вполне рабочая покупка, как для гранда АПЛ и одного из богатейших клубов. Абсолютно не сумасшедшая.

Про цифры расскажи Миланам, Барселонам и прочим Челсям с Реалами. Даже Венгер и тот не стесняется покупать Мустафи и Джак по 40+ млн.

И кто покупает по 35 евро на лавку? Челси так не делает.

Марсьяль сейчас стоит 160 млн евро?:) только во влажных поллюциях фергибоев.

Да даже кефирчик уже просто так не бросается.

"Даже Венгер и тот не стесняется покупать Мустафи и Джак по 40+ млн."

Ага, пару раз за пять лет.

И три мешка проспектов из Французской Африки.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

И кто покупает по 35 евро на лавку? Челси так не делает.

Марсьяль сейчас стоит 160 млн евро?:) только во влажных поллюциях фергибоев.

Да даже кефирчик уже просто так не бросается.

"Даже Венгер и тот не стесняется покупать Мустафи и Джак по 40+ млн."

Ага, пару раз за пять лет.

И три мешка проспектов из Французской Африки.

Челси покупает на лавку дороже - Батшуаи там сидит безвылазно. Так что мимо, как обычно. А на шведе крест ставить рано.

Какие 160млн? Его купили за 35-40 лямов. Ты себя плохо чувствуешь?

 

toledo

Ага, раз в пять лет )) а 50-лимонный Озил пришел, наверное, бесплатно? И это сумма в 2013 году. И Алексис, и Ляказетт, ага-ага.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Не Ловрен, а суддя дурнуватий. Калверт сам врізався в Ловрена, відлетів, бо вагові категорії зовсім різні, а суддя не розібрався. Були б відео-арбітри, то побачили б, що хорват руками його не чіпав...

Про що Ви говорете. Ловрен спочатку пустив Льюїн собі за спину, а потім в ситуації, яку аж ніяк не назвати загрозливою, відверто, прямо в арбітрах на очах, штовхнув нападника руками в спину

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Не захлебнись там своей желчью )) возвращаться к извечному вопросу "кого же МЮ купил за действительно сумасшедшие деньги, кроме Погба" я даже не хочу, ты на него ни разу так и не ответил, паря мне всяких Депаев.

Тебе посчитать стоимость затрат на игроков в МЮ?

 

Hummer

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Челси покупает на лавку дороже - Батшуаи там сидит безвылазно. Так что мимо, как обычно. А на шведе крест ставить рано.

Какие 160млн? Его купили за 35-40 лямов. Ты себя плохо чувствуешь?

Марсьяль стоил 80 млн. евро. В том-то и дело.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Роман Мальчевский показать

Про що Ви говорете. Ловрен спочатку пустив Льюїн собі за спину, а потім в ситуації, яку аж ніяк не назвати загрозливою, відверто, прямо в арбітрах на очах, штовхнув нападника руками в спину

Про те, що руками він його не валив. Це ілюзія. Я дивився трансляцію по NSBC чи як воно там. На Америку транслюється. Купа експертів. Точно був один з братів Невіллів, і ще якісь старші. Тобто студія не ліверпульська, як іноді буває. Всі зійшлися на тому, що пєналь - лівак. І повтори з усіх ракурсів це показали. Єдиний сумнів міг бути під ракурсом ззаду. Але Льюін впав настільки легко, що це смішно. І суддя з досвідом мав би це розуміти...

 

Ingvar

в Англии главный отрезок конец февраля- март. в эти месяцы определяется чемпион (многие тренеры клубов Англии так считают)

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Про те, що руками він його не валив. Це ілюзія. Я дивився трансляцію по NSBC чи як воно там. На Америку транслюється. Купа експертів. Точно був один з братів Невіллів, і ще якісь старші. Тобто студія не ліверпульська, як іноді буває. Всі зійшлися на тому, що пєналь - лівак. І повтори з усіх ракурсів це показали. Єдиний сумнів міг бути під ракурсом ззаду. Але Льюін впав настільки легко, що це смішно. І суддя з досвідом мав би це розуміти...

не знаю, що ви там і де дивилися. Але пенальті був - це 100%, і умніца Льюін все зробив правильно.

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Про те, що руками він його не валив. Це ілюзія. Я дивився трансляцію по NSBC чи як воно там. На Америку транслюється. Купа експертів. Точно був один з братів Невіллів, і ще якісь старші. Тобто студія не ліверпульська, як іноді буває. Всі зійшлися на тому, що пєналь - лівак. І повтори з усіх ракурсів це показали. Єдиний сумнів міг бути під ракурсом ззаду. Але Льюін впав настільки легко, що це смішно. І суддя з досвідом мав би це розуміти...

а якщо Вас так цікавить думка експертів, то ось, Дермот Галлахер, колишній арбітр Прем'єр-Ліги: I think it is a penalty. It's reminiscent of the penalty Aaron Ramsey got against Burnley a few weeks ago. It's not the biggest push in the world but if you put your arms on the back like that, the referee is bound to give a penalty, and he was correct to do so. It was another quality performance in a big derby, this time from referee Craig Pawson.

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ну что, судьба чемпионства решена. Не люблю Man Shity, но это заслуженно.

я теж думав що заслуговують вони чемпіонства... теж бумав що дивлюся на команду футбольни х романтиків ... теж боровся зі своєю любовью до МЮ із 30р стежем , теж .... але як показав 2-й тайм я помилявся....бо другий тайм показав що ніяких романтиків не існує і дивився я на ДВІ КОМАНДИ, трнером яких є Мауріньо.

те що робив МС і Пеп (після заміни Жозеса на Мангаля) із симуляціями, провокаціями та водевілюібля кутового прапорця ...

Ганьба.

Тепер мені залишається одне .... і як не парадоксально це ....це Клопп і Ліверпуль (а ж самому гидко).

Може бодай хтось в цьому світі тренерів не є Мауріньом.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Макаку, Марсьяля, Линделеф вон профессиональным нихера за 35 евро занимается - покупка в духе ПСЖ.

Больше скама в Европе тратит разве что Сити и все тот же ПСЖ.

див. Рел, Барса .... чи ти забув вже як всякі там Фабрегаси із Модрічами голодування влаштовували ... а би тільки відпустили та і то ПО ПОТРІБНІЙ для циз бЛА Ліговських окоманд ціні !

А ПСЖ із МС ПЛаТЯТЬ ТЕ що просять і це більш порядно чим ОТІ два припадочних клуба.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Про те, що руками він його не валив. Це ілюзія. Я дивився трансляцію по NSBC чи як воно там. На Америку транслюється. Купа експертів. Точно був один з братів Невіллів, і ще якісь старші. Тобто студія не ліверпульська, як іноді буває. Всі зійшлися на тому, що пєналь - лівак. І повтори з усіх ракурсів це показали. Єдиний сумнів міг бути під ракурсом ззаду. Але Льюін впав настільки легко, що це смішно. І суддя з досвідом мав би це розуміти...

Алан Ширер в студії ББС теж сказав, що це пенальті

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Про те, що руками він його не валив. Це ілюзія. Я дивився трансляцію по NSBC чи як воно там. На Америку транслюється. Купа експертів. Точно був один з братів Невіллів, і ще якісь старші. Тобто студія не ліверпульська, як іноді буває. Всі зійшлися на тому, що пєналь - лівак. І повтори з усіх ракурсів це показали. Єдиний сумнів міг бути під ракурсом ззаду. Але Льюін впав настільки легко, що це смішно. І суддя з досвідом мав би це розуміти...

і нарешті Грем Полл: Craig Pawson was right to give Everton a penalty at Liverpool... Dejan Lovren pushed Dominic Calvert-Lewin over

по пеналю в Ліверпулі.

я б не дав ! але схоже що все ж був. Накрайняк Льоін падав не так як Беседін чи Стерлінг.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Роман Мальчевский показать

і нарешті Грем Полл: Craig Pawson was right to give Everton a penalty at Liverpool... Dejan Lovren pushed Dominic Calvert-Lewin over

Ромчику, вам би навчитися дискусію вести, а то "не знаю де ви там дивилися". Я теж можу написати, що не знаю де ви там того Ширера вздріли, але його думка не більш авторитетна, ніж думка Невілла :)

Щодо арбітрів - ворон ворону... Хоча якби ви трішки краще розуміли тонкощі аегл мови та культури, то зрозуміли б, що йдеться не про 100% пєналь, а про те, що арбітр має залізну відмазку. Але то не так важливо. Цікавіше те, що думки розділилися навіть серед колишніх: Каррагер згоден, а Оуен - ні. Захисник каже, що було порушення, а форвард - що був "нирок". З власного спортивного досвіду - там підстава. Ті повтори, які я бачив, то підтвердити. Ви маєте іншу думку? Ок. Тоді я буду в числі тих 40% , які вважають цей пєналь "a soft one". :)

 

Ingvar

Мапа сайту Повна версія Оновити