Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Бенфика" - "Динамо". Анонс и прогноз матча
Источник: https://m.footboom1.com/ua/foreign/champions_league/1477962332--benfika-dinamo-anons-i-prognoz-matcha.html

О,опять прогноз в стиле "Ниче знать не хочу,наши победят"....

 

прогноз в стилі "бо це наші", а по факту з гімна за тиждень кулю не зліпиш. З Зорею в нічию зіграли (основний час) при тому що Зоря сама собі голи приносила, а мертві Карпати це не показник. Ставлю на 3-0 в одні ворота і без шансів, та навіть без ударів по воротах суперника.

 

barabashka86

підтримую.такий результат нас цілком влаштує

Матч може закінчитись як завгодно. Оскільки суперники грають приблизно в однаковому стилі, а перевага португальців у класі не така значна, що на тому класі вигравати. Навряд чи буде крупний рахунок, а решта - цілком вірогідні. Моралес вангував забиті голи з обох боків - мабуть так. Португальці трішки розслабляться, бо позитив із Києва привезли, тож у наших шанси забити будуть. Тим більш оборона у суперників не ідеальна.

Гірше всього для нас то, що непродумані ротації Реброва абсолютно не дають відповіді на питання: хто готовий найкраще? кого ставити в склад?

Да, дуже добре що молоді вийшли і обіграли спочатку не слабку Зорю а потім Карпати. Но рівень обох суперників - далеко не Бенфіка. чи можно зробити висновок що молодь здатна грати врівень в ЛЧ? х.з....

ну, але це вже хай Ребров собі чухає голову, то він там щось мутив))

 

Mahno

Динамо удачи. Нефиг спрыгивать с еврокубков.

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

Матч може закінчитись як завгодно. Оскільки суперники грають приблизно в однаковому стилі, а перевага португальців у класі не така значна, що на тому класі вигравати. Навряд чи буде крупний рахунок, а решта - цілком вірогідні. Моралес вангував забиті голи з обох боків - мабуть так. Португальці трішки розслабляться, бо позитив із Києва привезли, тож у наших шанси забити будуть. Тим більш оборона у суперників не ідеальна.

Гірше всього для нас то, що непродумані ротації Реброва абсолютно не дають відповіді на питання: хто готовий найкраще? кого ставити в склад?

Да, дуже добре що молоді вийшли і обіграли спочатку не слабку Зорю а потім Карпати. Но рівень обох суперників - далеко не Бенфіка. чи можно зробити висновок що молодь здатна грати врівень в ЛЧ? х.з....

ну, але це вже хай Ребров собі чухає голову, то він там щось мутив))

От звідки ти все це береш? Ну в якому однаковому стилі? У Реброва взагалі стиль існує? Оборона в Бенфіки не ідеальна? А з такою організацією гри в захисті вона їм взагалі потрібна? А в Динамо ідеальний напад? Мораес 100-пудово буде грати, хоч пофоткатися для інстаграму міг би й за полем.

Тяганина - молодь чи здатна чині... Та коли молодь краща за динозаврів, то який висновок? Ех...

Краще б повідав чи чекати в УПЛ Верес

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

От звідки ти все це береш? Ну в якому однаковому стилі? У Реброва взагалі стиль існує? Оборона в Бенфіки не ідеальна? А з такою організацією гри в захисті вона їм взагалі потрібна? А в Динамо ідеальний напад? Мораес 100-пудово буде грати, хоч пофоткатися для інстаграму міг би й за полем.

Тяганина - молодь чи здатна чині... Та коли молодь краща за динозаврів, то який висновок? Ех...

Краще б повідав чи чекати в УПЛ Верес

ну, для Хахльова Верес - інструмент політичний. Хазльову нада піпл, а піплу нада ПЛ))

тому звісно що буде - любою ціною. гратимуть навіть на тому стадіку що є (правда, свої 100 млн на реконструкцію роздерибанять як 2 пяльці об ацвальт)) тим більш вибори на носі а публікація статків під час е-декларування манить аж до чесючки))) так що - стрічайте ВР в ПЛ! скоро на екранах. я думаю, що може навіть лігу збільшать якщо ВР не попаде в прохідні місця))

**

я все це беру нізвідки. от якби я був булахом, чи хоч би капелькою, то я би якось підтверджував свої слова фактами.

а оскільки я - анонім і дилетант, то це дає мені право висловлювати свою думку не спираючись ані на факти, ані на якусь логіку. бо мої слова - це ТІЛЬКИ мої власні припущення. не сходяться з твоїми? ну то це ж добре!...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну, для Хахльова Верес - інструмент політичний. Хазльову нада піпл, а піплу нада ПЛ))

тому звісно що буде - любою ціною. гратимуть навіть на тому стадіку що є (правда, свої 100 млн на реконструкцію роздерибанять як 2 пяльці об ацвальт)) тим більш вибори на носі а публікація статків під час е-декларування манить аж до чесючки))) так що - стрічайте ВР в ПЛ! скоро на екранах. я думаю, що може навіть лігу збільшать якщо ВР не попаде в прохідні місця))

**

я все це беру нізвідки. от якби я був булахом, чи хоч би капелькою, то я би якось підтверджував свої слова фактами.

а оскільки я - анонім і дилетант, то це дає мені право висловлювати свою думку не спираючись ані на факти, ані на якусь логіку. бо мої слова - це ТІЛЬКИ мої власні припущення. не сходяться з твоїми? ну то це ж добре!...

З Вересом розібралися - то добре!

Щодо дилетанта - це в тебе зовсім не правильна постанова питання!

Висловлювати свою думку - це теж добре! Але зрозумій, якщо вона аргументована і спирається на факти, то вона більше має право на дійсність. Чи просто в тебе така забава тому, що ти анонім і можна гамселити по клаві будь-що. Це звісно інша справа... Але, не думаю, що ти десь в транспорті на весь автобус ділишся думка про основні канони квантової фізики, це як приклад. Поряд може бути професійний фізик і йому буде не зручно від тієї єресі, як і тобі, якщо ти нормальна вихована людина. Теж і в футболі і на форумі. Нічого страшного якщо подумати і трохи прикинути що до чого. Футбол же не квантова фізика.

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя Веселый Рыкун показать

О,опять прогноз в стиле "Ниче знать не хочу,наши победят"....

Та я вже скільки говорив. Шкода контори не приймають ставок на прогнози редакції сайту. Сміливо можна заносити на "прогноз наші не програють". З реальністю хлопці не дружать.

 

IBM

Ответ на сообщение пользователя IBM показать

Та я вже скільки говорив. Шкода контори не приймають ставок на прогнози редакції сайту. Сміливо можна заносити на "прогноз наші не програють". З реальністю хлопці не дружать.

Маєш час - прошвирнись по іноземним ресурсам і відшукай подібні прогнози. Звичайно, що кожен тягне за свого.

 

RAGE

Ответ на сообщение пользователя RAGE показать

Маєш час - прошвирнись по іноземним ресурсам і відшукай подібні прогнози. Звичайно, що кожен тягне за свого.

Букмекери не завжди тягнуть за свого, тільки, якщо дійсно є шанси.

 

IBM

Ответ на сообщение пользователя IBM показать

Букмекери не завжди тягнуть за свого, тільки, якщо дійсно є шанси.

То букмекери, а то доморощені експерти!))

 

RAGE

Contra spem spero...

Ось мій прогноз на цю гру

 

Кузькин отец

Чё-й та Гаскони не видать. Аж скучно как то.

 

auditore

Ответ на сообщение пользователя auditore показать

Чё-й та Гаскони не видать. Аж скучно как то.

Та через годинки півтори припреться зі всією своє підретузною свитою .

 

RAGE

Да шо то за патриот с такими прогнозами?! Бери выше - 0:5!

 

Aleksej 78

3-1

 

paganel

Мапа сайту Повна версія Оновити