Хорватія - Канада 4:1. Крамарич всюдисущий

Голи: Крамарич, 36, Лівая, 44, Крамарич, 70, Маєр, 90+4 - Девіс, 2
Хорватія: Ливакович, Соса, Юрановіч, Гвардіол, Ловрен, Модріч, Ковачич, Брозовіч, Перішич, Лівая (Петкович, 60), Крамарич (Влашич, 73)
Канада: Борян, Міллер, Віторія, Джонстон, Б'юкенен, Девіс, Ларія (Гойлетт, 62), Еустакіо (Коне, 46), Хатчінсон (Адекугбе, 73), Девід (Кавалліні, 72), Ларін (Осоріо, 46)
Попередження: Ловрен, 56, Модріч, 85 - Б'юкенен, 52, Міллер, 85

{{widget:lineup:18827}}

У матчі з Бельгією Канада згаяла багато хороших моментів і несправедливо програла 0:1. Після цієї зустрічі головний тренер канадців Джон Хердман на емоціях промовив фразу, яка вже стала легендарною: "Ми вийдемо на поле і "зробимо" Хорватію".

Канадці справді здорово розпочали другий тур групового етапу, і забили у першій же своїй атаці на другій хвилині - воротар Бор'ян довгою передачею відрізав дуже багато хорватських футболістів, і Б'юкенан на пару з Альфонсо Девісом реалізували перевагу у швидкій атаці. Канадці, як і в матчі з Бельгією, знову намагалися грати у комбінаційний футбол і тривалий час грали з Хорватією на рівних. Але, зрештою, різниця у класі зробила свою справу.

Хоча в перші 20 хвилин зустрічі "картаті" грали, прямо скажемо, потворно. Але ж ви пам'ятаєте, що сказав Лука Модріч після першого матчу з Марокко (0:0)? Півзахисник "Реала" зазначив, що його команда обов'язково розіграється під час турніру. Так і сталося.

Героєм матчу став Андрій Крамарич, який цього вечора діяв по всьому полю і встигав скрізь. Канадці явно на це не очікували, і заплуталися в побудовах. У результаті Крамарич забив тричі, але перший з його голів було скасовано через невеликий офсайд у партнера.

Шикарний матч провели Ковачич та Перішич, хоч своє ім'я в протокол із двома гольовими передачами записав лише гравець "Тоттенхема".

Матч став би ще яскравішим, зумій Осоріо забити на початку другого тайму за рахунку 1:2. Але півзахисник "Торонто", який вийшов на заміну, ледь не влучив у ворота, і більше Канада не створювала справді гольових моментів біля хорватських воріт. Другий гол Крамаріча остаточно поховав команду Хердмана.

Канада програла обидва матчі, але отримала приз симпатій глядачів. Хорватія зробила серйозний крок для виходу до плей-офф ЧС. Команду Златко Даліча влаштує нічия у грі з Бельгією, і за певних розкладів - навіть поразка. Якщо в цій групі складеться унікальна ситуація, і одразу три команди завершать груповий турнір із чотирма набраними очками, долю путівок у плей-офф вирішать додаткові показники у вигляді отриманих карток. У крайньому випадку - жеребкування.