Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Аргентина (U-20) - Нігерія (U-20). Анонс та прогноз матчу
Автор: Антон Прокопов

1 червня 2023 року. 00:00. Сан Хуан. Стадіон "Бісентенаріо"
Чемпіонат світу. 1/8 фіналу

Аргентина (U-20) – Нігерія (U-20)

Де подивитись: TV Publica

Травмовані: немає

Аргентина (U-20) – Нігерія (U-20): букмекерські коефіцієнти

Аргентина (U-20)

Лише дві збірні виграли усі три матчі на груповому етапі – США та Аргентина. Команда Хав'єра Маскерано без проблем пробилася до 1/8 фіналу. Лише Узбекистан зміг завдати невеликих проблем господарям турніру. Тому можна сказати, що зараз Аргентина виправдовує статус фаворита на цьому чемпіонаті світу. Але реальну силу аргентинців ми побачимо лише в плей-оф, оскільки на груповому етапі вони мали надто слабких суперників, щоб робити глобальні висновки (як і в американців). Але я не здивуюся, якщо реальні проблеми у аргентинців розпочнуться лише у півфіналі, де вони потенційно можуть зіграти з Англією (якщо не станеться сюрпризів).

Що ще можна відзначити? Аргентина сильна командною грою. Тут немає визначних гравців, яких можна закрити і цим зупинити всю команду. У цьому й сила, і слабкість команди водночас. Тому що реальних лідерів також практично немає. І якщо щось піде не так, то Аргентині буде складно змінити ситуацію на краще. У того ж Узбекистану вдалося виграти, але це був далеко не найкращий матч Аргентини, яка перша пропустила гол. Далі будуть складніші суперники і тут уже буде цікаво подивитися, хто з аргентинців спробує взяти на себе роль лідера.

Нігерія (U-20)

Нігерію я назвав би найзагадковішою збірною на стадії плей-оф. Подивившись їхні матчі на груповому етапі, можу лише сказати, що результати їхніх матчів залежать від настрою команди. Якщо гра вдається та вдається забити гол, то Нігерія може дуже потужно грати проти будь-якого суперника. Якщо не вдається реалізувати моменти і ситуація складається не так, як того хотілося б нігерійцям, вони починають нервувати і можуть навіть опустити руки. Просто подивіться на результати Нігерії на груповому етапі: вольова перемога над Домініканською Республікою (2:1), перемога над Італією (2:0) та поразка від Бразилії (0:2). Більше того, Нігерія стала єдиною командою, яка пропустила гол від Домініканської Республіки.

Читай також: Молодіжний чемпіонат світу (U-20). Гондурас – Франція 1:3. Відеоогляд матчу

У цьому плані я не чекаю нічого хорошого для Нігерії у матчі з Аргентиною. Тому що команда Хав'єра Маскерано вміє грати так, що суперник нервуватиме. Якщо Нігерія не зможе нав'язати свою гру, то виграти в Аргентини вона не зможе.

Аргентина (U-20) – Нігерія (U-20): орієнтовні склади

{{widget:lineup:21313}}

Аргентина (U-20) – Нігерія (U-20): прогноз автора

Аргентина не повинна мати великих проблем у матчі з Нігерією. Не виключаю, що гра вийде складною для команди Маскерано, але повинна проходити в наступний раунд.

Ставка матчу
Аргентина (U-20)
Нігерія (U-20)
 
Чемпіонат світу-2023 (U-20) - 01 липня 2023
. Ставка з бонусом 4 500 грн
Перемога - Аргентина (U-20)
.
Перемога - Аргентина (U-20)
1.61
 
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити