Головний арбітр: Лоуренс Віссер (Бельгія)
Асистенти: Р'ен Ванізере (Бельгія), Тібо Нійссен (Бельгія)
"Славія (Прага, Чехія)" - "Дніпро-1 (Дніпро, Україна)" 3:0
"Славія ": Коларж, Голеш, Огбу, Провод, Юречка (Валлєм, 79), Лінгр (Шевчик, 79), Дорлі, Масопуст, Зафейрис, Шранц, ван Бурен (Чытил, 79)
"Дніпро-1 ": Кінарейкін, Кравець, Сваток (Пасіч, 46), Адамюк, Сарапій, Бланко, Третьяков (Лєднєв, 11), Гуцуляк, Бабенко (Піхальонок, 61), Рубчинський (Білл, 80), Філіппов (Кивинда, 80)
Тренер: Олександр Кучер
Попередження: Масопуст, 90+7 - Сваток, 41, Бабенко, 53, Лєднєв, 71, Рубчинський, 74, Кравець, 87
Вилучення: Огбу, 59

{{widget:lineup:21803}}

Головною інтригою стартового складу "Дніпра-1" перед матчем була позиція форварда. Олександр Кучер вирішив "з корабля на бал" задіяти Філіппова, який встиг провести лише одне тренування. Проте головної болі тренеру додала хвороба Піхальонка, через що лідер півзахисту залишився у запасі. Однак не відсутність Довбика з Піхальонком стала ключовою в поразці, а оборона. Саме дії в захисти призвели до катастрофи, яку всі побачили на табло.

Поки всі розглядали дуже поганий газон на стадіоні у Празі, "Дніпро-1" швидко пропустив. При тому зробили це вже втретє у цьому розіграші єврокубків. Такими темпами команда скоро буде виходити на матч вже програючи… Почалося все на 5-й хвилині на лівому фланзі оборони, де провалилася зона Кравця. Масопуст зробив простріл, а Шранц випередив Сватка та з меж воротарського майданчику в один дотик переправив м’яч у ворота. 1:0!

Майже одразу і поле про себе нагадало. Третьяков намагався випередити суперника у боротьбі, але поїхала нога, через що гравець заробив розтягнення м’язів. Тому дуже швидко довелося робити заміну. Для Лєднєва це був дебют в новому клубі. Він, як і Філіппов, провів лише одне тренування. Тренерському штабу довелося перебудовувати ще й середню лінію: новачок зайняв місце в центрі поля, а Рубчинський пішов на лівий фланг.

Важко сказати, за рахунок чого "Дніпро-1" намагався хоча б відігратися… Команда намагалася вмикати пресинг, однак чехи спокійно з-під нього виходили на продовжували розігрувати свої атаки. Швидких контратак у гостей не було, як і небезпечних дальніх ударів. По такій грі "Славія" діже комфортно почувалася, що вилилося у другий гол наприкінці тайму. Після подачі кутового Сарапій програв ближню штангу, звідки ван Бурен зробив скидку головою, а Шранц замкнув дальню штангу. Класика… 2:0!

У чехів була повна перевага. При тому кидалося в очі, що команда грає із запасом. Ніхто максимальні оберти ще не вмикав. У перерві Олександр Кучер спробував підлатати гру в обороні за рахунок виходу Пасіча на правий фланг, а Адамюк перейшов на місце Сватка. Капітан ж залишився у роздягальні. Ось тільки такі перестановки точно не додали стабільності українській обороні, що продемонстрували 50-та на 51-ша хвилини. Спочатку суперник спокійно зупиняв м’яч у воротарському майданчику, а через хвилину забив. Пощастило, що арбітри зафіксували офсайд.

На 58-й хвилині "Дніпро-1" отримав шанс повернутися у гру. Огбу в центрі поля прямою ногою влетів у шию Гуцуляку, за що одразу отримав пряму червону картку. Ще й вихід Піхальонка мав додати команді креативу. Але краще не стало…

Спочатку в діях українців було багато сумбуру, на емоціях після вилучення намагалися щось вижати, після чого все стало на свої місця. Навіть у меншості "Славія" грала набагато потужніше, зібраніше, цікавіше, а головне – небезпечніше. Ще й захисники гостей допомагали, як то Сарапій на 70-й хвилині організував вихід три в три на свої ворота.

Єдиний натяк "Дніпра-1" на момент в цьому матчі трапився на 78-й хвилині. І то спробу удару Гуцуляка заблокував захисник. У відповідь господарі забили втретє… Після подачі зі стандарту дніпряни вибили, однак господарі одразу м’яч повернули до штрафного майданчика. Почалася пожежа, м’яч почав від всіх відлітати, чим і скористався Валлєм. 3:0!

У підсумку маємо жахливий результат при жахливій грі. Це був той вечів, коли зовсім нічого не працювало. Навіть якби Довбик був на полі, перспективи були б мінімальні. Дивлячись на таку "Славію", можна вже зараз приглядатися до суперника в Лізі конференцій. І обов’язково пам’ятати: з того турніру вже нікуди опускатися…