Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Азербайджан - Швеція. Анонс і прогноз матчу
Автор: Дмитро Малянов

16 листопада 2023 року. 19:00. Баку
Відбір до Євро-2024, 9-й тур

Де подивитися: Megogo

Азербайджан - Швеція: коефіцієнти букмекерів

Азербайджан

Збірна Азербайджану під керівництвом Джанні Де Б'язі провалила цей відбір до Євро-2024. В активі команди перемога і нічия в 6 матчах - і як наслідок передостаннє місце в групі F. Азербайджанська преса навіть не приховує надій щодо того, що майбутні матчі зі Швецією та Бельгією стануть для "Міллі" останніми під керівництвом італійського тренера.

"Список викликаних гравців укотре порушує питання про те, чи стежить головний тренер збірної за клубними справами, чи просто запрошує знайомі йому обличчя. Насамперед це стосується двох хавбеків - Олексія Ісаєва ("Сабах") і Еміля Сафарова ("Габала"). Річ у тім, що вони обидва травмовані. З цієї причини пропускали минулий тур, а Сафаров і зовсім не грає вже майже місяць.

Є, звичайно, ймовірність, що вже на ці матчі Де Б'язі таки проявить свої найкращі тренерські якості і, як то кажуть, голосно грюкне дверима. Хоча поки що жодної офіційної ясності щодо того, піде він чи залишиться, немає, але ймовірність того, що це скликання буде останнім, доволі чимала", - зазначає портал Azerisport.

Швеція

Троє вболівальників збірної Швеції були застрелені в Бельгії перед попереднім матчем команди цього відбору, через що УЄФА вирішив затвердити результат першого тайму матчу Бельгія - Швеція результатом матчу (1:1). Незважаючи на цю трагедію, до Баку планують вирушити близько 50 фанатів скандинавської команди.

Перед грою в Баку в стані збірної Швеції вибухнув невеликий скандал. Головний тренер команди Янне Андерссон не викликав до національної команди 17-річного таланту "Копенгагена" Руні Барджі, який днями забив переможний гол у ворота "Манчестер Юнайтед" у Лізі чемпіонів (4:3). "Це божевілля! Що я ще повинен зробити для отримання виклику в збірну? Але я не той, хто буде скаржитися. Я приймаю рішення тренера. Мені боляче, але що поробиш. Вважаю, я заслуговував бути викликаним", - заявив Барджі. Андерссон відповів: "Руні - гравець, за яким ми дуже уважно стежимо. У нього хороші дані, але йому ще належить зробити останній крок для свого прогресу. Я викликаю гравців, яких вважаю найкращими".

Читай також: Ізраїль – Швейцарія. Анонс та прогноз матчу

Подивимося, чи зможуть ці найкращі обіграти на виїзді Азербайджан.

Азербайджан - Швеція: орієнтовні склади

{{widget:lineup:23379}}

Азербайджан - Швеція: прогноз автора

Однозначно склад збірної Швеції якісніший, але це не гарантує їй перемогу в Баку. Тим паче, що ми не знаємо, який склад обере Янне Андерссон на цей матч, а також яка мотивація буде у гостей. Обидві команди вже втратили шанси на вихід із групи... Навряд чи в цій грі трапиться велика кількість голів. Я б не здивувався нульовій нічиїй.

Ставка матчу
Азербайджан
Швеція
19:00
Відбір до Євро-2024 - 16 листопада 2023
. Ставка з бонусом 10 000 грн
Тотал менше 2,5
.
Тотал менше 2,5
1.99
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити