Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Ліхтенштейн - Боснія і Герцеговина. Анонс і прогноз матчу
Автор: Дмитро Малянов

13 жовтня 2023 року. 21:45. Вадуц
Відбір до Євро-2024, 7-й тур

Де подивитися: Megogo

Ліхтенштейн - Боснія і Герцеговина: коефіцієнти букмекерів

Ліхтенштейн

Збірна Ліхтенштейну очікувано провалює цей відбір. Після 6 турів у команди Конрада Фунфштука 6 поразок, 19 пропущених м'ячів і лише один забитий. Але - у ворота Боснії! У виїзному для себе матчі на 21-й хвилині у воротах Шехіча розписався правий латераль команди Сандро Вольфінгер. З цієї причини Конрад Фунфштук вважає, що в другому матчі боснійці не поставляться до його команди легковажно. "Цього разу вони приділять нам більше уваги і докладуть більше зусиль", - вважає Фунфштук.

У цій грі тренер Ліхтенштейну зможе розраховувати на Марсело Бюхеля, 32-річного опорника "Асколі", який не викликався в національну команду з 2020 року. Матч у Вадуці має ознаменувати для нього велике повернення.

Боснія і Герцеговина

Після 6 турів Боснія посідає четверте місце в турнірній таблиці - в активі команди 6 очок, і вона відстає від Словаччини, що йде на другій сходинці, на 7 балів. Формально у Боснії ще є шанси на друге місце, але в них не вірить навіть місцева преса. Ось як пише місцевий сайт n1info.ba: "Боснія зіграє перші матчі під керівництвом нового головного тренера Сави Мілошевича. Хоча збірна втратила всі шанси на вихід на Євро-2024 через групу, наступні матчі послужать підготовкою до плей-оф наступного року".

Мілошевич - тренер без ігрової філософії, у чому він одразу зізнався. Сава має намір керувати наявним складом у конкретній ситуації. Тренер зазначив, що обстановка в роздягальні команди "краща, ніж я очікував": "Я задоволений атмосферою. Я хочу, щоб там було багато сміху, я хочу, перш за все, серйозності. Але для того, щоб хлопці виклалися на 100%, вони мають бути задоволеними і щасливими. Ми просимо їх бути позитивними і щасливими, і в такій ситуації ми можемо бути справжніми".

Ліхтенштейн - Боснія і Герцеговина: орієнтовні склади

{{widget:lineup:22834}}

Читай також: Хорватія - Туреччина. Анонс і прогноз матчу

Ліхтенштейн - Боснія і Герцеговина: прогноз автора

Ліхтенштейн, як правило, сиплеться після другого пропущеного м'яча, але з цією командою ніколи не знаєш, коли це станеться. Тому на вашому місці я б узяв ставку або на гол конкретного гравця (за гол Джеко дають 1,55), або на діапазон голів. Мій варіант - у цій зустрічі Боснія заб'є 2-3 м'ячі. 

Ставка матчу
Ліхтенштейн
Боснія і Герцеговина
21:45
Відбір до Євро-2024 - 13 жовтня 2023
. Ставка з бонусом 10 000 грн
Діапазон голів: 2-3
.
Діапазон голів: 2-3
2.24
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити