Ерік тен Гаг: "Ми присвятили цю перемогу Боббі Чарльтону"
Автор: Артур Малкин

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Ерік тен Гаг прокоментував перемогу в матчі 9-го туру чемпіонату Англії з "Шеффілд Юнайтед" (2:1).

"Ми повинні зробити свій внесок, щоб попрощатися і згадати Боббі Чарльтона. Те, що він робив, було чудово. Перед грою ми говорили про те, що він був видатним футболістом не тільки на полі, а й за його межами. Тому ми хотіли віддати належне цьому. Ми здобули перемогу, щоб відсвяткувати її, але також особливо, в пам'ять про Боббі Чарльтона. Я вважаю, що ми зробили це гідно.

Погані новини перед матчем? Я чув, що деякі гравці черпали з цього натхнення. Вони хотіли перемогти, щоб підкреслити це. Це була додаткова мотивація, безумовно.

Перший тайм був не нашою грою. Ми самі зробили це їхньою грою. Ми зробили її занадто прямою замість того, щоб контролювати м'яч. Ми внесли деякі виправлення в перерві, і я думаю, що після перерви це була більш та команда, яку ми хочемо бачити.

Я повинен сказати Гаррі Магуайру і Джонні Евансу... Насамперед Гаррі, він грає так, як ми хочемо, щоб він грав. З ініціативою. Без м'яча, втрутиться, коли необхідно. Читає гру. Але також і під час володіння м'ячем він дуже активно втручається, забезпечуючи хороший пас - вертикальний пас. Я задоволений його грою.

Мене не турбує те, що Расмус Хойлунд не забиває в Прем'єр-лізі. Він забиває за Данію, забиває за нас у Лізі чемпіонів, тому він заб'є і в Прем'єр-лізі. У цьому немає сумнівів. Два або три рази він був у дуже хорошій позиції. Прийде той момент, який він реалізує", - цитує тен Хага офіційний сайт "Манчестер Юнайтед".