"Ньюкасл" першим в АПЛ зробив шість замін в одному матчі, не порушивши регламент
Автор: Алексей Безуглый

У суботу, 29 жовтня, "сороки" розгромили "Астон Віллу" з рахунком 4:0, але багато вболівальників були збентежені, оскільки Едді Гау зробив загалом шість замін у другому таймі.

На 35-й хвилині голкіпер "Астон Вілли" Еміліано Мартінес зіткнувся з партнером по команді Тайроном Мінгсом - після цього аргентинця зняли з гри з підозрою на струс мозку.

Взимку 2021 року в АПЛ запровадили правило, згідно з яким обидві команди отримують по додатковій заміні в разі струсів. Якщо команда замінила гравця через травму, то суперник також отримає можливість зробити заміну. Користуватися цим правилом можна двічі за матч.

"Ньюкасл" вичавив максимальну вигоду із ситуації. На 71-й хвилині замість Джо Віллока та Свена Ботмана вийшли Джейкоб Мерфі, на 82-й хвилині місця Фабіана Шера та Бруно Гімараеша посіли Джамал Ласселс та Джонджо Шелві, а на 86-й хвилині замість Мігеля Альмірона та Каллума Вілсона на полі з'явилися Аллан Сен-Максімен та Кріс Вуд.

Читай також: "Ньюкасл" розтрощив "Астон Віллу" – у Унаї Емері буде багато роботи (+Відео)