Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Допомога Михайлу Скралю!!!!!

Кожен,хто був на турнірі у Львові бачив і знає якої важкої травми отримав гравець Полікору.Тому хотів створити окрему гілочку для допомоги.Розумію,які складні часи,але хто скільки зможе..... Реквізити дружини Миколи:Прошу редакцію підсвітити гілочку в червоний колір.Дякую за розуміння.

СКРАЛЬ АННА ОЛЕКСАНДРІВНА 4149 4978 3423 5360 Приватбанк

 

Rufa

Перепрошую-Міші Скралю.

 

Rufa

Дякую друзі,там я писав що допомога вже надходить,але скільки потрібно ДОК ще не сказав,все буде залежати від складності проведення операції.О 13.00 Михайла забрали до операційної....і поки що чекаємо.Відразу після операції поїду до нього і покажу всі Ваші переживання і турботу на форумі,думаю це йому прибавить сил.Тільки буде відомий кошторис,відразу напишу.........

Коля-інформуй нас спробуємо допомогти.

 

Rufa

Операційний процес закінчився,розмовляв з Михайлом,то начебто зліпили до купи і ДОК говорить що буде все нормально.Завтра буду у нього і все дізнаюсь,так що тримаєм кулаки друзі.

Тримаємо кулаки. Хай Бог допомогає.

 

dneprforever

Всим привіт.Був у лікарні м.Золотоноша в нашого Михайла,.....козак тримається.Мабудь скажу про те,що нас більше всього тривожить,буде Міша бігати чи ні?Його дружина,Анна,говорила з ДОКом з цього приводу.Дав обіцянку і надію що буде, так що є така початкова радість,але реабілітація буде тривалою,від 2 до 3 місяців.

Операція тривала близько години,чашечку(тройний перелом+осколки)зібрали чи склали до купи і скрутили проволкою.Звичайно біль присутня,але чудо знеболювальних засобів,допомагає все це пережити.

Любі друзі,колеги славетного форуму ФУТБУМ,Михайло дуже радий і задоволений Вашою підтримкою та фінансовою допомогою.З першого кроку до палати він почав,та не теба,та ВИ Що,та я не знаю як ...... ,оце дають,оце дають,передай хлопакам ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.....І я йому просто пояснив,що ми попали у справжню,велику,сильну ,футбольну,УКРАЇНСЬКУ сім"ю,де своїх так не лишають.

Насправді друзі,і Михайло ,і я в такій ситуації,що і не знаєм як всим віддячити за Вашу турботу,переживання і допомогу.Тяжко дуже тяжко підібрати і знайти ті найщиріші слова подяки,тому скажемо дуже просто:"СПАСИБІ ВАМ,ЛЮБІ ФОРУМЧАНИ"

P.S.Скільки коштує операція,ще не відомо,док мовчить(мабудь дуже важко порахувати).На даний момент(ранок 7.10.15) у фонд Михайла вже капнуло 2500 грн.....

По надходженню свіжої інфо,відразу відпишусь на гілці.

Ще раз Всим дякую!!!

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Всим привіт.Був у лікарні м.Золотоноша в нашого Михайла,.....козак тримається.Мабудь скажу про те,що нас більше всього тривожить,буде Міша бігати чи ні?Його дружина,Анна,говорила з ДОКом з цього приводу.Дав обіцянку і надію що буде, так що є така початкова радість,але реабілітація буде тривалою,від 2 до 3 місяців.

Операція тривала близько години,чашечку(тройний перелом+осколки)зібрали чи склали до купи і скрутили проволкою.Звичайно біль присутня,але чудо знеболювальних засобів,допомагає все це пережити.

Любі друзі,колеги славетного форуму ФУТБУМ,Михайло дуже радий і задоволений Вашою підтримкою та фінансовою допомогою.З першого кроку до палати він почав,та не теба,та ВИ Що,та я не знаю як ...... ,оце дають,оце дають,передай хлопакам ВЕЛИКЕ СПАСИБІ.....І я йому просто пояснив,що ми попали у справжню,велику,сильну ,футбольну,УКРАЇНСЬКУ сім"ю,де своїх так не лишають.

Насправді друзі,і Михайло ,і я в такій ситуації,що і не знаєм як всим віддячити за Вашу турботу,переживання і допомогу.Тяжко дуже тяжко підібрати і знайти ті найщиріші слова подяки,тому скажемо дуже просто:"СПАСИБІ ВАМ,ЛЮБІ ФОРУМЧАНИ"

P.S.Скільки коштує операція,ще не відомо,док мовчить(мабудь дуже важко порахувати).На даний момент(ранок 7.10.15) у фонд Михайла вже капнуло 2500 грн.....

По надходженню свіжої інфо,відразу відпишусь на гілці.

Ще раз Всим дякую!!!

Тримаємо кулаки, щоб обіцянка ДОКа збулася і як НАЙшвидше!!!

 

SIGIL

Надеемся увидеть Михаила весной на турнирах!

 

Chester

Не знаю что случилось, но очень печально что так случается в нашей жизни. Мишаня, держись все будет норм! Скорейшего выздоровления!

И, ребята, судя по описанию, то операция была ООООООООООООООчень дорогая. Так что помагаем дальше!

 

-=Sergey=-

хоть немножко, но капнуть на карточку должны многие наши форумчане. был на турнире или нет - не важно.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

хоть немножко, но капнуть на карточку должны многие наши форумчане. был на турнире или нет - не важно.

+

 

semaoleg

Всим привіт.Телефонував до Михайла з ранку,то вже сьогодні трішки краще,біль зменшується.Завтра вранці відвідаємо його.

Форумчани відбулась в мене розмова з головою Асоціації Аматорського міні-футболу в Черкаській області

СКВОРЦОВ Павло Олегович з приводу нашої проблеми,на що пролунала однозначна відповідь-ТАК.Він і Асоціація теж приєднаються до фонду допомоги Михайлу.Це дуже радує,так що ми їм висловлюємо вдячність за участь в нашому русі.

Ще раз всим Вам,друзі,дякую!

Ответ на сообщение пользователя dneprforever показать

Дякую,КОЛЯНИЧ!

Чуть-чуть отправил.

 

Upiter

Триматися і не впадати у відчай-вітання Міші з Тернополя.

 

Rufa

Ответ на сообщение пользователя Rufa показать

Триматися і не впадати у відчай-вітання Міші з Тернополя.

Дякуючи Вашій підримці,при зустрічі старається юморити.

Миха поправляйся как можно быстрее!!!!

 

Кузьмич

Хлопці,перевезли Михайла сьогодні в Черкаси.На даний момент на огляді у травматолога.Гіпс був так накладений,що ходити сам не міг,тому більш за все його змінять на манжет.Далі буде........

Трошки закинув від ЗАТЯТИХ слабачків. Ще буде. Міші - якнайшвидшого одужання і повернення до повноцінного життя! На футбольне поле - само собою!

 

Serge

І що там новенького в нашого хворого?))) Коля-пиши щось.

 

Rufa

Вибачте,друзі,трішки закрутивсь.Михайло в дачий час у дома,гіпс зняли і наклали якусь матьору манжету,тобто пересуватись сам може.Сильна біль пропала,але по троху підниває,дискомфорт присутній.Через місяць потрібно зробити снімок і травматолог оцінить ситуацію як бути далі.Проволку,якщо все буде ок, начебто витягуватимуть через пів року.Операція і всі манси шманси стали десь в середньому 10000грн.,може і помиляюсь,сімейка така скромняги всього не говорять.Михайло і його дружина дуже всим дякують за допомогу,говорить відпрацює))))))і наполегливо просить зупинити фінасову поміч. І справді друзі,давайте призупинемо фінансовий потік у ФОНД,зачекаємо місяць,а там буде видно.Дай бог все зростеться і ніяких втручань не потрібно буде.

Друзяки я теж дуже вдячний за ВАШУ підтримку і допомогу,РЕСПЕКТ ВАМ!!!

В процесі одужування Михайла буду тримати в курсі...........

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Вибачте,друзі,трішки закрутивсь.Михайло в дачий час у дома,гіпс зняли і наклали якусь матьору манжету,тобто пересуватись сам може.Сильна біль пропала,але по троху підниває,дискомфорт присутній.Через місяць потрібно зробити снімок і травматолог оцінить ситуацію як бути далі.Проволку,якщо все буде ок, начебто витягуватимуть через пів року.Операція і всі манси шманси стали десь в середньому 10000грн.,може і помиляюсь,сімейка така скромняги всього не говорять.Михайло і його дружина дуже всим дякують за допомогу,говорить відпрацює))))))і наполегливо просить зупинити фінасову поміч. І справді друзі,давайте призупинемо фінансовий потік у ФОНД,зачекаємо місяць,а там буде видно.Дай бог все зростеться і ніяких втручань не потрібно буде.

Друзяки я теж дуже вдячний за ВАШУ підтримку і допомогу,РЕСПЕКТ ВАМ!!!

В процесі одужування Михайла буду тримати в курсі...........

Шо там наш Мішаня?А то заглох і не відчитуєшся)))

 

Rufa

Ще немає,ніякої інфо тому і мовчу.На вихідних буду з ним бачитись.А взагалі,як сказати це правильно,переміну погоди відчуває,знеболіючі приймає....ще болить.

Як там справи в Михайла?

 

semaoleg

Я думаю, якщо все в Міши нормуль, то гілку можна удалити, нащо нагадувати про неї...

Хай росте здоровим....)

 

semaoleg

Друзі,у Михайла справи говорить кепсько.А на питання як там нога,та так.....вже ходить без милиць.Скоби чи проволоку будуть витягувати через пів-року......якось так.Всим дякуємо за підтримку...

щодо закриття гілки,то хай вирішує колектив,він її відкривав йому і рішати,я і думаю Мишаня не проти.

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Друзі,у Михайла справи говорить кепсько.А на питання як там нога,та так.....вже ходить без милиць.Скоби чи проволоку будуть витягувати через пів-року......якось так.Всим дякуємо за підтримку...

щодо закриття гілки,то хай вирішує колектив,він її відкривав йому і рішати,я і думаю Мишаня не проти.

Тобто-кепсько? Розумію що важка травма,але докладно можна?

 

Rufa

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Друзі,у Михайла справи говорить кепсько.А на питання як там нога,та так.....вже ходить без милиць.Скоби чи проволоку будуть витягувати через пів-року......якось так.Всим дякуємо за підтримку...

щодо закриття гілки,то хай вирішує колектив,він її відкривав йому і рішати,я і думаю Мишаня не проти.

Полікор, в якому розумінні кепсько?

 

semaoleg

Мапа сайту Повна версія Оновити