Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Затяті (Львів)
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 242

Знаєш, Сергій, ти сто разів може назбирати ФК бориню і робити з нею секас в будь-якій позі.. Але скажи, товаріщі Затяті, я маю другу бабу... Негарно вийшло, Сергій... Дуже негарно. Ігорко сльозно просив про зал перед турніром, я зробив. А ви мене тупо киданули. Нічого... Бавтеся. Але так нормальні люди не роблять.

 

LionEL

Ответ на сообщение пользователя LionEL показать

На.ху.й було нити про зал, чоловіче? ІМХО, Сергій, це дешевий розвод... Тепер мені вже 800 грн зі своєї кишені тре віддати. Один Че, по совісті віддав гроші за неприсутність на тренуванні. Корочє, ці гроші не вартують того, аби зрозуміти прості істини. Спасібо, кєп...

Хотів передзвонити, але спершу почитав.... Ну що ж. Дєнєжку за два тренування передам у вівторок на Погулянці.

Але цікаво виходить - коли я неодноразово попадаю на гроші - всі поспівчувають і забувають. Та й біс з ними тими грошима. Я не нагадую. Не один Кубок Лева я закрив власним коштом.

Друге - довго чекали на зал. Все тягнулось-відкладалось-переносилось. Добре - появився зал. Почалися сюрпризи - вартість зросла, час посунули, потім урізали. І це треба мовчки сприйняти? Зал став певно найдорожчим у Львові, БЕЗ умов і з урізаним часом. Сумніваюся, що всіх це влаштовує.

 

Serge

Ответ на сообщение пользователя LionEL показать

Знаєш, Сергій, ти сто разів може назбирати ФК бориню і робити з нею секас в будь-якій позі.. Але скажи, товаріщі Затяті, я маю другу бабу... Негарно вийшло, Сергій... Дуже негарно. Ігорко сльозно просив про зал перед турніром, я зробив. А ви мене тупо киданули. Нічого... Бавтеся. Але так нормальні люди не роблять.

А ось тут ти переходиш на прямі обрАзи. Варто добирати вирази.

 

Serge

І ще. У нас кожен собі дозволяє приходити тоді, коли забажає. Нічого - все нормально. Коли ж я не маю змоги прийти - капець - кінець світу і прощаємся з залом! Не назбируєм людей! Чому ж я викручувався якось раніше? Обздвонював все, що можна і не можна, але назбирував? Не хочеться так робити? Ну то тоді питання не до мене.

 

Serge

Ответ на сообщение пользователя Serge показать

Ситуація наступна: я, Ігор, Льоша, Джоні, Сіньков, Кречківський - заявлені в команді, котра буде виступати в Срібній лізі ЛОАФ "Колос". Плюс ще декілька людей, котрі тут невідомі. Організовано тренувальний процес, котрий, на жаль, на даний момент накладається на тренування ЗАТЯТИХ (по четвергах). Тому на нас поки не розраховуйте... Сьогодні у нас буде тренування - якщо вдасться перенести наш час на інший день - будемо ходити по четвергах. Якщо ж ні - вибачайте...

Дядьку, я з телефону... Візьми трубку, аби тут не розводити срач... Я тобі по полочках розкладу...

 

LionEL

Ответ на сообщение пользователя LionEL показать

Дядьку, я з телефону... Візьми трубку, аби тут не розводити срач... Я тобі по полочках розкладу...

Зараз, бо розривають...

 

Serge

Четвер. 21-00. Ветунівер.

1.Cassy

2.Лєо

3. OlehMY

4. Arce

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Arce

Думаю, Че, Ро, Брат Іван, Дорік, Провідник і Торро - могли б допомогти закрити питання по кількості людей на тренування. Але вся проблема в тому, що вони НЕ ПРОСИЛИ знайти зал... І, відповідно можуть ходити по ситуації. Коли буде можливість. Я ж попав. Бо я ПРОСИВ і людей можу знайти. Навіть коли їх немає.

 

Serge

1. Зал дорогий але то переживеться.

2. Сьогодні нема можливості бо діти похворіли, а діти для мене важливіші за футбол.

3. Якщо ми не збиралися 1,5 роки то перші рази так буде що не вистачатиме людей.

 

Че Гевара

LionEL, сьогодні відбій?

 

OlehMY

https://www.youtube.com/watch?v=TKSy0vXmkww

2008 рік!!!! Рівне, а потім апофєоз в Києві!!!)

Со слєзамі на глазах!!! Ех, були часи ,ревіли гармати!!!)

 

GURU

Не даром все таки ми кагда то собралісь. Є дуже багато моментів, які на всю жізнь, як то кажуть!!!

віва Затяті!!!!!!

 

GURU

Сьогодні хтось буде?

 

LionEL

всі клали йух

 

Cassy Willson

Не буду... У віторок потягнув стегно. Мазаю мазючки

 

Serge

Буду...

 

Arce

Від залу відмовився. Хорошого вам настраєнія :)

 

LionEL

Завіса.

 

GURU

Нема ніякої завіси. Є певне нерозуміння ситуації і непорозуміння. Все налагодиться як не раз вже було.

 

Serge

.................................................

 

GURU

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,...

 

GURU

.................................................

 

GURU

Завіса і тривалий антракт попереду. Але надія ще є! Вірю, що ще Затяті відродяться акі птіца Фєнікс!!!

 

GURU

Завіса і тривалий антракт попереду. Але надія ще є! Вірю, що ще Затяті відродяться акі птіца Фєнікс!!!

 

GURU

Завіса і тривалий антракт попереду! Але надія є!!! Вірю, що відродяться ще Затяті акі птіца Фєнікс!!!

 

GURU

Амінь і Богу слава!

 

GURU

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

В новий рік – візьміть все найкраще.

Нехай всі поразки та невдачі залишаться в старому році. Всі перемоги та здобутки – примножаться в році новому. Міцного здоров’я, щастя та радості. Миру на нашій землі.

Успіхів, яскравих емоцій та незабутніх вражень!

Веселих та неповторних новорічних свят!

 

Serge

Добрий день, ЗАТЯТІ!

Не знаю чому, але Вас дуже сильно хочу бачити серед учасників Дніпро Кап 2017!

Якщо всим разом не вдається приїхати- пришліть представника!)

https://www.footboom.com/forum/teams_tournaments/1...

 

dneprforever

Вітаю! Команда "Полікор" запрошує всих на традиційний турнір по футболу,який відбудеться 27.05.17 в м.Черкаси.

https://www.footboom.com/forum/teams_tournaments/1...

 

K@l@sh_FCDK

Люди добрі, ви ся де всі подівали?!

 

GURU

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 242
Мапа сайту Повна версія Оновити