Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Команда форума "ПТПИ"

Ну що хлопці. Судячи зі всього У Львові буде грандіозний турнір. Наша легендарна команда не повинна пройти мимо цього свята. Тому пропонується зібратись і поїхати. Вже орієнтовно є 4 чоловіка і потенційних штук пять. Відписуємось.

 

Romasanta

1. Ромасанта. Активно записуємось.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

1. Ромасанта. Активно записуємось.

2.Michman

 

Michman

Я б з радістю, але скоріше за все не вийде ... якщо все ж таки вийде то буду застрибувати у останній вагон :)

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Я б з радістю, але скоріше за все не вийде ... якщо все ж таки вийде то буду застрибувати у останній вагон :)

Добре, Миколо... будемо сподіватися...

 

Michman

Ответ на сообщение пользователя Michman показать

Добре, Миколо... будемо сподіватися...

Я так бачу народ треба на підсрачниках зганяти сюди))). Ау!! Чіла? Телефоніст? Стьопа? Алєкс? ПочтіБашкір? Ігор? Руфа? Ви де взагалі?

 

Romasanta

Едік? Діма? Ромчик?. пишемо.

 

Romasanta

Вдалої гри на турнірі)

 

rent

Ответ на сообщение пользователя rent показать

Вдалої гри на турнірі)

Ага, втрьох?

 

Michman

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Я так бачу народ треба на підсрачниках зганяти сюди))). Ау!! Чіла? Телефоніст? Стьопа? Алєкс? ПочтіБашкір? Ігор? Руфа? Ви де взагалі?

Алекс написав вище...)

 

Michman

Ваня! Ваня! Мені два рази поССяти лишилося,а ти хочеш ,щоб я 6-7 міні матчів відпресингував...:) Якщо буду,то мабуть не в якості активного члена команди :)))). Ну не то шоб зусім, а так на пів-шишки...:) Та і давно це було,і то не правда:).

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Ваня! Ваня! Мені два рази поССяти лишилося,а ти хочеш ,щоб я 6-7 міні матчів відпресингував...:) Якщо буду,то мабуть не в якості активного члена команди :)))). Ну не то шоб зусім, а так на пів-шишки...:) Та і давно це було,і то не правда:).

А хто давав присягу терпіти?))Так що-чорну майку та труси в руки і вперед...))))

 

AlexBTS

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Ваня! Ваня! Мені два рази поССяти лишилося,а ти хочеш ,щоб я 6-7 міні матчів відпресингував...:) Якщо буду,то мабуть не в якості активного члена команди :)))). Ну не то шоб зусім, а так на пів-шишки...:) Та і давно це було,і то не правда:).

Будеш коучем...))

 

Michman

Ответ на сообщение пользователя AlexBTS показать

А хто давав присягу терпіти?))Так що-чорну майку та труси в руки і вперед...))))

Слухай но друже, дай спокуй. Ти що хочещ, щоб мені після першої ж гри, молода коханка робила штучне дихання?

 

pochti-bashkir

А взагалі то, вже пора щось думати. Якщо їхати, то Ваня,або ж Мічман ,сьогодні мусять трохи " добру справу зробити" і заявитися. Або навіть не так. AlexBTS, візьми на себе цей гемор. Люди будуть вдячні. Ну хтось же повинен взяти хоть якусь відповідальність на себе.

 

pochti-bashkir

Я то можу це зробити сам, але тут буде присутній запашець самозванства і тоді сто відсотково повинен бути в Львові, але приїду і ніц нема нікого. Звичайно можна на паритетських умовах домовитись з деякими командами,щоб дали людей,що не попадають в основу. Підключити Любомира "Фаната" , його брата. І вийти з положення. Нема вихіда - тільки з могили.А можна без гемора, просто приїхати на третій тайм і спокійно насолоджуватись життям:).

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Я то можу це зробити сам, але тут буде присутній запашець самозванства і тоді сто відсотково повинен бути в Львові, але приїду і ніц нема нікого. Звичайно можна на паритетських умовах домовитись з деякими командами,щоб дали людей,що не попадають в основу. Підключити Любомира "Фаната" , його брата. І вийти з положення. Нема вихіда - тільки з могили.А можна без гемора, просто приїхати на третій тайм і спокійно насолоджуватись життям:).

Тіхо ша, друже... тому не заявляємся, поки... бо ніпанятна хто їде... це Олексію треба пісдюлєй дати, нє шоб приїхати повболівати, йому хвутбол подавай...)))

 

Michman

К сожалению, нимагу.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

К сожалению, нимагу.

о...доведеться Степана на бік ложити на ворота... принаймні низом нам не заб"ють...)))

 

Michman

Сьогодні в Сашка 51-го День народження.

Сашко! З днюхою тебе, друже!

 

pochti-bashkir

Що хлопці. На зимній заявляємось?

 

Romasanta

Я вже починаю підготовку . В п'ятницю серйозне тренуваня ( День Автомобіліста ).

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Я вже починаю підготовку . В п'ятницю серйозне тренуваня ( День Автомобіліста ).

коротше. Шо воздух ганяти. Переговорив з нашими. Заявляємось.

 

Romasanta

дык ясен красен ... правда, Степан, в этом году тебе медальки скорее всего не светят ... хоть спи хоть не спи :)

ну да то такое дело ... главное участие (с) :)

 

kol2

И это ... со мной никто не говорил если что ... но я за :)

 

kol2

Так хлопці, бачу ніхто не кує не меле. Турнір не повинен залишитись без нашої славної команди. Часу залишилось небагато, тому треба формувати список. Відписуємось. 1 Ромасанта... Давайте далі.

 

Romasanta

хлопці, командний внесовк на наступній неделі платить, а у нас і кінь не валявся ... де всі?

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

хлопці, командний внесовк на наступній неделі платить, а у нас і кінь не валявся ... де всі?

Я тут.И всегда за!

 

AlexBTS

Ну ? Шо там ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ну ? Шо там ?

Без тебе погано...))

 

AlexBTS

Мапа сайту Повна версія Оновити