Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"КУБОК ЧЕРКАС 2018" - 2 червня 2018
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя Локи показать

Прикинули, 24:)

А если еще +2? 26 солиднее выглядит :) Мы с Аленой тож хотим поехать. Я тебе в личку свой номер кину, набери или чиркани в вайбере как сможешь.

 

RaZZum

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Панове а прикиньте скільки буде футбоалкожінокдітейпредставників від ваших колективів, дякую.

Коля, а с третьим таймом определились? Куда деньги скидывать?

 

RaZZum

Треба визначитись з кількістю. А вже потім скидати)))

Заявки приймаються до 11.05.18

1. ПОЛІКОР

2. Дніпро ЮА- - 26чол.

3. Збірна Друзі Україна

4. Дніпро UA OS = DUOS- 0

5.Гірник-БіЛаЗ

6. Штанга (Рівне)- маю надію)

7. СПАРТА(Кривий Ріг)

Запрошую усіх, хто забувся записатись.

Заявки приймаються до 11.05.18

1. ПОЛІКОР - 8чол.

2. Дніпро ЮА- - 26чол.

3. Збірна Друзі Україна

4. Дніпро UA OS = DUOS- 0

5.Гірник-БіЛаЗ

6. Штанга (Рівне)-99.9% - 9чол.

7. СПАРТА(Кривий Ріг)

Запрошую усіх, хто забувся записатись.

Заявки приймаються до 11.05.18

1. ПОЛІКОР - 9чол.

2. Дніпро ЮА- - 24чол.

3. Збірна Друзі Україна -????

4. Дніпро UA OS = DUOS- 0

5.Гірник-БіЛаЗ - 7чол.

6. Штанга (Рівне)-99.9% - 9чол.

7. СПАРТА(Кривий Ріг) - -????

Запрошую усіх, хто забувся записатись

Для наших чарівних жінок завжди діє акційна знижка, не переживайте))). Її розмір буде доведено пізніше,акція як не як.

Заявки приймаються до 11.05.18

1. ПОЛІКОР - 9чол.

2. Дніпро ЮА- - 24чол.

3. Збірна Друзі Україна -????

4. Дніпро UA OS = DUOS- 0

5.Гірник-БіЛаЗ - 7+1

6. Штанга (Рівне)-99.9% - 9чол.

7. СПАРТА(Кривий Ріг) - 5чол.

Запрошую усіх, хто забувся записатись

Заявки приймаються до 11.05.18

1. ПОЛІКОР - 4+3

2. Дніпро ЮА- -20+5

3. Збірна Друзі Україна -????

4. Дніпро UA OS = DUOS- 0

5.Гірник-БіЛаЗ - 7+1

6. Штанга (Рівне)-99.9% - 9чол.

7. СПАРТА(Кривий Ріг) - 5чол.

Доброго дня. Шановне панство, попередньо порадившись із представниками команд, було прийнято позитивне рішення на мою пропозицію запросити ще одну Черкаську команду до нашого дійства.Дякую за порозуміння.

Заявки приймаються до 11.05.18

1. ПОЛІКОР - 4+3

2. Дніпро ЮА- -20+5

3. Збірна Друзі Україна -????

4. Дніпро UA OS = DUOS- 0

5.Гірник-БіЛаЗ - 7+1

6. Штанга (Рівне)-99.9% - 9чол.

7. СПАРТА(Кривий Ріг) - 5чол

8.ВІВАНТ (Черкаси)

Шановні колеги, оголошуємо фінансову складову.

1.Командний внесок 300грн.(з команди)

2.Ночівля на базі 110грн.

3.Третій тайм 300грн.

Фінансіки здаємо по приїзду.

Якщо виникають якісь питання то телефонуйте

Спеціально навчена людина 0632975340, надасть змістовну відповідь, та порадить як краще провести час на Черкащині.

Саме головне забули повідомити, що тільки для жінок, тільки 2.06.18 діє акційна знижка(-50%) на третій тайм =150грн.

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Спеціально навчена людина 0632975340, надасть змістовну відповідь, та порадить як краще провести час на Черкащині.

чей номер?

 

Drek

Ответ на сообщение пользователя Drek показать

чей номер?

Калаша!)

 

K@l@sh_FCDK

Любі друзі, якщо і надалі будуть надходити відмови від поїздки, то я з Калашом станемо банкротами. Ви не забувайте що більшу половину коштів вже потрачено. Ставтесь з повагою, просто....

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Любі друзі, якщо і надалі будуть надходити відмови від поїздки, то я з Калашом станемо банкротами. Ви не забувайте що більшу половину коштів вже потрачено. Ставтесь з повагою, просто....

Микола, всі ми люди і в кожного можуть виникнути невідкладні справи чи форс-мажор. Просто розділи вартість на кількість народу, що приїде :) Я вважаю, що зайві пару гривень ніхто не зажме)))

 

RaZZum

ну і шо там?

 

kola

Я нарешті дома, містер " стоп- кран" помандрував до Лємберга. Дякуємо організаторам за прекрасний прийом, дівчатам за їх титанічний труд та терпіння до нас, всім учасникам за позитивні емоції а Штангу вітаю з кубком!!!

 

Romarinho

Це було сильно!!! Велично та незабутньо!!! Кожен наступний турнір у Черкасах стає все крутіше!!! Величезне дякую організаторам на чолі з нашим Другом Самойленко!!! Ви супер, ваша теплота та турбота відчувалась на протязі всього перебування. І від того було неймовірно важко вас покидати учора.

Окремі аплодисменти чемпіону Штанзі та Віталіку Стетхему!!! Ви СИЛЬНІ!!!

До нових зустрічей, друзі, а це вже буде незабаром!!!

 

Локи

Всем привет! И огромная благодарность организаторам и участникам за все произошедшее и случившееся! Как отметило большинство в нашей команде - это был один из лучших за последнее время турниров по положительным эмоциям как во время, так и после! И это с учетом того состояния, которое было после)) Хочется верить, что мы просто уже выходим на более качественный по душевности уровень общения во время таких встреч! Конечно лично нам еще и третье место здорово добавило позитива! Поэтому всем побед и до новых встреч! Штангистов с такой долгожданной и заслуженной победой!

 

Владэску

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

Це було сильно!!! Велично та незабутньо!!! Кожен наступний турнір у Черкасах стає все крутіше!!! Величезне дякую організаторам на чолі з нашим Другом Самойленко!!! Ви супер, ваша теплота та турбота відчувалась на протязі всього перебування. І від того було неймовірно важко вас покидати учора.

Окремі аплодисменти чемпіону Штанзі та Віталіку Стетхему!!! Ви СИЛЬНІ!!!

До нових зустрічей, друзі, а це вже буде незабаром!!!

Есть встречное предложение. Нову зустріч провести незабаром, а прямо в самому барі!))

 

Владэску

Полностью согласен с предыдущими ораторами!! Каждый турнир в Черкассах поднимает планку! Организация и проведение спортивной и развлекательной:) части турнира на высочайшем уровне. И если учесть что в этом году турнир провели на фоне осложнений со здоровьем его организатора и идейного вдохновителя Коли Самойленка, то ценность турнира становится в разы больше!! Спасибо вам Коля, Таня, Андрей, Ярик и всем кто помогал создавать это действо!! Вы крутые! Все было Супер!!

 

Victor

Прекрасный праздник получился !

Был рад принимать в нем участие и видеть всех !

Коля - тебе и твоему коллективу организаторов конечно же огромный респект !)

ВСЕМ ЕЩЕ РАЗ СПАСИБО ! ДО НОВЫХ ВСТРЕЧ ! ПРИВЕТ ИЗ ОДЕССЫ !)

 

ВитяZь

Ну що сказати?

Це супер-дійство, це треба бачити! (с)

Дуже приємно бути свідком таких приємних миттєвостей життя, як НАШІ ФУТБУМІВСЬКІ ТУРНІРИ!

Я є безпосереднім учасником усіх чотирьох Черкаських Кубків, і знаю з чого все починалось, і що є тепер!

Казав на Третьому Таймі і ще раз повторюсь, - з кожним роком на турнірі в Черкасах все більше особистих маленьких рекордів організаторів, які втілюють надію на майбутнє.

Дякую організаторам – ВИ ВЕЛИКІ МОЛОДЦІ!

Ваш турнір такий, що хочеться їхати завжди! Так тримати!

 

dneprforever

Если у кого есть фотки с турнира и третьего тайма, выкладывайте пожалуйста)

 

анатолич

Фух! Еще не до конца, но уже почти отошел )

Хотел бы сказать пару спасиб )

Первое - ОГРОМНЕЙШЕЕ СПАСИБО всем кто участвовал в организации этого праздника! Душевнейше!

Единственный минус - два дня мало. В другой раз нужно неделю )))

Второе спасибо - всем кто участвовал в самом празднике. Очень рад был всех видеть и надеюсь на скорую встречу опять!

 

Рамс

Всим привіт, от і відбулось наче з Вами традиційне свято. Як організатори, не знаємо, на славу чи ні!?) А от як учасники, то бімба. Було приємно в черговий раз зустрітись з давніми друзями і провести приємно час. Звичайно приємно чути подяку від Вас, це дуже емоційно! Але все це відбувається завдяки Вам, нам усим, що ми всі знаходимо час і маємо велике бажання зустрічатись, грати у футбол, провести вечір під спів Дрека, скуштувати кулішу та юшки. І всі ці слова вдячності лунають для кожного з нас, бо ми того варті. Ми велика, дружня, футбольна СІМ'Я!!! Тож продовжуємо і надалі підтримувати, відроджувати ті міста зустрічі, де нам приємно, душевно там бути, і, всим разом сказати "Його величність Футбол - СИЛА!"

ВСИМ велике СПАСИБІ!!!!!!

П. С. Подарунок супер, дуже круто, дякую!!!

До нових зустрічей, друзі!!!

Смайл і КО)))

Нарешті трохи розгріб по роботі і що саме важливе відійшо від того стану ейфорії який отримав від мега дійства під назвою Кубок Черкас , тепер по ділу, хочу висловити свою вдячність організаторам турніру Миколі та Калашу, я ще до зараз під враженням гостинності ви би бачили як Калаш спішив нас з Ромою зустрічати з пораненою ногою, Колюня бивалий розвідник тримався до останнього щоб не спалитися про знання мого приїзду яке я теж пробував засекретити. Ще хочу подякувати Тетяні, Христинці і всі дівчатам які зробили наше свято неперевершеним.Хлопці ви просто неуявляєте яку масу емоцій я привіз з собою до Львова повз моє рідне місто Тернопіль, стоп кран залишився неруханим. Дякую всім друзям за масу позитиву, тай на завершення хочу сказати : вибачайте шо без драки ну і коронне від вар'ята, позакривали пе@даки!!! Я вас всіх люблю і поважаю!!! Ще є запитання до Павла, чи можна мій нікнейм перейменувати з BOMBER на Стопкран-Stopwatch?

 

BOMBER

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити