Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Ungvar Cup 2018 19 травня 2018 року
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4

склад Учасників Унгвар кап 2018:

1) ФК Трактор-Турист))

2) Батяри

3) Вар'яти та Друзі

4) ФК "Кремінь" (м.Кременець)

5) Затяті

 

Сливка Сашко

І ще одне, хлопаки! Гроші за Третій Тайм можна в суботу передати?!) По нашому приїзду?! На Третій Тайм буде 5 (п‘ятеро) Затятих!)

 

GURU

Добираємося бусом нашого Саніса Насіса!) Болєє ізвєстного просто як Насос!)))

 

GURU

Ответ на сообщение пользователя GURU показать

І ще одне, хлопаки! Гроші за Третій Тайм можна в суботу передати?!) По нашому приїзду?! На Третій Тайм буде 5 (п‘ятеро) Затятих!)

не проблема звісно

 

Сливка Сашко

Хлопаки, ми провели жеребкування. Вирішили трохи часу зекономити

Команда № жеребу

Трактор 4

Вар'яти та друзі 1

Затяті 5

Батяри 2

Кремінь 3

Двом командам ми присвоїли автоматично номера (Трактор - 4 і Затяті - 5) . Обгрунтую: нам потрібно трохи скорше закінчити турнір (я і Сєлєпок на останній нашій грі вже не будем, поїдем варити бограч), а лів'янам спокійно доїхати.

Отже, граєм 2 тайми по 10 хв. Час матчів буде приблизно наступним:

1)10:00-10:25 (1-2) Вар'яти - Батяри

2)10:30-10:55 (3-4) Кремінь - Трактор

3)11:00-11:25 (5-1) Затяті - Вар'яти

4)11:30-11:55 (2-4) Батяри - Трактор

5)12:00-12:25 (3-5) Кремінь - Затяті

6)12:30-12:55 (1-4) Вар'яти - Трактор

7)13:00-13:25 (2-3) Батяри - Кремінь

8)13:30-13:35 (4-5) Трактор - Затяті

9)14:00-14:25 (1-3) Вар'яти - Кремінь

10)14:30-14:55 (5-2) Затяті - Батяри

Від нього і відштовхуємся.

Третій тайм по закінченню сього футьбола

 

Сливка Сашко

Mame jednu otazku pro reditelu: bude nekdo mit fotak a fotit soutez????

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Romarinho показать

Mame jednu otazku pro reditelu: bude nekdo mit fotak a fotit soutez????

нем иртем)ві спік онлі хунгаріан)

не впевнений шо хтось з наших візьме фотоапарат...

 

Сливка Сашко

Ответ на сообщение пользователя Сливка Сашко показать

нем иртем)ві спік онлі хунгаріан)

не впевнений шо хтось з наших візьме фотоапарат...

Maguar na picu, budeme mit moznost udelat fototisk zitra, mame vyborniho delnika, ktery to umi.

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Сливка Сашко показать

Miha2323, не хочеш приєднатись в суботу?)чи може ти вже є всписках чиїхось?)

Приєднаюсь :)

Аби впізнали, а то більшість знайомих форумчан до Вароша не доїжджають)

 

Miha2323

Тут буде знаходитись актуальна інформація:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/156J-YRf4xy...

1. Таблиця

2. Матчі

3. Бомбардири

4. Команди

Слідкуйте :)

 

maKSiMka

Або коротка форма для посилання: https://goo.gl/nEp4hb

 

maKSiMka

Вар'яти - Батяри 0-2

 

BOMBER

Трактор-Кремінь 3:0

 

BOMBER

Затяті-Вар'яти 3:1

 

BOMBER

батяри- трактор 2-0

кремінь-затяті 0-2

варяти-трактор 0-3

 

BOMBER

Доброго ранку!))

Хотів подякувати Трактористам за гостину, як на мене, то цей турнір вийшов ще кращий за попередній, команд більше, колиба ще краща, тай дівчата ( моя та сигіла добавили шарму))))...

Кременцю окреме дякую, вливайтесь в наш рух, розбавляйте рутинне життя!)))

 

semaoleg

Привіт, чуваки! Я так, по пунктам:

1. Сподобалась заду мадяр взяти свій процент з торгашів базару за те, шо пообіцяли привезти купку недолугих на закупи перед з-м таймом :) Карочь, на кубку Лева, повалите всі на Вернісаж... Ми собі з Дєдом купим по круасану. Жартую, звісно. А може й нє...

2. Знаєте, шо було чотко? От реально класно було те, шо турнір був сімейним. От таке враження, шо зібралася родина на чийсь ювілей, чи дн. Ти просто сидиш і розумієш, шо зі всіма тре поговорити, підійти поцікавитися про справи, випити по 50, поспівати і т.д. В цьому величезна заслуга організації. Було шкода дивитися на лиця Руслана, Сашка Сливки, Віті Бограча і їх колєг. Реально вимотані. Але все було зроблено на рівні хай-тек. ДЯкуєм.

3. Окремий ріспект пацанам з Дніпра. Я навіть такого собі і уявити не міг. Олежик, Коля, Жека - ви мегакруті!

4. Я був афігєвший від столів. Так не можна з людьми. Стільки всього... Очі хотіли, а шлунок вже просто пішов на забастовку ))) Ну не лізло (((( А так хотілось попробувати все...

5. І той во... Я закохався на турнірі. Мілана - ти найкраща!

5.

 

LionEL

як казав Рус вчора:"нє,я канєшно пив много,але на адріналіні ніфіга не п'яний)"Адреналін троха влягся, емоції ще не дуже)))додам кілька слів від себе)

Хлопці, отого всього не було би без вас.Такого теплого турніру в Ужгороді точно не було.Дякуємо УСІМ вам!

тепер троха 'спасибі' по командам і персоналіям:

1) Кремінь - хлопці вливайтесь, ви явно стаєте своїми)далі виїзди поближче, ніж варош))

2) Затяті - блін,хлопаки,спасибі що були)ви вже настільки свої,що без вас уявити турнір важко)Падре-Гуру,Віталіку-Ліонель і всі всі - спасибі що були з нами

3) Батяри - ви круті)і не тільки на футбольному полю)Пятничні посиденьки в кінці робочого тижня з друзями-це круто)Саня, бережи бокал з Белфаста,як зіницю ока))))

4)Вар'яти та друзі- вам просто ппц яка подяка за той шок, який ми отримали!Ромчику,Мішань і ко з Тернополя-красені,дякуємо що були з нами)і добре шо баяніст найшовся)) Олег, Коля, Дрек,і хлопчина з Черкас(сорі,забув ім'я)-хто-хто,а ми знаємо чого вартують такі поїздки по 28 годин в дорозі. Вам величезний респект. Не люблю сюрпризи,але від учора я їх полюбив))І таки так, мої слова про поїздки в Дніпро і Черкаси наступного року-треба дотримуватись)))дасть Бог та будем)

5)Трактор - командо, дякую за організацію)свято вийшло справді сімейним)

Вибачайте коль што було не так,кого особисто не виділив. Бачимо запит на турнір є,вчорашнім дійством і своїм приїздом ви нам показали це. Загадувати не будем,але наступного року плануєм УнгварКап - 2019. але до того ще будем!)

 

Сливка Сашко

Та й взагалі... На якому ще турнірі бограч нам варив сам голова села (майже найбільшого в Україні по гектарах) ?

 

LionEL

Ну і, звичайно, велике спасибі начальнікам сайту за допомогу в організації турніру! Ви - найкращі в промоції...

 

LionEL

Трохи статистики та інфи:

Матчі:

Вар'яти Батяри 0:2

Кремінь Трактор 0:3

Затяті Вар"яти 3:1

Батяри Трактор 0:2

Кремінь Затяті 0-2

Вар"яти Трактор 0-3

Батяри Кремінь 6-0

Трактор Затяті 4-2

Вар"яти Кремінь 0-2

Затяті Батяри 4-5

Команда Ігри Пер Н Пор ЗП О Місце

Трактор 4 3 0 1 10-4 9 2

Батяри 4 4 0 0 15-4 12 1

Вар"яти 4 0 0 4 1-10 0 5

Кремінь 4 1 0 3 2-11 3 4

Затяті 4 2 0 2 11-10 6 3

Кращий воротар - Олег Гончаренко (Вар'яти та Друзі)

Кращий Бомбардир - Назар Огородник (Батяри)

Кращі Гравці - Радовеничик Мілана і Гуру (Затяті)

 

Сливка Сашко

Хочу висловити подяку Русу, Саші, Максу, Віті, Шоні та всім всім причетним до організації вчорашнього дійства за просто неймовірний прийом, то було моцно, учасникам змагань за коректну гру та прекрасну атмосферу на всіх трьох таймах, вибачайте, якщо створили незручності за влаштовані квести- найди баяніста у Вароші та утрамбуй " два слова у вагін")))) До наступних зустрічей, цімборики!!!!!

 

Romarinho

Доброго всим!

Унгвар КАП відгремів.

Пора ділитись емоціями.

А вони виключно позитивні!

Почну коротко з того, як ми зважились на рекордну по відстані подорож.

Десь на першій сторінці УНГВАР КАПУ є мій допис, що далеко та близько до Черкаського турніру. тому ми точно не спроможемось...Писав тоді з сумом та жалем, бо останнього разу був у Ужгороді у далекому 1987 році...

І от, за декілька днів бачу, що Микола Полікор додає мне в групу УНГВАР КАП, де пропонує організуватись та невеликою групою виїхати до Ужгорода, жоб показати. що відстань не є перепоною, щоб ще більше об*єднати нашу громаду та посилити наші дружні зв*язки. Класна ідея, як тут відмовляти. Хоча, визнаю, було важко:), Бо я, особисто, тільки 17.05 близько півночі був вдома з потягу:). А за три з половиною години знову стартував на потяг:). Але то таке, мафон так марафон. Жаль, що зрештою з об*єктивних причини не поїхав Полікор, проте від Черкас був Калаш, потім ми вирішили ще об*єднатись з Вар*ятами і ось, така різномасна банда в ранці 19.05 висадилась у Ужгороді. Додам, що організатори УНГВАР КАПУ про наш десант не знали, зважаючи на їх обличча, коли вони нас побачили на вокзалі в Ужгороді, сюрприз вдався:).

А як я був радий бачити Руса, Вітю, Макса, а потім ще з*явились мої львівські друзі, Батяри, інші ужгородці, нова чудова команда з Кременця....

І понеслось!!!

Шикарний спортивний комплекс, неймовірно дружній турнір і при цьому справжні спортивні пристрасті.

Але мені здається, що багато хто грав чи вболівав, а сам марим розрекламованим бограчем...:).

І ось той час настав! Класне місце третього тайму, дуже прикольна Колиба і він...АУТЕНТИЧНИЙ БОГРАЧ!!!

І дуже справжні, теплі слова, склалось враження, що за столом зібралась Родина на святкування якось великого родинного свята!

І то є правда!!!

І то є неймовірно чудово!!!

Знаєте, чим ближче було до розставання, тим мені ставало сумніше, а це означало, що свято вийшло прекрасним.

Дякую вам всим, добрі та щирі унгварські господарі! Дай вам Бог здоров*я та наснаги за рік знову зібрати ще більшу громаду!!!

Дуже радий був бачити вас всих знову і до нових зустрічей!

Батяр з перемогою!!! Ви профі, справжні спорстмени та прекрасні люди!!!

До нових зустрічей, Рідня!:)

 

Локи

П.С. а які яскраві нові особистості з Тернополя?! Вова-Вітас, якого всі шукали? А Сергій-вилитий Жека Кошовий?!:)

 

Локи

А слова "Пуцьки" на наступний турнір роздруковуйте обов*язково!!! Тоді це вже буде справжній колективний спів!!!:)

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

А слова "Пуцьки" на наступний турнір роздруковуйте обов*язково!!! Тоді це вже буде справжній колективний спів!!!:)

Не дякуйте))в Черкасах репетируйте)

_________________

День у селові

Трактор гуде

Юла з Оксанов в полі сіно гребе

Я у копиці

Гі той партизан

Сижу й позираву тотим жонам пуд катран

Там такі джунглі

Там такі діла

Я кіть увідів потекла мені слина

Межи ногами

Щось тверде встає

Як то кличуть, як то кличуть, як то, як то, як?

Приспів:

А то є пуцька!

Пуцька!

Пуцька у тебе росте межи ніг

Кіть пуцьку маєш то ти чоловік

__________________-

День у селові

Сонце піче

Ми з цімборами в корчмі пиво п’єме

Перші бокали

Йдуть гі вода

То лим літр пива чоловіче, не біда

Пак десь над вечур

Три бочки пусті

Десь вусям літрув мі бурчить у животі

Але є орган, що ня спасе

Як то кличуть, як то кличуть, як то, як то, як?

Приспів:

_________________________

Чуєш неборе

Чуєш вадь ні

Ти носиш в гатях шо не дав бог туй жоні

Ти сокоти го

Не обіжай

Мий го регулярно в грязні пічі не дівай

Бо кіть нагніваш

Не збережеш

Стане автономним нич не вчиниш, го не вб’єш

Вун твуй товариш

Майліпший друг

Як то кличуть, як то кличуть, як то, як то, як?

Приспів:

 

Сливка Сашко

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

Доброго всим!

Унгвар КАП відгремів.

Пора ділитись емоціями.

А вони виключно позитивні!

Почну коротко з того, як ми зважились на рекордну по відстані подорож.

Десь на першій сторінці УНГВАР КАПУ є мій допис, що далеко та близько до Черкаського турніру. тому ми точно не спроможемось...Писав тоді з сумом та жалем, бо останнього разу був у Ужгороді у далекому 1987 році...

І от, за декілька днів бачу, що Микола Полікор додає мне в групу УНГВАР КАП, де пропонує організуватись та невеликою групою виїхати до Ужгорода, жоб показати. що відстань не є перепоною, щоб ще більше об*єднати нашу громаду та посилити наші дружні зв*язки. Класна ідея, як тут відмовляти. Хоча, визнаю, було важко:), Бо я, особисто, тільки 17.05 близько півночі був вдома з потягу:). А за три з половиною години знову стартував на потяг:). Але то таке, мафон так марафон. Жаль, що зрештою з об*єктивних причини не поїхав Полікор, проте від Черкас був Калаш, потім ми вирішили ще об*єднатись з Вар*ятами і ось, така різномасна банда в ранці 19.05 висадилась у Ужгороді. Додам, що організатори УНГВАР КАПУ про наш десант не знали, зважаючи на їх обличча, коли вони нас побачили на вокзалі в Ужгороді, сюрприз вдався:).

А як я був радий бачити Руса, Вітю, Макса, а потім ще з*явились мої львівські друзі, Батяри, інші ужгородці, нова чудова команда з Кременця....

І понеслось!!!

Шикарний спортивний комплекс, неймовірно дружній турнір і при цьому справжні спортивні пристрасті.

Але мені здається, що багато хто грав чи вболівав, а сам марим розрекламованим бограчем...:).

І ось той час настав! Класне місце третього тайму, дуже прикольна Колиба і він...АУТЕНТИЧНИЙ БОГРАЧ!!!

І дуже справжні, теплі слова, склалось враження, що за столом зібралась Родина на святкування якось великого родинного свята!

І то є правда!!!

І то є неймовірно чудово!!!

Знаєте, чим ближче було до розставання, тим мені ставало сумніше, а це означало, що свято вийшло прекрасним.

Дякую вам всим, добрі та щирі унгварські господарі! Дай вам Бог здоров*я та наснаги за рік знову зібрати ще більшу громаду!!!

Дуже радий був бачити вас всих знову і до нових зустрічей!

Батяр з перемогою!!! Ви профі, справжні спорстмени та прекрасні люди!!!

До нових зустрічей, Рідня!:)

Дякуєм вам за те, що показали нам - відстан це лише відмазка) зрозуміло шо у всіх воно не вийде приїхать. але хоча б частинкою колективу бути-уже круто)

хлопці, ми до сих пір в оці від вашого 'подвигу')ви мегамонстри)

дасть Бог буде Унгвар кап 2019 то подумає добре над датою) можливо сакуру застанете, або на травневі) але треба ще дожити) та й попереду куча кльових зустрічей на теренах футбуму)

 

Сливка Сашко

Всім доброго дня!

Хочу подякувати організаторам турніру в Ужгороді (Максу,Руслану, Вітьку який варив такий офігезний бограч,та всім іншим ужгородським хлопакам):)).Ви круті!) Все було на супер крутому рівні)

Також дякую усім командам: Вар'ятам,Батярам,Затятим за теплий прийом в вашу футбольну сім'ю))

Нам всім дуже сподобалось)

П.С.Третій тайм для декого з наших триває і досі))

 

FK Kremenec

Вітаю, Друзі!

Але вражень- просто купа!

Багато хлопці вже написали зверху, але у всіх єдина думка вже сформована!

Це було СУПЕР ДРУЖНЄ СВЯТО!!!

За справжню ДРУЖБУ- ми любимо наш ДВІЖ і хочемо його продовжувати.

У її підтвердження – приведу кілька прикладів:

- За весь турнір 4 фоли (суддів можна на наступний УНГВАР Кап - не замовляти)

- Міланка- забила гол чемпіонам «Батярам»

- Кількість учасників футбольного дійства = дорівнювала кількості учасників Третього Тайму.

Хлопці з Ужгорода- maKSiMka, Макс –воротар, Шонні, Сашка Сливка, Рус, Вітька Дорогий – я давно знав, що Ви кращі! Тому від мене – залишатись такими, як Ви є!

Коротко, про команди

«Батяри» – мегакуруті футболісти, з справжнім дружнім серцем! Вітаю з черговим Кубком! Тренуйтеся на Львів)))

«Трактор» - стабільний, дружній, сильний склад команди! Молодці! Всім піддавалися, заради гостини.)

«Затяті»- на чолі з Отцем Андрієм - зіграли на максимумі від свого складу, але кожен окремий затятий – цінний для нашого двіжу по своєму! Всі молодці!

«Кременець» - команда, яку б хотілось бачити і на наступних наших турнірах. Супер, що приїхали! Так тримати!

«Вар’яти-Друзі»- слабі на полі, але сильні духом!

Усіх обійняв, підняв!

ДО скорої!

 

dneprforever

Ответ на сообщение пользователя Сливка Сашко показать

Не дякуйте))в Черкасах репетируйте)

_________________

День у селові

Трактор гуде

Юла з Оксанов в полі сіно гребе

Я у копиці

Гі той партизан

Сижу й позираву тотим жонам пуд катран

Там такі джунглі

Там такі діла

Я кіть увідів потекла мені слина

Межи ногами

Щось тверде встає

Як то кличуть, як то кличуть, як то, як то, як?

Приспів:

А то є пуцька!

Пуцька!

Пуцька у тебе росте межи ніг

Кіть пуцьку маєш то ти чоловік

__________________-

День у селові

Сонце піче

Ми з цімборами в корчмі пиво п’єме

Перші бокали

Йдуть гі вода

То лим літр пива чоловіче, не біда

Пак десь над вечур

Три бочки пусті

Десь вусям літрув мі бурчить у животі

Але є орган, що ня спасе

Як то кличуть, як то кличуть, як то, як то, як?

Приспів:

_________________________

Чуєш неборе

Чуєш вадь ні

Ти носиш в гатях шо не дав бог туй жоні

Ти сокоти го

Не обіжай

Мий го регулярно в грязні пічі не дівай

Бо кіть нагніваш

Не збережеш

Стане автономним нич не вчиниш, го не вб’єш

Вун твуй товариш

Майліпший друг

Як то кличуть, як то кличуть, як то, як то, як?

Приспів:

Велике дякую!!!

 

Локи

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Мапа сайту Повна версія Оновити