Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Дніпрокап 2018. Десятий, ювілейний!!! 31 березня 2018 року.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 19

Дорогі друзі, футболісти та дописувачі!

З радістю оголошуємо початок заявок на Традиційний турнір Дніпрокап, що відбудеться 31 березня 2018 року у м. Дніпро за адресою: проспект Пилипа Орлика 20а.

http://human.dp.ua/kontakty/

Формат турніру: футзал.

Покриття: штучний газон.

Правила: стандартні футзальні.

Всі інші умови: кількість груп, ігровий час, і т.д. після закінчення терміну заявок.

Крайній термін подачі заявок: 12 березня.

Хочу зауважити, ми не настільки обмежені в часі щодо ігрової частини, скільки нам вкрай важливо знати кількість учасників третього тайму.

Ми хоч і не Киів, проте проблеми схожі: якісних та адекватних місць харчування для великої громади-не багато. Тому прошу на це зважати, і до вказаної дати надати нам і кількість майбутніх учасників третього тайму.

Отже чекаємо всих бажаючих з нетерпінням!!!

 

Локи

П.С.

Паша, підсвіти гілку (с)

Будьласка:).

 

Локи

Дніпро Кап 2018

1. Друзі

2. Дніпро УА

3. УА Дніпро

4. ДВТ

5. Кристал

 

Локи

Приємна звістка,але очікувана)))От дивлюсь на перші заявки,то група "А" вже сформована,тільки друзі там зайві)))

На 99% що будемо,але треба зараз згоду від команди.Я на 100%))))буду

Желание есть приехать, впервые и нашей командой с Харькова КБ Team.На днях дадим ответ.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Желание есть приехать, впервые и нашей командой с Харькова КБ Team.На днях дадим ответ.

О,отличная новость!

 

maxx

Дніпро Кап 2018

1. Друзі

2. Дніпро УА

3. УА Дніпро

4. ДВТ

5. Кристал

6. Полікор

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Желание есть приехать, впервые и нашей командой с Харькова КБ Team.На днях дадим ответ.

Так китаец же нашу команду хотел везти! О чем мы в Харькове у Грантыча терли?

 

boan

3й тайм - Pipicula 1 шт. )))

 

pipicula

Ответ на сообщение пользователя pipicula показать

3й тайм - Pipicula 1 шт. )))

ОООООООООО,это Мега Отлично!!!))

 

maxx

Дніпро Кап 2018

1. Друзі

2. Дніпро УА

3. УА Дніпро

4. ДВТ

5. Кристал

6. Полікор

7. Гірник

 

Кузьмич

Ответ на сообщение пользователя pipicula показать

3й тайм - Pipicula 1 шт. )))

Хорош, Виктор!

Возьмем гитару)

 

dneprforever

Доброго всим дня.

Офіційна інформація.

Командний внесок з іногородніх команд складає 300 грн.

Гроші прохання передати комусь з організаторів по прибуттю.

 

Локи

Третій тайм відбудеться у кав*ярні Таверна, що на проспекті Поля 59 а.

Вартість третього тайму без алкоголю 350 грн з хлопців та 200 грн з дівчат.

Прохання перерахувати кошти до 25 березня.

Представникам команд прохання відписатись на гілці по кількості учасників від них, для окремих гостей пишіть себе в список.

У понеділок повідомлю номер картки для переведення коштів.

 

Локи

Третій тайм:

1. Pipicula

 

Локи

Доброго дня Други!

Обсуждаем, возможность участия в ДнепрКап.

ex-АФК "Pirates" Одесcа

До 12-го - отрапортуем!!! ;)

 

Pirate

Ответ на сообщение пользователя Pirate показать

Доброго дня Други!

Обсуждаем, возможность участия в ДнепрКап.

ex-АФК "Pirates" Одесcа

До 12-го - отрапортуем!!! ;)

Ох, Саша, дуже чекаємо на гарні новини з Одеси!:)

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя dneprforever показать

Хорош, Виктор!

Возьмем гитару)

Это здоровски, Коляныч )

 

pipicula

Не пугайте меня, дописывайтесь в третий тайм, а то воображение живо мне нарисовало, как Леонидыч неистово трететаймит в одно лицо ))))

 

Аннабель Ли

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

Не пугайте меня, дописывайтесь в третий тайм, а то воображение живо мне нарисовало, как Леонидыч неистово трететаймит в одно лицо ))))

Анна,давай так. Вы с ВИТЕЙ(он же Пипикула) едете на Днепрокап 2018. После этого вам полагаются билеты на мстителей в мае. Я обещаю взять 4 билета в Аймакс(2 для вас и я с женой) Вы только приедьте...

 

RaZZum

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

Не пугайте меня, дописывайтесь в третий тайм, а то воображение живо мне нарисовало, как Леонидыч неистово трететаймит в одно лицо ))))

ти все невірно зрозуміла:), я створив навмисне допис з третім таймом та поставив набр ван Вітю, адже так і є насправді і до того ж тепер цей набр ван є гарним стимулом дописуватись іншим, а комнади будуть подавати колективні заявки:)

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя RaZZum показать

Анна,давай так. Вы с ВИТЕЙ(он же Пипикула) едете на Днепрокап 2018. После этого вам полагаются билеты на мстителей в мае. Я обещаю взять 4 билета в Аймакс(2 для вас и я с женой) Вы только приедьте...

Влад, давай и ты там с женой записывайтесь. Уже, как бы - традиция)

 

dneprforever

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

Не пугайте меня, дописывайтесь в третий тайм, а то воображение живо мне нарисовало, как Леонидыч неистово трететаймит в одно лицо ))))

Анюта, все будет!)

Леонидычу не дадим скучать)))))))

А самой большой радостью- было бы Твое присутствие с нами.

Всегда ждем Тебя!

 

dneprforever

Ответ на сообщение пользователя Pirate показать

Доброго дня Други!

Обсуждаем, возможность участия в ДнепрКап.

ex-АФК "Pirates" Одесcа

До 12-го - отрапортуем!!! ;)

Ждем сильных!!!! (смайлик бицепса)

 

dneprforever

Ответ на сообщение пользователя RaZZum показать

Анна,давай так. Вы с ВИТЕЙ(он же Пипикула) едете на Днепрокап 2018. После этого вам полагаются билеты на мстителей в мае. Я обещаю взять 4 билета в Аймакс(2 для вас и я с женой) Вы только приедьте...

Пасиб, очень заманчиво :) С огромным удовольствием приехала бы, но - не потяну. Одно дело - машинкой, где и полежать на заднем можно - быстренько до Днепра, там 2 часа посидеть в кино, и потом так же быстренько и полулежа - домой, и совсем другой - два часа автобусом и весь день на ногах. В результате все сведется к тому, что Витя вместо того, чтобы тусить в свое удовольствие - будет носиться со мной: куда бы меня положить, посадить, ноги задрать, рукав снять... А я к обеду уже ни на что, кроме как на скиглить - не годная буду ) Ну нафиг, кому оно такое надо, лучше пусть кто-то один нормально оттопырится :)

 

Аннабель Ли

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

Не пугайте меня, дописывайтесь в третий тайм, а то воображение живо мне нарисовало, как Леонидыч неистово трететаймит в одно лицо ))))

Не переживай,как минимум я составлю компанию!))

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

Пасиб, очень заманчиво :) С огромным удовольствием приехала бы, но - не потяну. Одно дело - машинкой, где и полежать на заднем можно - быстренько до Днепра, там 2 часа посидеть в кино, и потом так же быстренько и полулежа - домой, и совсем другой - два часа автобусом и весь день на ногах. В результате все сведется к тому, что Витя вместо того, чтобы тусить в свое удовольствие - будет носиться со мной: куда бы меня положить, посадить, ноги задрать, рукав снять... А я к обеду уже ни на что, кроме как на скиглить - не годная буду ) Ну нафиг, кому оно такое надо, лучше пусть кто-то один нормально оттопырится :)

Могу сюда привезти из Запорожья Вас,вот назад уже нет))

 

maxx

Обратно такси как вариант,приезжай,Анюта!

Я Вас заберу с Запора сюда!

 

maxx

Ответ на сообщение пользователя maxx показать

Обратно такси как вариант,приезжай,Анюта!

Я Вас заберу с Запора сюда!

Не, Макс, пасиб, но реально не вытащу. От не выделываюсь, просто не потяну столько времени на ногах и в одежде-обуви при моем нынешнем лимфостазе. И самой замучиться и Вите - весь смысл поездки испортить.

 

Аннабель Ли

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 19
Мапа сайту Повна версія Оновити