Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"КУБОК ЧЕРКАС-2017" 27.05.17
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8

Там можна дивитись відео......

Мегатурнір, мегаемоціїї...і трошки суму, що свято закінчилось!

Ви всі найкращі, і душевні господарі, на чолі з Смайликом, і неймовірні гості-всі разом і створили це неймовірно фантастичне, сімейне свято.

Ви всі, хто прийняв участь, НАЙКРАЩІ!!!

 

Локи

п.с. і завжди приємно, коли відбуваються нові знайомства

Андрій, "кузькін отец" радий був познайомитись!:)

 

Локи

Вот и отгремели фанфары...

Ну что, друзи мои, как и ожидалось турнир в Черкассах прошел на высочайшем уровне. Спасибо Коля (с легкой руки Белаза теперь Кум):)) Спасибо всем, кто приложил руку к организации и проведению турнира.

Я много говорил во время, поэтому после просто скажу, что этот турнир для меня особенный, он прочно вошел в мою жизнь и стал ее частью, а теперь еще и частью семейной жизни:)

Все было супер! Всем спасибо кто был рядом! С нетерпением ждем приглашение в Кривой Рог, чтобы снова увидеть всех друзей!

 

Victor

Парни, спасибо вам огромное, реально не хотелось уезжать, место проведения 3-го тайма (и сам 3-й тайм собственно) - просто высочайшего уровня =).

 

Chester

Да, суму трошкы есть! Сегодня окунулся в такую рутину работы и бытовухи после такого ПРАЗДНИКА! Ну ничего, может на пенсии получится задержаться в соснах хотя бы на недельку)) Всем участникам и организаторам огромное спасибо! Крепкого здоровья и выносливой печени для наших будущих встреч!

 

Владэску

Полікор, з перемогою і чудовою організацією Турніру (за відгуками)!

 

Dominator

Спасибо организаторам, все было на высшем уровне.

 

Crouch

Очень рад был принимать участие в таком празднике!!!

Всем огромнейший респект, организаторам низкий поклон!

Спасибо!)))

 

ВитяZь

Черкассы - организация 80 lvl! Атмосфера - неземная! Память - на всю жизнь!

Спасибо организаторам в первую очередь, и остальным за теплую дружескую атмосферу, незабываемые эмоции и новые впечатления(первый раз на турнире вне Днепра)!

 

RaZZum

фух) отошел)) огромное спасибо Коляну и всем Черкасским друзьям за это чудо действо, которое они организовали, которое все ждаали целый год, и поверьте я и думаю не только я уже жду следующего ЧЕРКАССЫКАП!!! все было на высоте!!! такой семейной и дружественной атмосферы я еще не видел) так держать!!! вы молодцы!!! огромное спасибо всем кто приехал!!! очень!!! очень!!!очень раад был вас всех видеть!!!

ребята,те кто не смог , на следующие турниры бросайте все и приезжайте!!! это того стоит!!! до встречи

 

Кузьмич

Любі ДРУЗІ!!!Ми дякуємо за щирі слова подяки,але хочу сказати,що все це дійство,тепла атмосфера на зустрічі в Черкасах відбулась саме завдяки Вам ДРУЗІ!!!І всі теплі привітання,слова вдячності тут на гілці лунають не тільки для нас,як організатора,а для нас всих ФУТБУМівців,тому що ми є єдина велика футбольна сім"я.Тож друзяки,готуємось до наступного турнірі в Кривому Розі.До зустрічі.

ВСИМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!!!!

Всім привіт!

Майже тиждень минув з часу закінчення турниру, а приємний післясмак ще відчувається. І я зараз маю на увазі не їжу та напої (хоча це також було на високому рівні!), а чудове спілкування. Дуже дякую всім учасникам та організаторам цього унікального дійства!! Я просто вражений...

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

п.с. і завжди приємно, коли відбуваються нові знайомства

Андрій, "кузькін отец" радий був познайомитись!:)

Я також, Олеже, дуже радий!

Міцно тисну твою руку і сподіваюсь, що ми обов'язщково ще зустрінемось в майбутньому. Де? Та звісно ж, що на інших форумських турнирах!

 

Кузькин отец

Окремі вітання всій команді Гірник!

Сподіваюсь, що побачимось незабаром ув Кривому Розі )

 

Кузькин отец

Що я ще виніс з цього турниру? Знайомство із Рамсом та Честером! Дякую, хлопці, за чудове спілкування. Ну, і до зустрічі...

 

Кузькин отец

Шановне панство!!!Хожу вже чотири дні і переминаю весь турнір від А до Я,признаюсь чесно,пам"ятаю тільки дві літери))))але до чого це я???Знайшов прокол в організації!!!!Там спочатку переписки я говорив що внеску командного не буде,але,але в нас є друзі нашої футбольної родини яким ми можемо допомогти.Тож вибачайте живої скриньки не було на турнірі і зараз я можу запропонувати електронну скриньку.Попередньо провів розмову з декількома представниками наших друзів і прийшли до такої пропозиції.Внесок командний,він же ДОПОМОГА ДРУЗЯМ,ДОБРОВІЛЬНИЙ,але не менше 300грн.Хто має бажання то чекаємо на Ваш відгук.

4731 2191 0317 1892-Самойленко Микола Володимирович,ПриВат.(SmayLIK)

Щоб не затягувати,пропоную вівести термін роботи електронної скриньки.Внески приймаються до 9.06.17.

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Шановне панство!!!Хожу вже чотири дні і переминаю весь турнір від А до Я,признаюсь чесно,пам"ятаю тільки дві літери))))але до чого це я???Знайшов прокол в організації!!!!Там спочатку переписки я говорив що внеску командного не буде,але,але в нас є друзі нашої футбольної родини яким ми можемо допомогти.Тож вибачайте живої скриньки не було на турнірі і зараз я можу запропонувати електронну скриньку.Попередньо провів розмову з декількома представниками наших друзів і прийшли до такої пропозиції.Внесок командний,він же ДОПОМОГА ДРУЗЯМ,ДОБРОВІЛЬНИЙ,але не менше 300грн.Хто має бажання то чекаємо на Ваш відгук.

4731 2191 0317 1892-Самойленко Микола Володимирович,ПриВат.(SmayLIK)

Щоб не затягувати,пропоную вівести термін роботи електронної скриньки.Внески приймаються до 9.06.17.

Від Дніпро УА буде, я навіть без узгодження з командою. Ми знаємо для чого, принайми більшість.

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Кузькин отец показать

Що я ще виніс з цього турниру? Знайомство із Рамсом та Честером! Дякую, хлопці, за чудове спілкування. Ну, і до зустрічі...

Тобі теж, Андрій, завжди приємно поспілкуватися вживу з форумчанами ;-)

 

Chester

Всим привіт.Є такі поповнення на добру справу

1.ДніпроЮА

2.Бєлаз

3.Давидовський В.

Доброго ранку,панове!Хочу нагадати всим що процедура "БЛАГОДІЙНА СКРИНЬКА"закінчується 9.06.17.

Не будьте БАЙДУЖИМИ і пам"ятайте що Ваша маленька участь створює велику можливість та надію на одуження нашого товариша.

Всим привіт.Є такі поповнення на добру справу

1.ДніпроЮА

2.Бєлаз

3.Давидовський В.

4.Polyqraf

Всим привіт.Є такі поповнення на добру справу

1.ДніпроЮА

2.Бєлаз

3.Давидовський В.

4.Polyqraf

5.Полікор-все забуваю вписати

Всим привіт.Є такі поповнення на добру справу

1.ДніпроЮА

2.Бєлаз

3.Давидовський В.

4.Polyqraf

5.Полікор

6.Гірник

Нагадую сьогодні останній день роботи електронної скриньки!!!

Не будьте всторонці,трусніть свої кишені

Шановне панство,скринька була наповнена в розмірі 2000 грн. та відправлена нашим друзям.Всим дякую за благодійну участь.

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Шановне панство,скринька була наповнена в розмірі 2000 грн. та відправлена нашим друзям.Всим дякую за благодійну участь.

Спасибо огромное вам друзья и низкий поклон за поддержку и сопереживание в нашей борьбе с недугом. Дай Бог вам всем крепкого здоровья! Еще раз спасибо от меня и от Ани.

 

pipicula

Ответ на сообщение пользователя pipicula показать

Спасибо огромное вам друзья и низкий поклон за поддержку и сопереживание в нашей борьбе с недугом. Дай Бог вам всем крепкого здоровья! Еще раз спасибо от меня и от Ани.

Вітя, сьогодні від "Северинівки" там трохи зайти мало

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

Вітя, сьогодні від "Северинівки" там трохи зайти мало

Коля а ти куди запускав???В нашу скриньку чи пряміком на ПІПІКУЛУ?

Ответ на сообщение пользователя поликор-черкассы показать

Коля а ти куди запускав???В нашу скриньку чи пряміком на ПІПІКУЛУ?

на Леонідовича, номер взяв на зеленій гілці Лоли

 

Dominator

Ответ на сообщение пользователя Dominator показать

Вітя, сьогодні від "Северинівки" там трохи зайти мало

Дякую, друже!

 

pipicula

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Мапа сайту Повна версія Оновити