Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Ветка любителей биатлона

А вот и первые ласточки уже маячат. Дорогу молодым норвежкам и немкам от Олсбю и Хе.ррман. Да только там есть персоналии на замену и предпосылки к новым перспективам... Не удивлюсь еще и заявлению Доро.

Шведки пока кажутся самой грозной силой на этот олимпийский цикл. У немок смена происходит. Норвежки теряют Олсбю, очень вероятно, что и Экхофф, плюс как синусоида Тандреволд. Вот только француженки хороший молодой задел делают в этом сезоне и опытный резерв в виде Бреза присутствует еще.

 

Sanjjko

У немки нецензурная фамилия по мнению автопроверки сайта)

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

А вот и первые ласточки уже маячат. Дорогу молодым норвежкам и немкам от Олсбю и Хе.ррман. Да только там есть персоналии на замену и предпосылки к новым перспективам... Не удивлюсь еще и заявлению Доро.

Шведки пока кажутся самой грозной силой на этот олимпийский цикл. У немок смена происходит. Норвежки теряют Олсбю, очень вероятно, что и Экхофф, плюс как синусоида Тандреволд. Вот только француженки хороший молодой задел делают в этом сезоне и опытный резерв в виде Бреза присутствует еще.

Так,легенди йдуть...У Юлі тоді були якісь серьозні проблеми зі здоров'ям.Вона наче півсезону пропускала.Потім не чув,щоб вона хотіла пійти.Хоча не здивуюся,якщо закінчить разом з Грушею.А ось Семеренок сраною мітлою неможливо було з команди вигнати.Рекорди рекордами,але Валя поїхала у Пекін зовсім ніяка.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

А вот и первые ласточки уже маячат. Дорогу молодым норвежкам и немкам от Олсбю и Хе.ррман. Да только там есть персоналии на замену и предпосылки к новым перспективам... Не удивлюсь еще и заявлению Доро.

Шведки пока кажутся самой грозной силой на этот олимпийский цикл. У немок смена происходит. Норвежки теряют Олсбю, очень вероятно, что и Экхофф, плюс как синусоида Тандреволд. Вот только француженки хороший молодой задел делают в этом сезоне и опытный резерв в виде Бреза присутствует еще.

Шевальє-Буше теж все

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

А вот и первые ласточки уже маячат. Дорогу молодым норвежкам и немкам от Олсбю и Хе.ррман. Да только там есть персоналии на замену и предпосылки к новым перспективам... Не удивлюсь еще и заявлению Доро.

Шведки пока кажутся самой грозной силой на этот олимпийский цикл. У немок смена происходит. Норвежки теряют Олсбю, очень вероятно, что и Экхофф, плюс как синусоида Тандреволд. Вот только француженки хороший молодой задел делают в этом сезоне и опытный резерв в виде Бреза присутствует еще.

Екхоф теж все

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Шевальє-Буше теж все

Посыпались. Не пойму их только, зачем еще сезон ждали? Какова была цель его катать? Разве что окончательно удостовериться, что что-то угасало и подтвердить предварительные намерения.

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Екхоф теж все

После такого все больше и больше ожидаю заявления Доро

 

Sanjjko

А ось судячи з заяви Підгрушної-вона залишається:)

 

Justas

Оскільки ми військовослужбовці, то в мене вибір один: або я йду воювати, або я продовжую займатись спортом. З мене вояка так собі, тому краще поки залишатись у спорті.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

А ось судячи з заяви Підгрушної-вона залишається:)

Молодая перспективная, как бы весело и гркстно не было одеовременно

 

Sanjjko

ЙоБьо-це щось!19 перемог у цьому сезоні!Фантастика...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

ЙоБьо-це щось!19 перемог у цьому сезоні!Фантастика...

Так конкурентів в нього нуль цілих путін десятих...

 

SL001

Коли чувак без проблем може дозволити коло-два штрафу...

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Так конкурентів в нього нуль цілих путін десятих...

Понсилуома там все же что-то мастерит) Надеемся, не будет единоличных гегемонов на длительный период

 

Sanjjko

А финиш был всем финишам финиш)) как-то и про конкретную гонку все у всех моментально забылось, явно уже не до того было)

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Понсилуома там все же что-то мастерит) Надеемся, не будет единоличных гегемонов на длительный период

Понсілуома вже другий рік погрожує:)А воз і досі там:)

 

Justas

Ахаха, ну хоч буки заробили

------------------------

Чемпіонат Норвегії з біатлону

Спринтерська гонка серед чоловіків

1. Сверре Дален Аспенес – 26.41,1 (0)

2. Ветле Паульсен — 23,8 (0)

3. Йоханнес Бьо – 36,1 (1)

4. Мартін Улдал — 40,2 (2)

5. Мартін Фемстейневік – 59,6 (0)

6. Стурла Лагрейд – 1.15,0 (2)

52. Ветле Крістіансен — 3.38,7 (3)

60. Йоханнес Дале – 4.10,1 (5)

У жіночому старті перше місце посіла Марен Кіркеейде.

Чемпіонат Норвегії з біатлону

Спринтерська гонка серед жінок

1. Марен Кіркеейде – 22.47,1 (0)

2. Інгрід Ландмарк Тандревольд – 7,8 (0)

3. Каролін Кноттен – 9,1 (0)

4. Іда Лієн – 22,2 (1)

5. Марте Крокстад Юхансен – 28,9 (0)

6. Ейвор Мельбюбротен – 36,3 (0)

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Ахаха, ну хоч буки заробили

------------------------

Чемпіонат Норвегії з біатлону

Спринтерська гонка серед чоловіків

1. Сверре Дален Аспенес – 26.41,1 (0)

2. Ветле Паульсен — 23,8 (0)

3. Йоханнес Бьо – 36,1 (1)

4. Мартін Улдал — 40,2 (2)

5. Мартін Фемстейневік – 59,6 (0)

6. Стурла Лагрейд – 1.15,0 (2)

52. Ветле Крістіансен — 3.38,7 (3)

60. Йоханнес Дале – 4.10,1 (5)

У жіночому старті перше місце посіла Марен Кіркеейде.

Чемпіонат Норвегії з біатлону

Спринтерська гонка серед жінок

1. Марен Кіркеейде – 22.47,1 (0)

2. Інгрід Ландмарк Тандревольд – 7,8 (0)

3. Каролін Кноттен – 9,1 (0)

4. Іда Лієн – 22,2 (1)

5. Марте Крокстад Юхансен – 28,9 (0)

6. Ейвор Мельбюбротен – 36,3 (0)

Та там,у чоловіків,якщо була квота 15,усі 15 були б у першій тридцядці кубку світу:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Та там,у чоловіків,якщо була квота 15,усі 15 були б у першій тридцядці кубку світу:)

Ну отого Аспененса чи я не та і Фемстейка теж хз перший раз чую

 

SL001

чи я не та=чи як там, телефон виправляє :(

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Ну отого Аспененса чи я не та і Фемстейка теж хз перший раз чую

Я теж не чув,але це нічого не змінює.

 

Justas

Президент Федерації біатлону України Іван Крулько розповів про зміни у тренерському штабі жіночої збірної України.

«Так, зміни у нас будуть. Якщо ми говоримо про чоловічу збірну, то Юрай Санітра продовжить роботу. Ми йому довіряємо в тій методиці, яку він проводить. Багато молодих спортсменів явно зросли – це важливо.

Стосовно жіночої команди, то в нас буде новий тренерський штаб. Але по прізвищах ми оголосимо після засідання тренерської ради та президії Федерації біатлону України, яка повинна ці рішення затвердити.

Буде некоректно оголошувати до цього, але в жіночій команді планується по складу омолодження і по тренерам будуть зміни. Це будуть вітчизняні спеціалісти.

Президія ФБУ має відбутися в першій половині квітня», - сказав Крулько.

Детальніше на ua.tribuna.com:

https://ua.tribuna.com/uk/biathlon/1000000056944-i...

 

Justas

Ну,подивимось

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Ну,подивимось

Я собі уявляю, Дмитренки, хто там ще, Меркушені, порвемо всіх вопсчєм

 

SL001

Старшим тренером жіночої збірної України з біатлону стане Микола Зоц, повідомляє XSPORT.

Зоц до цього тренував юніорську команду. У його тренерський штаб увійдуть Олег Меркушин та Ігор Ященко.

У сезоні-2022/23 жіночу збірну тренував Олександр Кравченко.

 

Justas

Міхал Крчмарж: «Не можу уявити, що спортсмен, який з’являвся поруч з путіним із «z» на грудях, зустрінеться з Цимбалом, який провів N-ну кількість ночей у підвалі з тримісячною дитиною»

Біатлоніст Міхал Крчмарж поділився думками про можливий допуск росіян та білорусів до міжнародних змагань.

«Я не можу уявити, що російський спортсмен, який з’являвся на публічних заходах поруч із путіним із «z» на грудях і підтримував агресію, зустрінеться, наприклад, з українським біатлоністом Цимбалом, який провів N-ну кількість ночей у підвалі з тримісячною дитиною на грудях. Коли я побачив фото, у мене пройшли мурашки.

Ситуація не змінилася, вона все та ж, війна все ще триває, люди гинуть без потреби. Я не знаю, чому ми повинні раптом передумати лише через те, що минув певний час», - сказав Крчмарж.

 

SL001

У біатлоні в нас надійне лоббі.Чехи,норвежці,французи завжди нас підтримували...

 

Justas

Багато іноземців змагаються з ураїнськими прапорами на амуніції.

 

Justas

*українськими

 

Justas

Усіх з початком сезону!

 

Justas

Мапа сайту Повна версія Оновити