Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Формула F-1.

Ітого.

Ферстапени та Хеми мене особливо не цікавлчть.

Хто з них більший підр регклює ФІА коли Макс вибивав Феррарі на благо Хемп то до нідера не було жодних санкцій...коли справп дійшла до боротьба його з Хемом то ФІА вже перекинулась на нідера.

Мене більше цікавить команла зп яку я ВБОЛІВАЮ з часіа Алезі-Бергера..і якого піпл памятає то тоді часи були аналогічні теперішнім... опа без просввту.

І тут показово слабкість керівництва команди в тч і трансфереій політиці.

Леклер ДНО ! І це я зрозумів з першого його сезону в Ф1. В цьому сезоні це підтвердив Сайнс, а ріаень іспанця середняк.

 

GOTS

Супер Себа явно чмипили в останньому його сезоні... явно роблячи ставку на безхребетного монегаска

 

GOTS

По досвіду... я можу сказати одне....щоб виграти Ф1 не треба мати найшвидше авто...треба мати пілота в якого сталтні яйця та командний місток з вольфрамовими яйцями тоді і механіки працюють і ....

А у Феррарі реально ПЛЯЖНИЙ варіант, тупо на покуях.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Казалось бы, куда еще можно закручивать интригу?! Но она с каждой минутой до конца заворачивала свою гайку все сильнее и сильнее, и на последних минутах чуть ли не срывая ее.

Это было феноменально.

Действительно, здесь можно снимать фильм)

Погоди, финал кина еще не ясен. До сих пор решают

 

Смотрящий

15 мин назад

Мартин Брандл: "Кристиан Хорнер сказал мне, что еще ничего не решено, но он ожидает решения сегодня вечером. Предположительно проигравшая сторона все равно будет подавать аппеляцию."

 

Смотрящий

Ситуация в паддоке.

Настоящее чувство замешательства и разочарования по поводу того, как все закончилось. Red Bull в чемпионской футболке, но празднования, кажется, немного поутихли. Большая неуверенность в том, что будет дальше.

 

Смотрящий

Начинает проясняться.

Один протест Mercedes отклонен - об обгоне перед рестартом.

 

Смотрящий

Вердикт по первой претензии Мерседесов

Хотя Макс в течение очень короткого периода времени двигался впереди Льюиса когда оба ускорялись и тормозили, он остался позади, а не впереди, когда период машины безопасности закончился.

 

Смотрящий

Льюис все

 

Смотрящий

Мерседес ерундой занимается.

 

MMMetros

Треба було вивішувати червоні прапори та давати рестарт з місця. Масі в цьому сезоні інколи робив це тоді, коли ситуація на трасі вимагала цього в значно меньшій мірі, ніж сьогодні у випадку с аварією Латіфі. А так, саме з його вини виник цей правовий безлад. І щось мені здається, що нічого ще не закінчилося і далі буде - Мерси продовжуть з'ясовувати стосунки з ФІА в КАС, і саме через некомпетентність Масі мають на це повне право, бо гоночний директор жорстко порушив регламент. Хоча, де-факто програли вони по ділу. Не ризикнули - та програли, таке трапляється в Ф1 навіть частіше, ніж нам здається. Звісно, легко зараз розмірковувати на цю тему, коли відомо, що рестарт все ж відбувся, а якщо б пелетон фінішував за машиною безпеки і Льюїс поіхав би перевзуватися, а Макс - ні. У "бичків" ситуація була безпрограшна, а "меренам" було що втрачати... Але Майкла Масі треба змінювати, людина не на своєму місці, немає він тонкого відчуття моменту, того яке було у Чарлі Уайтінга, світла йому пам'ять, за три сезони можна було б вже і розібратися що до чого.

 

Інжир

Ответ на сообщение пользователя Інжир показать

Треба було вивішувати червоні прапори та давати рестарт з місця. Масі в цьому сезоні інколи робив це тоді, коли ситуація на трасі вимагала цього в значно меньшій мірі, ніж сьогодні у випадку с аварією Латіфі. А так, саме з його вини виник цей правовий безлад. І щось мені здається, що нічого ще не закінчилося і далі буде - Мерси продовжуть з'ясовувати стосунки з ФІА в КАС, і саме через некомпетентність Масі мають на це повне право, бо гоночний директор жорстко порушив регламент. Хоча, де-факто програли вони по ділу. Не ризикнули - та програли, таке трапляється в Ф1 навіть частіше, ніж нам здається. Звісно, легко зараз розмірковувати на цю тему, коли відомо, що рестарт все ж відбувся, а якщо б пелетон фінішував за машиною безпеки і Льюїс поіхав би перевзуватися, а Макс - ні. У "бичків" ситуація була безпрограшна, а "меренам" було що втрачати... Але Майкла Масі треба змінювати, людина не на своєму місці, немає він тонкого відчуття моменту, того яке було у Чарлі Уайтінга, світла йому пам'ять, за три сезони можна було б вже і розібратися що до чого.

Я взагалі дцмав що вони фінішують під машиною безпеки.

Але схоже на карту Масі з ред була трохи капнуло....жарт звісно

 

GOTS

Можно что угодно говорить про глупость Маси в этом сезоне, но он заработал миллиарды для Формулы сейчас и в будущем своими решениями, и особенно последним.

 

MMMetros

Заявление УЕФА: Макс Ферстаппен объявлен победителем Лиги чемпионов этого сезона.

 

Смотрящий

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Можно что угодно говорить про глупость Маси в этом сезоне, но он заработал миллиарды для Формулы сейчас и в будущем своими решениями, и особенно последним.

100%

 

GOTS

Говорил я выше в своём последнем сообщении, что Максу надо, чтобы удача была на его стороне, чтобы выиграть титул. Так и случилось. Хэм по темпу был лучше, но всё решила удача. А вообще, справедливо, что Макс чемпион, а Мерсы чемпионы в Кубке конструкторов. Обе команды были достойны весь сезон.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Можно что угодно говорить про глупость Маси в этом сезоне, но он заработал миллиарды для Формулы сейчас и в будущем своими решениями, и особенно последним.

Не вижу никакой глупости, всё было по правилам. Маси не прогнулся ни под одну команду, давал бороться, где это можно было. А то, что не повезло Мерсам, так это карма за то, как они поступили с Максом с помощью Боттаса в прошлой гонке.

 

Striker

А Хэмильтон, хоть и был сильно расстроен в конце, принял проигрыш с достоинством. Наверное, сам понимает, что Макс тоже заслужил титул, к тому же это его первый титул в карьере. И ему не так обидно проиграть, потому что Макс - действительно очень сильный гонщик. В следующем сезоне будет жарко. Льюис точно захочет отыграться, а там ещё и Рассел может вклиниться.

 

Striker

Фантастический этап. Лет 10-ть скучал в ф-1. Но этот сезон - жесть.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

А Хэмильтон, хоть и был сильно расстроен в конце, принял проигрыш с достоинством. Наверное, сам понимает, что Макс тоже заслужил титул, к тому же это его первый титул в карьере. И ему не так обидно проиграть, потому что Макс - действительно очень сильный гонщик. В следующем сезоне будет жарко. Льюис точно захочет отыграться, а там ещё и Рассел может вклиниться.

После самой гонки Хэм смог собраться, но потом гниловатость взяла верх, и на ежегодное награждение он не приехал

Ну а то, что Макс заслужил, невозможно оспорить. Он поставил рекорд Формулы 1 в истории по подиумам и кругам лидирования(в 3 раза больше, чем у Хэма). Было бы немного несправедливо проиграть титул, побив все рекорды.

 

MMMetros

бомбило мене вчора так ...тай ще й дружина за Ферстапана глорить ...

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

бомбило мене вчора так ...тай ще й дружина за Ферстапана глорить ...

Все правильно робить дружина) А Скудерія тупить страшно. Там ще й Мерси ожили, вже +/- в одному темпі з лідерами, просто Монако історично їхня одна з найслабших трас через особливості боліду. Намічається дуже цікавий сезон. Ще й Перес темна конячка.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Все правильно робить дружина) А Скудерія тупить страшно. Там ще й Мерси ожили, вже +/- в одному темпі з лідерами, просто Монако історично їхня одна з найслабших трас через особливості боліду. Намічається дуже цікавий сезон. Ще й Перес темна конячка.

1. Пересу фартонуло, що 2м був Сайнс, а так би змусили пропустити

2. Якщо зараз поставити пілотом Феррарі Гемільтона то він став би чемріоном, бо в пілота мають бути ЯЙЦЯ, а не соплі.

3. маючи два перших місця на старті, і проїабти в Монако .... це не тупість, це аутизм, який я спостерігаю вже років 10.

Такого слабкого командного містка немає в жодній команді Ф1.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

аххах

а недолугий француз тягне ?

а Сайнс ще потягне ?

ці двоє за якістю нагадують мені пару Бергер-Алезі ?

тобто, просто гарні гонщики, і все. таких в пелотоні 70%.

"а недолугий француз тягне ?"

Поговорим спустя два года? )

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

"а недолугий француз тягне ?"

Поговорим спустя два года? )

про що ?

маючи найшвидший боліт в пелотоні ? якби за кермом того був Хем то він би мав 7 з 5 !

а воно соплі за собою тягає ..і в тому ж Монако замість атаки та боротьби (аля шумі-хілл ) воно плачуче тягнеться та сопливить.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

про що ?

маючи найшвидший боліт в пелотоні ? якби за кермом того був Хем то він би мав 7 з 5 !

а воно соплі за собою тягає ..і в тому ж Монако замість атаки та боротьби (аля шумі-хілл ) воно плачуче тягнеться та сопливить.

Лол. Хэм даже Рассела объехать не может, куда ему до божественного Леклера, который "маючи найшвидший боліД(ну можно лядь быть таким тупым) в пелотоні" набирает в 5 раз больше очков, чем Саинс .

Неумение признавать ошибки - самый большой показатель низкого интеллекта...ну мы это и так знали, просто подтверждение

 

MMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

Лол. Хэм даже Рассела объехать не может, куда ему до божественного Леклера, который "маючи найшвидший боліД(ну можно лядь быть таким тупым) в пелотоні" набирает в 5 раз больше очков, чем Саинс .

Неумение признавать ошибки - самый большой показатель низкого интеллекта...ну мы это и так знали, просто подтверждение

Ахаха

У пьять раз ачкоф большє чєм сайнс,

Шта, сєрйозна ?

Хм... відно у кавота память как у рибкі...і ітогі прошлава сєзона забил?

А, ну да..... чмо навєрглє сільна улучшіл свой стіль пєлотірованія? Ииии старт в баку показал обратноє...чмо даже старт топмозу пєрєсу проігал.

.Хему пох етот чємп,.І нє відєть ето можєт ілі слєпой ілі дєбіл, вибірай. Хотя как можєт рибка что-то вибрать с такой памятью.

 

GOTS

Треба все ж таки буде в статі покопатися... просто цікаво,

Статус найбільшого чмошгика... хто маючи найшвидше авто та маючи найбільшу кількість поулів в сезоні не вигравав гран прі з цих поулів та не став чемпом.

Перший хто спадвє хаккінен.

 

GOTS

Carlos p1

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя MMMetros показать

"а недолугий француз тягне ?"

Поговорим спустя два года? )

скоко ждать ?

2 года ?

і всє 2 года будєт "защіміло ГАЗ" ?

який жах ....

 

GOTS

Мапа сайту Повна версія Оновити