Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб Дружественного общения=-плюс флейм и оффтоп
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 877
Ответ на сообщение пользователя ДЗЕНЯ показать

Доброго здоровля !-=

"сто років" не відвідував сайт-= втрата Анни привела на форум- і заодно сюди на гілку-=

- можливо буде в когось можливість приїхати на матч збірних у Львів? до червня не так і далеко -= пишіть-= я є в ФБ-там Миколка і Сашко - Василько завжди на звязку-=-

-==

Салют! Навіть не знаю, якщо й попаду до Львова, то по роботі... скоріш за все на ці вихідні...

 

Michman

Всем привет

 

12345

Ответ на сообщение пользователя 12345 показать

Всем привет

Привет!

 

Michman

хтось планує на збірну в Львів?

 

ДЗЕНЯ

Ответ на сообщение пользователя ДЗЕНЯ показать

хтось планує на збірну в Львів?

Обязательно. 7-го надеюсь быть во Львове.

 

7 числа - на сербів буду у Львові -

8 числа в суботуїду до Луцька- там маюся здибати з Миколкою--

10 червня матч з люксембургом-- також маю квиток і надіюсь потрапити на трибуну"ашанарени"

-=-

а потім літо--

 

ДЗЕНЯ

Ответ на сообщение пользователя ДЗЕНЯ показать

7 числа - на сербів буду у Львові -

8 числа в суботуїду до Луцька- там маюся здибати з Миколкою--

10 червня матч з люксембургом-- також маю квиток і надіюсь потрапити на трибуну"ашанарени"

-=-

а потім літо--

З Степаном Сракою не пересікайся у Луцьку, споіть тебе посіпака ...

 

klintF

Ответ на сообщение пользователя klintF показать

З Степаном Сракою не пересікайся у Луцьку, споіть тебе посіпака ...

а я не пию за кермом і з ним не знайомий--

 

ДЗЕНЯ

Салют

08.06.2019.

зустрілись з Миколкою в Луцьку біля стадіо в перерві матчу .

==

Незадовго до завершення за рахунку 3:1 на користь «Карпат» матч було перервано. У рапорті арбітра Максима Козиряцького вказано: «На 90+6 хвилині матч був перерваний у зв’язку з масовим втручанням уболівальників ФК «Волинь».

\

сьогодні їду на Львів - там матч проти люксембурга-=

 

ДЗЕНЯ

Ответ на сообщение пользователя ДЗЕНЯ показать

Салют

08.06.2019.

зустрілись з Миколкою в Луцьку біля стадіо в перерві матчу .

==

Незадовго до завершення за рахунку 3:1 на користь «Карпат» матч було перервано. У рапорті арбітра Максима Козиряцького вказано: «На 90+6 хвилині матч був перерваний у зв’язку з масовим втручанням уболівальників ФК «Волинь».

\

сьогодні їду на Львів - там матч проти люксембурга-=

Посмотри ЛС.

 

Ну що. шановні? Тьффу бляЪЪ,так спаскудили ... це слово. Але то вже таке. Ну то що сябри і сяброукі? Пропоную організувати сустрЭчу. Як в кращі часи. Перед грою з кротами, десь так в 15:30 в ресторації "Петрусь".Це в 5-и хвилинах від стадіону.Стіл на нас вже чекає.Головне,щоб рейс з Мінська не затримали.До зустрічі!

 

pochti-bashkir

може завчасно вникнути на матч проти португалів зібратись?

 

ДЗЕНЯ

Зеник!Доброго дня!До 14-го жовтня ще є час.А ось до 7-го вересня його вже обмаль. Маю на увазі гру в Вільнюсі.На зустріч в Вільнюсі поки записано четверо.

Ну а в "Петрусі" посиділи дуже душевно. Та ще й керівництво ресторації для нас включило бонусну програму,- вгостили хреновухою з якимись смажнями.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Зеник!Доброго дня!До 14-го жовтня ще є час.А ось до 7-го вересня його вже обмаль. Маю на увазі гру в Вільнюсі.На зустріч в Вільнюсі поки записано четверо.

Ну а в "Петрусі" посиділи дуже душевно. Та ще й керівництво ресторації для нас включило бонусну програму,- вгостили хреновухою з якимись смажнями.

В Вильнюсе нас 5 будет :)

 
Ответ на сообщение пользователя ДЗЕНЯ показать

може завчасно вникнути на матч проти португалів зібратись?

На Португалию попасть хотелось бы... Но пока в раздумьях. Если бы в субботу матч - 100% бы съездил, а в понедельник сложнее.

 

европейський союз для мене закритий - надія на домашні матчі- наразі в "північній нігерії"-= приїхав до дітей дружини

 

ДЗЕНЯ

Извини Макс,- забыл про Вано...

 

pochti-bashkir

Ребята и колеги прошу о помощи надо 2450 гривен чтобы погасить микродолг...я очень больной и не могу сам погасить брал на лечение!

Могу скинуть фото документ о своем диагнозе!

 

Nikolas223

я тут рідкий гість--але ж інші то куди подівались ?

 

ДЗЕНЯ

Ответ на сообщение пользователя ДЗЕНЯ показать

я тут рідкий гість--але ж інші то куди подівались ?

Ну если будет повод для разговора, то думаю народ подтянется. А пока все в "зимней спячке" :)

 
Ответ на сообщение пользователя Максим Гомель показать

Ну если будет повод для разговора, то думаю народ подтянется. А пока все в "зимней спячке" :)

міцна сплячка - бо зима тепла -файно спиться

 

ДЗЕНЯ

Ответ на сообщение пользователя ДЗЕНЯ показать

міцна сплячка - бо зима тепла -файно спиться

Зимняя пауза в украинском футболе, такая же на этой ветке форума :)

 

в фб бачу Василька--Миколку-- Сашко--Віктора (Піпікулу)--ото був в Запоріжжі- там пересіклись

 

ДЗЕНЯ

Други, в мене сумна новина... не стало ще одного нашого одноклубника... Субудай Стас помер... 21 січня 2020 року... рак... тільки но телефонувала Катя, його дружина... спочивай з миром, Друже!!! Я в акуї...

 

Michman

...

 

wavrentiy

Усім добого вечора . Потрібна допомога любителів футбола філателістам .А конкретніше потрібнно зайти фото по якому зроблена марка України " 50років УЄФА " Будь ласка допожіть.

 

Филателист

Ответ на сообщение пользователя Michman показать

Други, в мене сумна новина... не стало ще одного нашого одноклубника... Субудай Стас помер... 21 січня 2020 року... рак... тільки но телефонувала Катя, його дружина... спочивай з миром, Друже!!! Я в акуї...

...

...

 

patriot

І повинно людині одного разу померти

Тільки чому так рано

І тільки чому НАЙКРАЩІ

 

BILL132

Літо 2012

Київ

Чемпіонат Європи

Ми в тих Гусях

Нас багато Всі щасливі всі радісні всі прекрасні

І серед усіх виділявся Сабудай

Щось в ньому було таке чого не було в усіх нас

Потім ми йшли на футбол

Україна виграла

І все було прекрасно

Ціле життя попереду

Чому Чому найкращі йдуть від нас перші

 

BILL132

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 877
Мапа сайту Повна версія Оновити