Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб Дружественного общения=-плюс флейм и оффтоп
  • Страницы
  • 1
  • 3
  • ...
  • 878
Ответ на сообщение пользователя U.D.O. показать

Спасибо Витя, приятно перед сном послушать, старого доброго Удо... ))

 

Subudai (Киев)

Привіт Солдати. це Олег. всіх вітаю з новосіллям:)))))

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

Привіт Солдати. це Олег. всіх вітаю з новосіллям:)))))

Привет, Олег! Зря циферки эти в ник поставил, раньше солиднее было... )

 

Subudai (Киев)

З новосіллям рідний Клуб Дружнього спілкування--------------а де плюсики------колись вже старшого чоловіка запитали------а щож таке любов-------він довго думав---тай каже----ну це таке---ну таке---ну таке що обєдіняє----------ми любимо наш Клуб-----і надіємось що Саня там все влаштує -----

 

BILL132

сьогодні у нас щасливий день-------я мав розмову з Ярославом-----багато цікавих ідей від ініціативних людей-----------саме головне що вже є наша гілочка і саме головне що ви залишили її першу назву---маладца----------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Привет, Олег! Зря циферки эти в ник поставил, раньше солиднее было... )

Привіт Стас---------я думаю що ми разом якось на досузі порозмовляємо з нашим молодим другом Олегом---------------а взагвлі я зовсім непоклонник отих змін ніків-----он Анна---така прекрасна жіночка---якийсь мордор собі вчепила--------я розумію---що я в такому віці що нафталіном може вже потягує-----але всеодно я це непідтримую----це моя думка----і останнім часом там просто люди дуріли з тими змінами ніків-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя U.D.O. показать

Вітя-----Вітя------Вітя-------Старий добрий музичний Вітя---------я розпочинаю слухати -----і знаю що це буде супер--------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Привіт Стас---------я думаю що ми разом якось на досузі порозмовляємо з нашим молодим другом Олегом---------------а взагвлі я зовсім непоклонник отих змін ніків-----он Анна---така прекрасна жіночка---якийсь мордор собі вчепила--------я розумію---що я в такому віці що нафталіном може вже потягує-----але всеодно я це непідтримую----це моя думка----і останнім часом там просто люди дуріли з тими змінами ніків-----

Привет, уважаемый! С Олегом, да надо провести беседу, дружескую... )) Хотя конечно дело вкуса...

А Анна то, с юмором и сарказмом тонким, себе ник здесь завела... А ежели что, его завсегда и поменять можно... ))

 

Subudai (Киев)

а я вчора був на концерті Андреа Бочеллі------просто супер----він сліпий------співав одну річ на англійській-------раз я був згублений але тепер знайдений------раз я був сліпий але тепер бачу-----весь зал втав і зробив просто овацію цій Людині------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Привет, уважаемый! С Олегом, да надо провести беседу, дружескую... )) Хотя конечно дело вкуса...

А Анна то, с юмором и сарказмом тонким, себе ник здесь завела... А ежели что, его завсегда и поменять можно... ))

та напевно так і є-------яж кажу що я трохи старомодний а тому може і законсервативний------але саме головне що вони є тут-------дорогі і рідні----тільки без ніяких обід----будь ласка-----простіть стару бурчалку-------

 

BILL132

Ушел и я на отдых, навстречу пинковым элефантам... ))

 

Subudai (Киев)

не сваріть сильно. хотів змінити але вже не можна:(((

 

patriot

Дай Боже здоров"я дорогі друзі!

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Привет, уважаемый! С Олегом, да надо провести беседу, дружескую... )) Хотя конечно дело вкуса...

А Анна то, с юмором и сарказмом тонким, себе ник здесь завела... А ежели что, его завсегда и поменять можно... ))

А що хіба можна змінювати нік ,Стас ,не потрібно перереєстровуватись ?

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Дай Боже здоров"я дорогі друзі!

Взаємно !

Ярослав ,коли ти спиш ? О 5 - вже відписуєшся ,а майже о 3 - ще відписуєшся ? :) )

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя wavrentiy показать

Взаємно !

Ярослав ,коли ти спиш ? О 5 - вже відписуєшся ,а майже о 3 - ще відписуєшся ? :) )

та є повід і не спати:))))

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Привет, Олег! Зря циферки эти в ник поставил, раньше солиднее было... )

постараюсь змінити:)))

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Дай Боже здоров"я дорогі друзі!

і тобі Друже і твоїй сімї.

в нас тут буде так родинно??? так сімейно??? так як в хаті за столом??? дуже так хочу

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

та є повід і не спати:))))

чи з приводом , чи без ,а я - спати :)

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя wavrentiy показать

чи з приводом , чи без ,а я - спати :)

добраніч Друг

 

patriot

Доброй ночи. Николаю спасибо за своевременное оповещение. 7 лет в приоритетных закладках уа-футбол висел, теперь буду футбольный бум переживать:))

 

Bratisha

а на старій хаті footboom------це слово матєрне рахується----фільтр непропускає--------отаке-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Привіт Стас---------я думаю що ми разом якось на досузі порозмовляємо з нашим молодим другом Олегом---------------а взагвлі я зовсім непоклонник отих змін ніків-----он Анна---така прекрасна жіночка---якийсь мордор собі вчепила--------я розумію---що я в такому віці що нафталіном може вже потягує-----але всеодно я це непідтримую----це моя думка----і останнім часом там просто люди дуріли з тими змінами ніків-----

Я в свое время вроде как пообещалась в Подвале - если бункер таки создадут и я в него перейду - новый ник будет именно таким. Вроде как в шутку, но " не давши слова..." - сам знаешь. Не уверена пока, что перешла, но слово сдержу, раз обещалась )

 

Аннабель Ли

Ответ на сообщение пользователя Bratisha показать

Доброй ночи. Николаю спасибо за своевременное оповещение. 7 лет в приоритетных закладках уа-футбол висел, теперь буду футбольный бум переживать:))

:*

 

Аннабель Ли

  • Страницы
  • 1
  • 3
  • ...
  • 878
Мапа сайту Повна версія Оновити