Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Собираем грибы
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 13

В бункере как всегда фиг чего найдешь, а такая ветка реально нужна:) Отныне хвалимся тут:)

Я сегодня скромно: 3 десятка белых, парочка каштановых и с десяток подберезовиков. Красноголовых товарищ нашел несколько, я ниодного. Сухолучье. Сухо. Народу много-грибов маловато, но если с утра, то наковырять можно.

 

chila

С десяток маслят. Но это я больше детей выгуливал, да и народу прошло до меня с дивизию. Под грибы конечно места нужно знать.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя chila показать

В бункере как всегда фиг чего найдешь, а такая ветка реально нужна:) Отныне хвалимся тут:)

Я сегодня скромно: 3 десятка белых, парочка каштановых и с десяток подберезовиков. Красноголовых товарищ нашел несколько, я ниодного. Сухолучье. Сухо. Народу много-грибов маловато, но если с утра, то наковырять можно.

Может как нить подхватите по грибным местам? А то я любитель тихой охоты да мест нормальных не знаю.

 

Malder

Дожди надо ждать, а то до следующих выходных уже не будут рости.

 

chila

Також гілочку шукав раніше, не міг знайти.

З місяць тому шустрив, бабок трохи взяв, моховика, десь з відро, ну й знаю тепер як визлядає гірчак, десятка два було, але окремо складував, бо була підозра))) вже все ухомякали))) Це в лютєжі, а до цього в глевасі, там бабок і сироїжок трохи взяв.

А тепер хєр зна коли вийде, можу й пропустити сезон...

 

rvv1

У нас четвёртый год......дождей нэма,грибов нэма.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя chila показать

В бункере как всегда фиг чего найдешь, а такая ветка реально нужна:) Отныне хвалимся тут:)

Я сегодня скромно: 3 десятка белых, парочка каштановых и с десяток подберезовиков. Красноголовых товарищ нашел несколько, я ниодного. Сухолучье. Сухо. Народу много-грибов маловато, но если с утра, то наковырять можно.

"...В бункере как всегда фиг чего найдешь, а такая ветка реально нужна:)..."

***

rvv1 15.09.2018 17:51

"...Також гілочку шукав раніше, не міг знайти..."

_________

А всё потому, шо влом было, видать, зацепить веточку в избранное, раз уж такая ценная ;)

Держите шоли https://www.footboom.com/forum/bunker/30886.html

----------------

В субботу выбрались на разведку в район Катюжанка-Феневичи, часов 5 шарились по жарюке - на четверых всего-то штук "по пять" всякого ассорти - белые, польские, бабки, лисички, сыроеги и даж грузди (белые). Лес таки сухой - дождичка хотя б дня на три... четыре...

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

У нас четвёртый год......дождей нэма,грибов нэма.

в том году были

 

Olegechek

Два друга вчора за Бородянкою за 4-5 годин по відру взяли.. білі, польські.. могли ще набрати але не було часу..

по відгукам в інтернеті, грибів валом в Макаровському р-ні, ближче до Жит.обл

 

McAron

мені гриби їсти подобається більше ніж збирати, ну так вийшло

про смак різноманітних грибів тут буде ? або про страви цікаві з грибів ?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

мені гриби їсти подобається більше ніж збирати, ну так вийшло

про смак різноманітних грибів тут буде ? або про страви цікаві з грибів ?

а шо про смак говорити?)) комусь білі гриби найсмачніші, комусь опеньки...

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

мені гриби їсти подобається більше ніж збирати, ну так вийшло

про смак різноманітних грибів тут буде ? або про страви цікаві з грибів ?

 

KonsL

Наприклад смажені лисички для мене одні з найкращих.

 

McAron

Вчера снова был. На этот раз в селе. В родном лесу результат получше. Красноголовых штук 40, но почти все маленькие-только полезли, Белых больше 2 десятков, один трофейный подкилошный, где-то по десятку подберезовиков и поляков- они так в прилове, они не были объектом охоты, Десятка полтора тещиных языков-никогда их так много у нас в лесу не видел, правда все небольшие, только начали рости. Ну и зонтиков, как грязи, брал только молодые с не раскрытыми шляпами. Короче домой пока дотащил, ухекался прилично:))

 

chila

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Трюфель это не еда, это приправа.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Вчера снова был. На этот раз в селе. В родном лесу результат получше. Красноголовых штук 40, но почти все маленькие-только полезли, Белых больше 2 десятков, один трофейный подкилошный, где-то по десятку подберезовиков и поляков- они так в прилове, они не были объектом охоты, Десятка полтора тещиных языков-никогда их так много у нас в лесу не видел, правда все небольшие, только начали рости. Ну и зонтиков, как грязи, брал только молодые с не раскрытыми шляпами. Короче домой пока дотащил, ухекался прилично:))

Це який район?

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

Це який район?

Фастов.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Вчера снова был. На этот раз в селе. В родном лесу результат получше. Красноголовых штук 40, но почти все маленькие-только полезли, Белых больше 2 десятков, один трофейный подкилошный, где-то по десятку подберезовиков и поляков- они так в прилове, они не были объектом охоты, Десятка полтора тещиных языков-никогда их так много у нас в лесу не видел, правда все небольшие, только начали рости. Ну и зонтиков, как грязи, брал только молодые с не раскрытыми шляпами. Короче домой пока дотащил, ухекался прилично:))

кароч, возьмешь за грибами - обязуюсь тебя со всеми твоими трофеями оттарабанить назад прямо под крыльцо :)))))

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

а шо про смак говорити?)) комусь білі гриби найсмачніші, комусь опеньки...

Білий Гриб це як Цар у Царстві грибному, так ? але не скажу, що куштував їх багато разів, якось не приходилося обжиратися ними

а ось з маслятами наприклад було діло

на Луганщині у лісах вздовж Донця то гриб номер один, ще там жовтушки поширені (саме так в тіх краях називають зеленушку http://club.homelan.lg.ua/4images/BACKUP/data/medi... ) на піску гарно росте

 

аммиак

ось до речі сайт цікавий знайшов, профільний

http://gribi.net.ua/1-2/

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

о знаємо знаємо, як же

пізніше гляну детальніше

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

ось до речі сайт цікавий знайшов, профільний

http://gribi.net.ua/1-2/

Печориці в лісі буде брати напевно тільки самогубця... майже один в один з блідою поганкою...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Печориці в лісі буде брати напевно тільки самогубця... майже один в один з блідою поганкою...

Вова, ты гонишь! Разве шо глаза закрыть и наощупь:)))

 

chila

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

все ж мені здається, що всі ці танці навколо трюфеля де що перебільшені, по аналогії з чорною ікрою, яку французькі кулінари перетворили на такий собі фетиш

можу помилятися

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Печориці в лісі буде брати напевно тільки самогубця... майже один в один з блідою поганкою...

колись на Харківщині мене пригощали саме печорицями, так і казали: " їж, не хвилюйся, по вашому це шампіньйони зветься "

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Білий Гриб це як Цар у Царстві грибному, так ? але не скажу, що куштував їх багато разів, якось не приходилося обжиратися ними

а ось з маслятами наприклад було діло

на Луганщині у лісах вздовж Донця то гриб номер один, ще там жовтушки поширені (саме так в тіх краях називають зеленушку http://club.homelan.lg.ua/4images/BACKUP/data/medi... ) на піску гарно росте

от через те що в піску росте я її не люблю.. цікаво збирати але їсти.. і мив я їх і вимочував і так і сяк.. все одно пісок на зубах((

атказадь!

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Вова, ты гонишь! Разве шо глаза закрыть и наощупь:)))

З молодою блідою - на раз... ти сильно ковиряєш землю щоб цибулину побачити?

Нє, я а такі експерименти не граюсь, польові - так, брав, а в лісі - я не настільки разиковий.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

З молодою блідою - на раз... ти сильно ковиряєш землю щоб цибулину побачити?

Нє, я а такі експерименти не граюсь, польові - так, брав, а в лісі - я не настільки разиковий.

Лесной шампиньон это такая редкость... да и большинство из них ложные:) За шампиньонами надо ходить в магазин.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Лесной шампиньон это такая редкость... да и большинство из них ложные:) За шампиньонами надо ходить в магазин.

Во, саме тому й писав про самогубць)))

Я років 4-5 тому трохи прихуїв з людей які свинушку брали...

 

rvv1

Парасольки

Хто не в курсах за цей смачний гриб, дивіться відео..

https://www.youtube.com/watch?v=Aq-2AcDuxoU

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&...

 

McAron

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 13
Мапа сайту Повна версія Оновити