Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пхенчхан - 2018. XХIІІ Олімпійські та XII Паралимпійські зимові ігри

Шведка виграла першу медаль в лижних перегонах

 

Romarinho

Шарлотта класно зробила ривок у вільному стилі. У Маріт сил вже не вистачило. Роки беруть своє

 

Upiter

Медальний залік :

Швеція 1 - 0 - 0

Норвегія 0 - 1 - 0

Фінляндія 0 - 0 - 1

Скандинавія рулить !

 

Stepan75ss

Зараз слоупстайл показують на першому нац., крута дисципліна )

З.І.

Ще якби комент був не дегенератом і хоча б щось в тому розумів.... Чому не можна взяти когось з бордерів коментити? Думаю що багато хто б погодився. Заодно і глядачі б розуміли, чому такий бал і що крутого вони крутять

 

Ruslan

Гуго Карлович ™

‏ @JoN_TM

2 ч.2 часа назад

Компания Intel установила мировой рекорд по количеству одновременно управляемых дронов: во время церемонии открытия зимних Олимпийских игр запущено 1218 квадрокоптеров, которые формировали различные фигуры, в том числе олимпийскую эмблему.

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Ruslan показать

Зараз слоупстайл показують на першому нац., крута дисципліна )

З.І.

Ще якби комент був не дегенератом і хоча б щось в тому розумів.... Чому не можна взяти когось з бордерів коментити? Думаю що багато хто б погодився. Заодно і глядачі б розуміли, чому такий бал і що крутого вони крутять

Там всі такі, крім Столярчука. Де вони їх беруть хз?

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Ruslan показать

Зараз слоупстайл показують на першому нац., крута дисципліна )

З.І.

Ще якби комент був не дегенератом і хоча б щось в тому розумів.... Чому не можна взяти когось з бордерів коментити? Думаю що багато хто б погодився. Заодно і глядачі б розуміли, чому такий бал і що крутого вони крутять

Слоупстайл -- вєшч . Давно пора повикидати з олімпійської програми всякі занудні боби-сані . А хочуть лишатись -- хай роблять на бобах-санях під час спуску подвійні сальто .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Ruslan показать

Зараз слоупстайл показують на першому нац., крута дисципліна )

З.І.

Ще якби комент був не дегенератом і хоча б щось в тому розумів.... Чому не можна взяти когось з бордерів коментити? Думаю що багато хто б погодився. Заодно і глядачі б розуміли, чому такий бал і що крутого вони крутять

Різна реакція буває. Он Євро з футзалу запросили коментувати Станіслава Гончаренка, екс-тренера Інтеркасу, екс-тренера збірної України, коли в фіналі у 2001 з Іспанією грали. Так люди у нас в коментах незадоволені залишились, типу багато розмовляє не по темі.

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Там всі такі, крім Столярчука. Де вони їх беруть хз?

А де вони можуть взяти інших саме коментаторів? Люди навіть на футбольних плюються, а в тих - постійна практика кожен тиждень. А як отримати практику по зимових видах, якщо їх ніхто ніколи ніде не показує (крім біатлону)?

 

Павел Булах

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

Різна реакція буває. Он Євро з футзалу запросили коментувати Станіслава Гончаренка, екс-тренера Інтеркасу, екс-тренера збірної України, коли в фіналі у 2001 з Іспанією грали. Так люди у нас в коментах незадоволені залишились, типу багато розмовляє не по темі.

Ну футзал і слоупстайл - це трохи з різних видів і наголоси в коментуванні там зовсім різні ) Тут як фігурне катання, тільки фігур трохи більше )

А у цього комента знать про цю дисципліну може навіть менше, ніж у мене в фігурному катанні. Ось як так можна коментити "артистичні" види, коли ти в них повний нуль...

Спорсмен крутить оферофіга в двох площинах (здається дабл норк 920+) а комент "ой щось не дуже", а потім комент офігіває від балів )

А про те, що без швидкості в слоупстайл сзагалі нічого не крутиться - комент так і не додув, і начав просто повну маячну...

 

Ruslan

дабл норк = дабл корк

 

Ruslan

Ответ на сообщение пользователя Ruslan показать

Ну футзал і слоупстайл - це трохи з різних видів і наголоси в коментуванні там зовсім різні ) Тут як фігурне катання, тільки фігур трохи більше )

А у цього комента знать про цю дисципліну може навіть менше, ніж у мене в фігурному катанні. Ось як так можна коментити "артистичні" види, коли ти в них повний нуль...

Спорсмен крутить оферофіга в двох площинах (здається дабл норк 920+) а комент "ой щось не дуже", а потім комент офігіває від балів )

А про те, що без швидкості в слоупстайл сзагалі нічого не крутиться - комент так і не додув, і начав просто повну маячну...

Ні, концептуально я з вами цілком згоден - з кваліфікованим коментом дивитися набагато цікавіше. Я лише зазначив, що декому з вболівальників не подобається. На смак та колір... Є апологети коментування "що бачу - те співаю". Іваненко віддав Петренку, Петренко віддав Сидоренку, той подав на Коваленка, аааааааааа, гооооляяяясссооо!!! Типу тримають темп трансляції, немає провисань, емоції, коментар того, що відбувається... На мій погляд, в нас тут давно не 50-ті роки, й телебачення - не радіо, я сам бачу, що то Петренко, а то Сидоренко, а то голясо. Мені цікавіше послухати роздуми про тактику або якусь розповідь в тему.

 

Павел Булах

Что за нежданчик по ящику, обещали длинные коньки...

 

Павел Булах

Ну что ж, Дукач в 30-ке, норм. Теперь шорт-трек. )

 

Павел Булах

...Говорят, комментатор Губерниев с Матч ТВ по утрам намазывает ёршик г_овном в унитазе, чистит им горло, после гнусно скорчив мерзкую рожу и высунув язык перед зеркалом издает вопль кастрируемого кота.." Мы рады вас приветствовать..."

 

negredo

Норвегия просто не дала шансов никому в скиатлоне. Весь подиум забрала. Мужчины 30 км.

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Павел Булах показать

А де вони можуть взяти інших саме коментаторів? Люди навіть на футбольних плюються, а в тих - постійна практика кожен тиждень. А як отримати практику по зимових видах, якщо їх ніхто ніколи ніде не показує (крім біатлону)?

Треба просити у французів eurosport.ua

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Да, там лихо было. Вот запись: https://youtu.be/hGD41eHGy_g?t=24s

С 24-й секунды, финиш на 1:12.

А Крамер, конечно, велик.

 

Павел Булах

Какая боль...

Какая Боль

Хоккей

Канада - Россия

5-0

 

ПБН

Бабы правда, но тож ниче так

 

ПБН

Блин, та перенесите тему в Бункер

 

ПБН

А что со скоростным спуском у мужчин? Сегодня же должны были стартовать!

 

Василич

Ответ на сообщение пользователя Василич показать

А что со скоростным спуском у мужчин? Сегодня же должны были стартовать!

Перенесли на 15-е.

 

butsefal2007

Ответ на сообщение пользователя butsefal2007 показать

Перенесли на 15-е.

спасибо!

 

Василич

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

Треба просити у французів eurosport.ua

Шо значит - просить у французов? Комментаторы ж всё равно д.б. доморощенные... та и оно Евроспорту нафик не надо - им вполне достаточно ru-филиала.

А так да - 3 дня в глуши вынужден был смотреть УТ-1, извёлся-исплевался весь... добрался домой, врубил Евроспорты и аж полегчало ;)

 

KonsL

грустно очень... похоже, попадание женской эстафеты в биатлоне в топ-10 будет лучшим результатом...

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Шо значит - просить у французов? Комментаторы ж всё равно д.б. доморощенные... та и оно Евроспорту нафик не надо - им вполне достаточно ru-филиала.

А так да - 3 дня в глуши вынужден был смотреть УТ-1, извёлся-исплевался весь... добрался домой, врубил Евроспорты и аж полегчало ;)

Вінкі якось писав що вже були потуги про створення ЕС.юа.. наші все просрали

 

McAron

Мапа сайту Повна версія Оновити