Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Про царя , холопів і Бункер . Притча . Яка не має жодного відношення до дійсності .

Ситуація 1 . Існувало колись "государство" . Кілька сотень років існувало , з часів середньовіччя . І завжди керував там цар , а жили там холопи . І завжди холопи лизали жопу царю . А коли якийсь борзопісєц на царя криве слово казав , то холопи відразу бігли стучати у відповідні органи , шоб покарали наглєца . Бо ж "кругом врагі і государство на воєнном положеніі" . Але коли цар здихав , то всі його холопи відразу починали його обсирати , і вилизувати жопу новому царю . Але поки цар був живий -- слова поганого проти нього сказати не можна було , бо зразу неравнодушні гражданє настрочать донос .

Ситуація 2 . Існувала колись держава . Молода і нагла . І завжди народ цієї держави любив крити матом її керівників , яких сам же і обирав . Чучму , Ящура , окунєвича , Поросятка ... І завжди народ цієї держави любив себе називати "вільними людьми" . Але вибрали колись вільні люди собі лідера -- найвеличнішого лідера сучасності . І перетворились колись вільні люди на холопів-стукачів . Не всі , а лише 73 % . І почали стукачі стукати у всі інстанції , щоб закрили рота всім недовольним . Бо ж "кругом врагі і государство на воєнном положеніі" .

Отака хуйня малята . А особисто я не вірю всьому написаному вище . Все це -- фантазії п'яного обісцяного довбойоба . "Детективна історія, вигадана від самого початку і до кінця" (с) . І я сам першим поставлю мінуса під цим опусом .

 

Stepan75ss

Дивно ... Чому холопи не ставлять мінусів ?

 

Stepan75ss

Шо за хуйня ? Хто посмів ставити пюсики цьому довбоєбічєскому посту ? Ставте мінуси !

 

Stepan75ss

Ухтьібля

Я поєт зовусь Нєзнайка

От мєня вам балалайка

 

ПБН

Вчора побачив муху . Вже вийшла зі спячки , хоч і квола . Щось згадалось дитинство , і що мухи бувають різні за кольором . Вирішив взнати , шо ж це за найкрасивіша з них , така , що гарно блищить на сонці ...

Муха м'ясна зелена

Тіло яскраво-металічно-зеленого кольору. Воно з бронзовим вилиском. Тіло завдовжки 7-9 мм. Живляться на трупах, м'ясі. Ротовий апарат: смоктальний. Їжа: тухле м'ясо, гнилі фрукти, екскременти. Личинки живуть на трупах та на відходах боєнь.

Когось мені ці зелені мухи нагадують ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вчора побачив муху . Вже вийшла зі спячки , хоч і квола . Щось згадалось дитинство , і що мухи бувають різні за кольором . Вирішив взнати , шо ж це за найкрасивіша з них , така , що гарно блищить на сонці ...

Муха м'ясна зелена

Тіло яскраво-металічно-зеленого кольору. Воно з бронзовим вилиском. Тіло завдовжки 7-9 мм. Живляться на трупах, м'ясі. Ротовий апарат: смоктальний. Їжа: тухле м'ясо, гнилі фрукти, екскременти. Личинки живуть на трупах та на відходах боєнь.

Когось мені ці зелені мухи нагадують ...

Останнє речення було зайвим. Заблокувати можуть тебе))

 

sanyock

У пацієнта бєлка, викликайте санітарів...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Останнє речення було зайвим. Заблокувати можуть тебе))

Та там така ступінь пропитості, що навіть не може точно усвідомити, що саме і хто кого нагадує)))). За що його банити))?

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Останнє речення було зайвим. Заблокувати можуть тебе))

А що там , дискредитація ЗСУ , чи СОУ , чи поважних волонтерів ? Просто думки вслух . Колись ми сміялись , коли кацапів арештовували за те , що вони виходили з чистими аркушами . І кацапам паяли статтю "дискредитація армії" . Невже ми докотились до їхнього рівня ? Ну ще мабуть ні , хоча в тому напрямку несемося ...

А так пост цілком нейтральний . Біологічно-ентомологічний . У нас же ентомологія не заборонена .

 

Stepan75ss

"Я американский энтомолог следующий на Суматру ловить бабочек .Прибыл в Одессу на могилу своего отца."

х/ф"Дежавю".

 

VВиталий

Мапа сайту Повна версія Оновити