Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Збір на дрони
  • Страницы
  • Все
  • 1

Потім через волонтерів привозили.

 

Axelk

Але перші привозять все одно дешевше.

Зараз купую ще три дрона знайомим.

 

Axelk

В порозумінні чому ми звертаємося за допомогою.

Честно скажу за себе і за Олега ми видихлись.

Такі реалії війни,багато втрат і кожного дня потрібно їх закривати.

Головне що мої збори, що Олега, вони дійдуть до пункту призначення!

Тож 5-10-20 гривень.Вони суттєво допоможуть.

Розуміємо що це дуже важкий тягар.Но іншого виходу немає, тільки так і разом ми можемо бити руснявих підарів!

P.S.

На той тепловізор що ми всі збирали,він служить хлопцям.Так ось був такий момент що могли його втратити....

Я їм кажу,головне що він вам зберіг життя і ви далі б'єте ворога,це саме цінне!

 

deymon

Всім привіт.

Дякую Дмитрові за розкриття питання.

Трохи додам.

В основному наші збори закриваються власними силами: друзями, знайомими, родичами, колегами, спільнотами. Активно допомагає футбольна спільнота, в тому числі і читачі цього форуму, які за багато років стали друзями, перенесши спілкування з інтернету в реальне життя. Допомагають колеги по нашим роботам, IT галузь, бізнес, що має змогу допомогти фінансово.

Ми не звертаємось до фондів. Чому? Я не хочу говорити на цю тему. В кого є питання, можуть написати в особисті. Але відразу прошу вибачення, я рідко читаю особисті, тому відповідь може бути не швидка. А може її і взагалі не буде, якщо питання буде некоректним або вимагатиме від мене певних деталей.

Дрони ми купували, і вже не один, а ще пульти до них, досвід вже напрацьовано чималий. Наведені вище посилання не відповідають вимогам підрозділу, головна потреба це дрон з тепловізором для роботи вночі.

Повернусь до зборів. На сьогодні, менш ніж за тиждень, зібрано 95 к!!! Велика сума, але її не вистачає навіть на 1 дрон(. Саме тому я розмістив прохання про допомогу тут, щоб розширити можливі варіанти надходжень.

Стосовно відповідей, то найкращою буде звіт про придбаний дрон.

Всім завчасно вдячний за будь яку допомогу: пораду, репост на ФБ чи донат.

 

Локи

105000!!! Перший дрон вже замовлено. Вкрай необхідно до кінця тижня назбирати.

 

Локи

На ранок вже 112000! Не зупиняємось, спільними зусиллями допоможемо ще краще бити ворога! Кожен, хто долучився чи долучиться, внесе особистий вклад!

 

Локи

127000!

 

Локи

Щоб оплатити перший дрон, треба ще 30000.

Долучайтесь!

 

Локи

Вже 135 000!

Вчора наших підобічних, для кого збираємо на дрони, згадав Президент словами вдячності.

Треба допомогти хлопцям!

 

Локи

Вже 152600!

Повномасштабна війна чітко розставила пріоритети. Багато людей проявили і проявляють себе. Забуті старі чвари, образи. Всіх об'єднала спільна Мета: наблизити нашу Перемогу!

Андрій Богданов, якщо читаєш форум, дякую тобі.

 

Локи

157650!

 

Локи

Так а скільки потрібно?

 

semaoleg

Дрони це розхідний матеріал, скільки не купи, все одно мало )

Наш останній, на жаль, прожив 1,5 дні.

 

Axelk

Вчора знайомий телефонує, хочуть на 5 млн купити Mavic 3T. Треба на "вчора"

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя semaoleg показать

Так а скільки потрібно?

Привіт, Олеже.

Дякую за допомогу.

Початково планували зібрати на 2 дрони 400к. Один, відповідно, 200.

Поки збираємо кошти, завдяки небайдужим, знайшли закордоном дешевше, орієнтовно 160к.

Щодо збору на другий дрон, то чекаємо відповіді наших друзів, чи досить одного, чи продовжуємо збір.

Часи важкі, людям складно, суми чималі.

 

Локи

Вітаю.

Зупинились на одному дроні. Гроші зібрано. А от наші обіцянти з закордону підводять(. Дрон з тепловізором зараз в попиті. В нас вже третє замовлення зривається: то перехопили, то ціна виросла. Зараз вже домовились наче, чекаємо з дня на день.

Але не стоїмо без діла: поїздки та інші напрямки діяльності.

Було за цей час всяке: застрягли під Часами, на видноті, трохи не по собі було, витягли...

Вдалось купити УАЗіка за 27к, в норм робочому стані, передали хлопцям.

Небайдужі люди ВІДДАЛИ Віто, довели його до розуму, поїхав вже служити.

Ну й відновили авто хлопців, була проблема з паливною, також поїхало працювати.

По дрону сподіваюсь цього тижня на гарні новини.

Тримаємо стрій!

 

Локи

Проплатили. Чекаємо. Обіцяють за 2 тижні.

В якійсь момент ці дрони стали дефіцитом. Все можливо наявне викуповують...в Україну крупні покупці з великими можливостями.

Сподіваюсь, що придбані ними дрони, як і все інше, йдуть за призначенням.

Але ж, така кількість...де вони?

Питання...

Я писати не буду, сподіваюсь, що буде можливість розповісти після Перемоги.

Бережіть себе, щось побільшало втрат(.

Тримаємо стрій

 

Локи

Нарешті, приїхав!

Поки наші друзі посилено тренуються, в нас ще є трохи часу зробити певні адаптації дрону.

Фото та відео згодом на ФБ.

 

Локи

А завтра в Дніпрі турнір, зберемо трохи грошей для наших Воїнів.

В зборі коштів може прийняти кожен небайдужий!

 

Локи

Вчора відбувся турнір з футболу ДніпроКап 2023 на підтримку ЗСУ!

Участь прийняли 6 команд, переможцем стала команда з Харкова МХ1925.

Проте найголовніше це те, заради чого проводили турнір: зібрати кошти на підтримку ЗСУ!

Зібрали 15100!!! Ці кошти підуть на лікування важкопораненого Воїна, якій втратив ногу та руку. За іншу ногу та руку боряться лікарі... Там ці кошти точно не будуть зайвими.

Купувати класні штуки на фронт, ремонтувати авто важливо, але як на мене, так само важливо не забувати про тих, хто втратив здоров'я, захищаючи Батьківщину. Справа навіть не в фінансах, а у психологічній підтримці!

Не забувайте це, війна триває.

Тримаємо стрій!

 

Локи

Вітаю.

Просто історія.

Одна з переданих нами автівок суттєво постраждала вже через два тижні(.

По одній стороні вибило все скло, посікло осколками.

Зранку завели, двигун працює. І це добре. Але куди важливіше, що за машиною стояли хлопці і всі живі, контузило трохи.

Отже, авто вже зробило велику справу, врятувавши життя.

А метал то таке, цю вже поставили в стрій: купили скло (ох, окрема історія). Дірки замазали герметиком. І знову в бій!

Наша найголовніша цінність, це життя наших воїнів!

А автівок багато не буває, шукаємо, ремонтуємо, відправляємо.

 

Локи

Щодо скла, два: водійське і за ним, людина віддала за 1800 грн. Це адекватно, знав для якої автівки. А самого заднього бокового в нього не було (це бус).

Набрав розборку, так і так, скло бля бойового коня. Пропонують за 2400, дають знижку 100 грн(. І пояснення: нам теж жити треба. Отак.

Нічого, не вперше: силікон на 200 грн, фанера, вирізана по формі, вклеїои і норм!

 

Локи

Ответ на сообщение пользователя Локи показать

Щодо скла, два: водійське і за ним, людина віддала за 1800 грн. Це адекватно, знав для якої автівки. А самого заднього бокового в нього не було (це бус).

Набрав розборку, так і так, скло бля бойового коня. Пропонують за 2400, дають знижку 100 грн(. І пояснення: нам теж жити треба. Отак.

Нічого, не вперше: силікон на 200 грн, фанера, вирізана по формі, вклеїои і норм!

Я коли їхав туди,так трапилось що пропала маса.

Думав що то дріт від двигуна на кузов.

А воно просто мінусова клема на аккумі окисла.....на сто взяли за 15 хв що там був, 400 грн(Слов'янськ).Бачили що веземо і куди.

 

deymon

Ответ на сообщение пользователя deymon показать

Я коли їхав туди,так трапилось що пропала маса.

Думав що то дріт від двигуна на кузов.

А воно просто мінусова клема на аккумі окисла.....на сто взяли за 15 хв що там був, 400 грн(Слов'янськ).Бачили що веземо і куди.

Часто густо, там, деручи гроші, просто лампічать. В нас зараз пацієнт, то там полазили криві руки, треба виправляти.

 

Локи

Вирішив іноді підтримувати свою гілочку. Звітів як таких не буде, є в ФБ, в телеграмі, буду ділитись історіями.

Сьогодні забрав чергового пацієнта, помив на мийці (брудним на війну не правильно:)), зараз трохи комплекту його, бо без подарунків то неправильно. Добрі люди допомагають, знайомий приніс цілий ящик солодощів та натуральної кави. Сітку дали друзі з Тернополя. Вже добре!

 

Локи

Тепер історія. Збирали хлопцю на дещо важливе, відправили, за декілька днів від нього приходять на картку гроші...Свариш, а у відповідь: ну так а що, ви мені допомогли, а тепер ще комусь!!!

 

Локи

Вітаю, знайомих бригад, підрозділів стає все більше

Цього тижня поїхало відремонтоване авто під Бахмут.

На південь дерево, на яке зібрали всім світом. Для чого дерево писати не буду, треба, важливо. Вже роблять з нього поробки).

Трохи поїхало під Авдіївку...

Ну й наш вже хороший знайомий, якому збирали на турнірі: чергова операція, вперше вивезли на вулицю. Усміхається, сила волі ТИТАНІЧНА.

Допомагайте нашим Воїнам, вірте в них та моліться.

А як кому набридла війна, то подумайте як зараз їм, можливо, тоді не так набридне.

Тримаємо стрій!

 

Локи

Вітаю. Ще одне авто після ремонту рушило на фронт. Як завжди питання від військових, від якого ніяковієш: що ми вам винні за ремонт?

Не ви нам винні, а ми вам.

За травень ще наші футбумівці долучились до лав ЗСУ, війна не десь далеко, вона тут, зараз. І це не війна когось, ми всі маємо приймати участь, по різному, звісно, але всі.

Працюємо далі!

 

Локи

Минулого тижня відвезли допомогу в Херсон. Розминулись з КАБами.

Вода відступає, а з тим приходять інші біди.

Проти нас нелюди, їм вороже все людське, тому їхнім діям немає пояснення.

Ми ж маємо триматись, не може бути мови про втому, про важке життя.

Якщо з'являються такі думки, просто водночас варто подумати, що комусь важче, значно.

 

Локи

Стосовно важче. Хлопцю, що втратив ногу та руку, якому допомагаємо, ще мають зробити 18!!! операцій.

Зараз пауза, почалась реабілітація.

Він посміхається, сталева Людина.

 

Локи

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити