Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Для захисту від недорогих безпілотників Україна використовує набагато дорожчі ракети
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Махно, це все тому, що молишся в московському пархаті)

Ахха))

я молюсь Богу ))

а МП - це просто історична данність, яка потроху заміниться на щось краще.

 

Mahno

До чого тут, скільки коштує дрон?

Ми тільки-но з мавіка винесли їхній склад з боєприпасами, відео було.

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

До чого тут, скільки коштує дрон?

Ми тільки-но з мавіка винесли їхній склад з боєприпасами, відео було.

до того що воюють економіки, а економіка - це гроші в т.ч.

первинна інфа не моя, а з НЮТ, тож читають цю інфу не тільки ми, а й по всьому світу.

і я не зафарбовую даний факт в кольори зради чи перемоги, мені тільки цікава думка форуму.

з багатьма коментами тут я згідний.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я молюсь Богу ))

а МП - це просто історична данність, яка потроху заміниться на щось краще.

На що змінется?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

На що змінется?

та х.з.

можна придумать якусь секту..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

та х.з.

можна придумать якусь секту..

Ще одну?

Тра приєднатися до тих, які вже є;)

 

аммиак

О, а давайте для виявлення підарів вночі на позиціях будемо туди заганяти бродячих собак.

Бо теплаки грошей коштують, а їх ще й пройобують.

 

Який заряд несе шахід?

Яку шкоду він може нанести?

 

Olegechek

7К це собівартість

В продажу від 30 до 50К.

 

Olegechek

50 кг бойова частина

За два дні збито 80+ таких.

Це від 2,4-4М баксів.

Збивається будь-яким ППО.

Тобто, якщо на ділянці нема зенітки, збивають дорожчими ракетами, навіть піднімають літаки.

 

Olegechek

явна кацапська іпсошка в нт...

тут даже обговорювати нема чого...

 

muntyan

Кацохуесос уже особо и не маскируется.

"Не надо сбивать шахиды дорогим пво - ибо нечем будет сбивать калибры и искандеры , пробуйте строго из рогаток , калашей и зушек"

Б/у гандон , в независисмости от степени родства к укр.мове.

Булаху превед.

 

МЧС

А є ще снайперки за шалені гроші. Може всіх вбитих з них кацапів звозити на м'ясокомбінати та заміряти загальну живу вагу? А потім розмірковувати про економічну доцільність придбання крутих ружбайок?

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

явна кацапська іпсошка в нт...

тут даже обговорювати нема чого...

Не просто ипсошка и не только ипсошка:

- Смотрите, как Украина сливает в унитаз деньги наших налогоплательщиков! Не давайте ничего этой Украине!!

И да, тухлая шпротина не хочет на эту тему проверку объявить?

Ну чого так.

Особисто дітей Махна не треба захищати дорогим ППО.

Їх можна захистити однією молитвою і дуже сильно зекономити.

Як шахєд прилетить - ну то й воля Б-жа (МП), одразу до раю.

Свічок, знову ж таки, можна купити дохуя.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Ну чого так.

Особисто дітей Махна не треба захищати дорогим ППО.

Їх можна захистити однією молитвою і дуже сильно зекономити.

Як шахєд прилетить - ну то й воля Б-жа (МП), одразу до раю.

Свічок, знову ж таки, можна купити дохуя.

оскільки твій комент в межах пристойного спілкування то відповім))

ти бачив хто автор тексту?

там десь написано про те що це саме я написав текст у НЮТ?

чи може то я його передрукував у УП?

з чого ти взяв що я за чи проти предмету дискусії?

мій власний комент до тексту взагалі не стосується ані ціни ракет/дронів, ані доцільності такої тактики, я не розумію як люди виводять із простого тексту http://prntscr.com/ilBmg3PAoi85 те що я начитав вище і від тебе особисто..

куди ви взагалі читаєте?

 

Mahno

Вчора литовський Президент-баскетболіст пообіцяв Україні Бофорси-70 . Це дуже класні гармати зенітні , розроблені в кінці 40-х на базі гармат Бофорс-60 , які себе прекрасно зарекомендували в Другій Світовій , а розроблені були ще на початку 30-х .

Не хочеться повторятись , але я пропонував саме такий шлях боротьби з шахедами ( ставити навколо об'єктів старі ствольні зенітні артсистеми , навіть ЗУ-23 ) ще після першого нальоту . Тоді теж купа "знавців" , які сміялись з моїх слів , доводили мені , що то повна єрунда , і ніякого ефекту з цього не буде . З іздьовкою пропонували мені йти прямо начальником Генштаба , якщо я такий розумний . Але , як видно , саме такий шлях наш Генштаб разом з нашими партнерами і обрав .

Ну це так , не "щоб похизуватись" , а просто я радий , що хтось з начальства таки прийшов до такого ж висновку , що і Дядя Стьопа . А може і правда Бункер читають ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вчора литовський Президент-баскетболіст пообіцяв Україні Бофорси-70 . Це дуже класні гармати зенітні , розроблені в кінці 40-х на базі гармат Бофорс-60 , які себе прекрасно зарекомендували в Другій Світовій , а розроблені були ще на початку 30-х .

Не хочеться повторятись , але я пропонував саме такий шлях боротьби з шахедами ( ставити навколо об'єктів старі ствольні зенітні артсистеми , навіть ЗУ-23 ) ще після першого нальоту . Тоді теж купа "знавців" , які сміялись з моїх слів , доводили мені , що то повна єрунда , і ніякого ефекту з цього не буде . З іздьовкою пропонували мені йти прямо начальником Генштаба , якщо я такий розумний . Але , як видно , саме такий шлях наш Генштаб разом з нашими партнерами і обрав .

Ну це так , не "щоб похизуватись" , а просто я радий , що хтось з начальства таки прийшов до такого ж висновку , що і Дядя Стьопа . А може і правда Бункер читають ...

та ти таке пропонуєш що неможливо не сміятись.

у тих зеніток дальність дії - пару км, щоб позакривати ними всі обьєкти, треба їх кілька тисяч, якщо не кілька десятків тисяч; на кожну посадить екіпаж, забрати чоловіків з роботи і платить їм гроші, одягати, годувати; треба понавчати всі екіпажі на полігонах, де теж вистріляти кілька сотень тисяч пострілів; аа! а ще ж не забувай, що на кожну таку вундервафлю потрібно поставити сучаснк РЛС, бо нахеди візуально вночі непомітні (а користують їх саме вночі), а радіо-профіль у них теж малесенький.

і весь цей двіж тільки для того щоб збити пару соток снарядних боєприпасів?

то вже дійсно краще їх збивати ракетами - загальні витрати значно менші будуть...

ну хіба що на додаток до своєї пропозиції ти скажеш місце де валяється 10 тищ зеніток, 100 млн снарядів до них, 1 млн тон палива, 20 тищ тон продовольства (на рік), 500 млрд грн зарплати екіпажам (на рік),

ну й звісно не забуть залучити якось 30 тисяч молодих здорових чоловіків, щоб вони трансформатори охороняли.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

та ти таке пропонуєш що неможливо не сміятись.

у тих зеніток дальність дії - пару км, щоб позакривати ними всі обьєкти, треба їх кілька тисяч, якщо не кілька десятків тисяч; на кожну посадить екіпаж, забрати чоловіків з роботи і платить їм гроші, одягати, годувати; треба понавчати всі екіпажі на полігонах, де теж вистріляти кілька сотень тисяч пострілів; аа! а ще ж не забувай, що на кожну таку вундервафлю потрібно поставити сучаснк РЛС, бо нахеди візуально вночі непомітні (а користують їх саме вночі), а радіо-профіль у них теж малесенький.

і весь цей двіж тільки для того щоб збити пару соток снарядних боєприпасів?

то вже дійсно краще їх збивати ракетами - загальні витрати значно менші будуть...

ну хіба що на додаток до своєї пропозиції ти скажеш місце де валяється 10 тищ зеніток, 100 млн снарядів до них, 1 млн тон палива, 20 тищ тон продовольства (на рік), 500 млрд грн зарплати екіпажам (на рік),

ну й звісно не забуть залучити якось 30 тисяч молодих здорових чоловіків, щоб вони трансформатори охороняли.

10 тищ зеніток ... А чому так мало ? Чому не 100 тисяч ? Великих інфраструктурних електро та підстанцій у нас не більше 100 . Для захисту периметрів треба 400 зеніток , ну хай навіть 1000 . Цілком нормальна цифра , якщо врахувати всі ствольні зенітки . І перестань говорити дурниці , бо тільки гірше виглядаєш .

 

Stepan75ss

Блін , ну це ж треба таке заморозити ... На 10 тищ зеніток треба 1 млн тон палива . Тобто 1 стаціонарна зенітка потребує на рік 100 тон палива ... От би кому великим крадівництвом заніматись !

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

10 тищ зеніток ... А чому так мало ? Чому не 100 тисяч ? Великих інфраструктурних електро та підстанцій у нас не більше 100 . Для захисту периметрів треба 400 зеніток , ну хай навіть 1000 . Цілком нормальна цифра , якщо врахувати всі ствольні зенітки . І перестань говорити дурниці , бо тільки гірше виглядаєш .

що означає "велиеий обьєкт" ? і чому тільки 100 їх?

я знаю навколо Рівного десяток заводів площею у декілька кв км, на кожен потрібно не 4 зенітки а 50.

тому що периметр - це не в цеху зенітка стоїть, а за 10..20 км від обьєкта, тобто завод площею в 1 км (а таких в Україна тисячі якщо не десятки тисяч), має периметр 150 .. 200 км.

ти просто балуєшся цифрами на підтримку власної ідеї, при чому навіть не заглянеш десь в гугл як ті зенітки працюють і використовуються.. просто от сказав "я щітаю..." і всьо - всі решта дурні.

війна - це економіка. виграє війну той, хто знайде дешевшу протидію ворогу.

якщо у москалів на 1000 дешевих шахедів буде у нас 1000 дорогих зеніток - то чия економіка виграє, по твоєму?

а крім шахедів у них є ракети, рсзо, літаки - ти так само пропонуєш на 1 грн москалячої зброї відповідати 10.. 100 грн нашої? наскільки нас вистачить тоді?

--

смисл цієї тема, тобто чому саме я її підняв - у пошуку економічно- адекватної відповіді москалям на їхні атаки.

я вважаю, що нераціонально сподіватись на петріоти, насамси, шилки і гепарди проти шахедів і ракет. тому що на один дешевий шахед потрібно 10 дорогих гепардів. а ще ж є танки, гармати, кораблі тощо...

і тому я вважаю, що правильна відповідь - симетрична: не окопи рити від обстрілів, а самим стріляти в першу чергу.

тому відповіддю на 1000 іранських шахедів має бути 10000 українських таких же.

а на 100 крилатих ракет - 1000 крилатих безпілотників по аеродромах і заводах.

я вважаю, що давно можна було просто замовити у Байрактрів ті 10 тисяч примітивних безпілотників із дальністю ураження в 500 км і з наведенням виключно по жпс. і це була би ВІДПОВІДЬ!

--

досвід війни показує, що

оборона від морського десанту - це не гармати на березі, а атаки ЧФ у морі і у бухтах, нехай навіть слабенькі атаки,

оборона від КР виявилась не супер-пупер зенітні комплекси а удар примітивним Стрижем по аеродрому у Енгельсі,

оборона від польової артилерії - не бункери і бліндажі, а Хаймарси і ураження макіївських пту..

тому всі ці шилки та інші древні зенітки - це не спосіб виграти війну а вірний шлях її програти. треба бити ворога а не відмахуватись від нього.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Блін , ну це ж треба таке заморозити ... На 10 тищ зеніток треба 1 млн тон палива . Тобто 1 стаціонарна зенітка потребує на рік 100 тон палива ... От би кому великим крадівництвом заніматись !

та добав чи забери які хочеш нулі - не у них справа.

справа у тому що це по любе дорого. легше буде якщо замість 100 тон зенітка зжере 10?

ти думаєш, що вона як машина стоїть на місці з виключеним двиглом?

а з якого хуя у неї живиться радіолокатор - не думав?

а скільки жере рлс - теж не читав ніде?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

та добав чи забери які хочеш нулі - не у них справа.

справа у тому що це по любе дорого. легше буде якщо замість 100 тон зенітка зжере 10?

ти думаєш, що вона як машина стоїть на місці з виключеним двиглом?

а з якого хуя у неї живиться радіолокатор - не думав?

а скільки жере рлс - теж не читав ніде?

Можеш не продовжувати . Рівень твоєї експертизи я зрозумів . Довідник Стелі -- завжди потужний аргумент . Доречі , це ж ти доводив , що всі обстріли то фігня , і нам за місяць привезуть любі тр-ри ? Так вже пройшло 3 місяці , і що там , привезли ?

І наостанок ... Дешевше живити радар електрикою з пс , чи хай навіть власним генератором , чим потім на протязі кількох місяців щодня запускати по місту сотні генераторів при відсутності світла .

А в сухому залишку -- нам передали таки бофорси . І для чого вони нам , якщо не для боротьби з шахедами ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Можеш не продовжувати . Рівень твоєї експертизи я зрозумів . Довідник Стелі -- завжди потужний аргумент . Доречі , це ж ти доводив , що всі обстріли то фігня , і нам за місяць привезуть любі тр-ри ? Так вже пройшло 3 місяці , і що там , привезли ?

І наостанок ... Дешевше живити радар електрикою з пс , чи хай навіть власним генератором , чим потім на протязі кількох місяців щодня запускати по місту сотні генераторів при відсутності світла .

А в сухому залишку -- нам передали таки бофорси . І для чого вони нам , якщо не для боротьби з шахедами ?

тобто ти не помітив навіть, що у нас нині все ок із електрикою, постачання є скрізь - окрім того прикрого факту що частина потужностей (найбільша АЕС) не працюють і є великий дефіцит потужності до якого трансформатори ніяким боком?

ну "і наостанок". ти ж ідеї кидаєш - ти й пруфи шукай, бо довідник Стелі схоже - це якраз чисто твоя фішка.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

тобто ти не помітив навіть, що у нас нині все ок із електрикою, постачання є скрізь - окрім того прикрого факту що частина потужностей (найбільша АЕС) не працюють і є великий дефіцит потужності до якого трансформатори ніяким боком?

ну "і наостанок". ти ж ідеї кидаєш - ти й пруфи шукай, бо довідник Стелі схоже - це якраз чисто твоя фішка.

Вчіть матчастину . Бо одні доводили мені що основна проблема в розбитих лініях , ти кажеш що в відсутності генерації ... Коли я казав що проблема в окупації ЗАЕС , то місцеві псевдознавці в мене какахами кидались . Ви вже визначіться . Насправді проблема комплексна . Якщо раніше при передачі по лініям 330кВ умовні втрати були 3 процента , то при передачі такої ж потужності по лініям 110 кВ втрати вже 27 проц . Тому і дефіцит , який нема чим покрити .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

тобто ти не помітив навіть, що у нас нині все ок із електрикою, постачання є скрізь - окрім того прикрого факту що частина потужностей (найбільша АЕС) не працюють і є великий дефіцит потужності до якого трансформатори ніяким боком?

ну "і наостанок". ти ж ідеї кидаєш - ти й пруфи шукай, бо довідник Стелі схоже - це якраз чисто твоя фішка.

Вчіть матчастину . Бо одні доводили мені що основна проблема в розбитих лініях , ти кажеш що в відсутності генерації ... Коли я казав що проблема в окупації ЗАЕС , то місцеві псевдознавці в мене какахами кидались . Ви вже визначіться . Насправді проблема комплексна . Якщо раніше при передачі по лініям 330кВ умовні втрати були 3 процента , то при передачі такої ж потужності по лініям 110 кВ втрати вже 27 проц . Тому і дефіцит , який нема чим покрити .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

тобто ти не помітив навіть, що у нас нині все ок із електрикою, постачання є скрізь - окрім того прикрого факту що частина потужностей (найбільша АЕС) не працюють і є великий дефіцит потужності до якого трансформатори ніяким боком?

ну "і наостанок". ти ж ідеї кидаєш - ти й пруфи шукай, бо довідник Стелі схоже - це якраз чисто твоя фішка.

Вчіть матчастину . Бо одні доводили мені що основна проблема в розбитих лініях , ти кажеш що в відсутності генерації ... Коли я казав що проблема в окупації ЗАЕС , то місцеві псевдознавці в мене какахами кидались . Ви вже визначіться . Насправді проблема комплексна . Якщо раніше при передачі по лініям 330кВ умовні втрати були 3 процента , то при передачі такої ж потужності по лініям 110 кВ втрати вже 27 проц . Тому і дефіцит , який нема чим покрити .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вчіть матчастину . Бо одні доводили мені що основна проблема в розбитих лініях , ти кажеш що в відсутності генерації ... Коли я казав що проблема в окупації ЗАЕС , то місцеві псевдознавці в мене какахами кидались . Ви вже визначіться . Насправді проблема комплексна . Якщо раніше при передачі по лініям 330кВ умовні втрати були 3 процента , то при передачі такої ж потужності по лініям 110 кВ втрати вже 27 проц . Тому і дефіцит , який нема чим покрити .

ти мені наводиш мої ж аргументи про втрати і при цьому радиш вчити матчастину ))

іди краще на Єрмака понападай...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ти мені наводиш мої ж аргументи про втрати і при цьому радиш вчити матчастину ))

іди краще на Єрмака понападай...

В тебе нема жодних аргументів . Все що ти пропонуєш , це чекати на міфічні дрони , якими ми може колись зможемо вразити великі сибірські ГЕС . А свої захищати ніяк не потрібно . Дуже розумно .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

В тебе нема жодних аргументів . Все що ти пропонуєш , це чекати на міфічні дрони , якими ми може колись зможемо вразити великі сибірські ГЕС . А свої захищати ніяк не потрібно . Дуже розумно .

ага, твоя пропозиція щодо найменш міфічних зеніток набагато реальніша ))

--

і я не пропоную ніяк не захищати. я пропоную потратити одну-соту вартості однієї із зенітних систем на замовлення ударних дронів за кордоном. той же Байрактар з його досвідом і напрацюваннями може за 2 місяці зробити виробництво аналогів шахедів; а ще за місяць він їх виробить 1000 штук.

і атака дронами аеродромів УЖЕ ПОКАЗАЛА СВОЮ ефективніть, тоді як за 10 місяців пуляння ракет в мопеди так і не дійшли до пристойного рівня захисту - "позатого року посадили 20 га картоплі - жук зьїв; того року посадили 40 га - жук зьїв; то посадимо цього року 100 га - хай подавиться!"

 

Mahno

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити