Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Понтуюсь

Музична пауза, бо заїбався набирати.

https://www.youtube.com/watch?v=ZpbpOgUybBM

 

Clough

Довелось мені сісти на дієту. Пролікувався. До літа цукор вже став у межах норми - 4,9. Скинув вагу. Був 93, зараз 72. Головне - я навчився контролювати рівень глюкози. Зараз п'ю пиво, їм морозиво, цукор при цьому 6 - 7, не більше. Цим я здивував багатьох. Бо мене вважали вже клієнтом на інсулін. Дуже допомогли фізичні навантаження.

В житті багато чого змінилось. Молодший брат пішов добровольцем. Зараз штурмовик в 5 ОШБР. Тому є за кого переживати.

 

Clough

Clough, не зникай, не дивлячись нінащо. Ти один з найкращих тут дописувачів.

Це мені казати легко, я ж ніяк від тебе, чи ти від мене, не залежим)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Clough, не зникай, не дивлячись нінащо. Ти один з найкращих тут дописувачів.

Це мені казати легко, я ж ніяк від тебе, чи ти від мене, не залежим)

Якщо будуть питання щодо діабету (звісно не дай Боже), звертайся, бо я став досить прохаванним у цій темі.

https://www.youtube.com/watch?v=QLaq5usTJrg

 

Clough

Кирило Буданов, підтвердив Сергію Притулі, що ГУРу потрібні ....

Коротше збір з ранку!;)

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Довелось мені сісти на дієту. Пролікувався. До літа цукор вже став у межах норми - 4,9. Скинув вагу. Був 93, зараз 72. Головне - я навчився контролювати рівень глюкози. Зараз п'ю пиво, їм морозиво, цукор при цьому 6 - 7, не більше. Цим я здивував багатьох. Бо мене вважали вже клієнтом на інсулін. Дуже допомогли фізичні навантаження.

В житті багато чого змінилось. Молодший брат пішов добровольцем. Зараз штурмовик в 5 ОШБР. Тому є за кого переживати.

Молодець. День кардіо + день силових змінно, заміняють купу пігулок та лікують від багатьох набутих хвороб. Це реальне лікування. Головне працювати, а не шкодувати себе, пускати соплі та ковтати пігулки.

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Молодець. День кардіо + день силових змінно, заміняють купу пігулок та лікують від багатьох набутих хвороб. Це реальне лікування. Головне працювати, а не шкодувати себе, пускати соплі та ковтати пігулки.

Я навіть не очікував, що цукор можна настільки знизити фізичним навантаженням.

 

Clough

Упс...

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Я навіть не очікував, що цукор можна настільки знизити фізичним навантаженням.

Я теж в свій час не очікував певних результатів. Люди тупо не бачать допомогу під боком

Так, можливі нюанси з суставами та ортопедією. Але, вони вирішуються + позитивні зміни переважають Звісно якщо є клінічні протипоказання, то треба радитися з лікарями.

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Я навіть не очікував, що цукор можна настільки знизити фізичним навантаженням.

Ну це трошки неправильно... Не тільки фізика... Там все в комплексі і в першу чергу дієта... В мене шанси стати інсулінщиком - 50/50...бабці обидві ноги відрізали... Брат двоюрідний - на інсуліні вже років з 15... Тому трошки цікавився цим питанням.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну це трошки неправильно... Не тільки фізика... Там все в комплексі і в першу чергу дієта... В мене шанси стати інсулінщиком - 50/50...бабці обидві ноги відрізали... Брат двоюрідний - на інсуліні вже років з 15... Тому трошки цікавився цим питанням.

За дієту я не забуваю. Вже визначив для себе, від яких продуктів росте глюкоза і наскільки сильно. Важливо, що є нормальний замінник цукру для чаю, кави и т.п. Для мене в цьому плані ідеальна стевія, яка в пропорції 1 к 1 з цукром. Немає ніякого лівого присмаку і т.п. Дома мені вже закруток на цій стевії наробили.

 

Clough

Clough, ти ніби про мене написав, тільки мені з сімейним лікарем не того, ну ... та й х з нею...

та і з вагою. з 92 своїх кг схуд до 80... і набагато стало легше

з алкоголем зав'язав, мабуть вже своє випив, бо вибір між пивом і життям має бути зрозумілим...

щодо фізичного навантаження, воно має бути помірним, і не з надривом. головне - дієта.

метформін я не переношу, як і все, що є на його основі, тому таблетки повз...

в мене за тиждень глюкоза впала з 15 до 5.4. всі здивовані, і я теж. а в дружини, яка за мене молодше на ...надцять років, не падає, тримається в районі 8-9, ні дієта, ні фізичні навантаження ні таблетки не допомагають...

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

Clough, ти ніби про мене написав, тільки мені з сімейним лікарем не того, ну ... та й х з нею...

та і з вагою. з 92 своїх кг схуд до 80... і набагато стало легше

з алкоголем зав'язав, мабуть вже своє випив, бо вибір між пивом і життям має бути зрозумілим...

щодо фізичного навантаження, воно має бути помірним, і не з надривом. головне - дієта.

метформін я не переношу, як і все, що є на його основі, тому таблетки повз...

в мене за тиждень глюкоза впала з 15 до 5.4. всі здивовані, і я теж. а в дружини, яка за мене молодше на ...надцять років, не падає, тримається в районі 8-9, ні дієта, ні фізичні навантаження ні таблетки не допомагають...

Якщо метформін не підходе, то може спробувати Воксид? Декому він дуже допоміг. Його ще називають "банкетна пігулка", бо він стримує ріст рівня глюкози навіть після крутого столу. Ось трохи про нього (клацни на "так" у спливаючому вікні).

http://www.mif-ua.com/archive/article/39248

Ще є непоганий народний спосіб - заварювати листя лопуха. У моєї мами цукор був на рівні 10-12. Після чотирьох місяців вживання цього відвару впало до 6. Я теж його пив зимою, у мами великий запас цієї рослини у сушеному вигляді. А зараз він є свіженький.

 

Clough

дякую за поради!

треба спробувати лопуха)

а, якщо серйозно, яка доза вживання цього зілля?

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

дякую за поради!

треба спробувати лопуха)

а, якщо серйозно, яка доза вживання цього зілля?

Береш листя лопуха розміром десь з долоню. Кладеш у півлітрову банку та заливаєш окропом. Потом ставишь на водяну баню і тримаєш на ній хвилин 15-20. Пити треба половину чи 2/3 склянки за півгодини до їжі.

В місті буває проблематично знайти нормального лопуха. Його завзято викошують комунальники. Я збираю його на дачі за містом. Потім мию і вивішую сушитись як білизну.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Береш листя лопуха розміром десь з долоню. Кладеш у півлітрову банку та заливаєш окропом. Потом ставишь на водяну баню і тримаєш на ній хвилин 15-20. Пити треба половину чи 2/3 склянки за півгодини до їжі.

В місті буває проблематично знайти нормального лопуха. Його завзято викошують комунальники. Я збираю його на дачі за містом. Потім мию і вивішую сушитись як білизну.

дякую!

з плантаціями лопуха не напряжно

є ще екологічно чисті місця)

 

yurko

Ось таке надибав сьогодні:

https://i.ibb.co/TgTTLCZ/IMG-20230721-140905.jpg

Турецьке, no sugar & free gluten. Для когось може дорого, але смачно. Вмаламурив дві таких та запив 7up zero sugar. Продвинута молода людина, що ще можно сказати.

 

Clough

Мапа сайту Повна версія Оновити