Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сьогодні прибуду до Берліну...

Вовк,якщо ти ще у центрі-то я кабінці D1.Заходь, єслі що)

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Вовк,якщо ти ще у центрі-то я кабінці D1.Заходь, єслі що)

Отважный ты:)

 

wert

Місто,де знаходжусь називається Singenfilden,якщо не помиляюсь,це біля Штудгарта

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Місто,де знаходжусь називається Singenfilden,якщо не помиляюсь,це біля Штудгарта

Да, это сателлит Штутгарта. Там один из основных заводов Мерседеса.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Місто,де знаходжусь називається Singenfilden,якщо не помиляюсь,це біля Штудгарта

Треба обов'язково відвідати Мюніх .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Треба обов'язково відвідати Мюніх .

Кормлять,як на курорті.Так я швидко наберу скинуті за перший місяць війни 10кг,що не є добре.З 1 липня треба купити за 9 євро проїзний на місяць і тоді вже подорожувати.І сімку безкоштлвну.Усе досить добре,тільки самопочуття як після перепою.Мабуть через перевтомлення за ці 5 діб

 

В.Перетурин

Добре,що вибрався..все буде добре,звикнеш, вивчиш мову...ассімілюєшся та будеш добропорядним бюргером..а може, за кілька років все зміниться,та повернешся в український Маріуполь

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Добре,що вибрався..все буде добре,звикнеш, вивчиш мову...ассімілюєшся та будеш добропорядним бюргером..а може, за кілька років все зміниться,та повернешся в український Маріуполь

Хотілось би.Тільки мозок щось тормозить,може із-за недостачі кисню-туь заставляють постійно носити їхні жорсткі намордники,як распіратори,наші пов'язочкі тут не признають.А може навпаки недостача нашого рідного брудного маріупольського повітря

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Хотілось би.Тільки мозок щось тормозить,може із-за недостачі кисню-туь заставляють постійно носити їхні жорсткі намордники,як распіратори,наші пов'язочкі тут не признають.А може навпаки недостача нашого рідного брудного маріупольського повітря

Хорошо вас завезли)

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Хотілось би.Тільки мозок щось тормозить,може із-за недостачі кисню-туь заставляють постійно носити їхні жорсткі намордники,як распіратори,наші пов'язочкі тут не признають.А може навпаки недостача нашого рідного брудного маріупольського повітря

О,так..Маріупольске повітря це щось...я жив 2 роки у Маріку, працював на Азовсталі((..

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

О,так..Маріупольске повітря це щось...я жив 2 роки у Маріку, працював на Азовсталі((..

Азовсталь,якщо не заходити на коксохім, в порівнянні з ММК ім.Ілліча був досить чистим і уходженим.Особливо аглофабріка іллічівська-повітря аж хрустить на зубах,а сніг чорного коліру.Але то все тепер спогади...

 

В.Перетурин

А, так вас нашим шляхом женуть.

Ви там десь тиждень будете. Далі повезуть у якесь містечко на розподілку, може й сюди.

Беріть мила і шампуня як на роту циган. Бо далі поки не дають.

Я сидів у блоці С.

Великих ТЦ поряд два. Бройнінгерланд (ви його побачите, червона вивіска) і Меркаден у сусідньому містечку.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

О,так..Маріупольске повітря це щось...я жив 2 роки у Маріку, працював на Азовсталі((..

А в горах ви взагалі охуїєте. Тут липи квітнуть у повний зріст.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

А, так вас нашим шляхом женуть.

Ви там десь тиждень будете. Далі повезуть у якесь містечко на розподілку, може й сюди.

Беріть мила і шампуня як на роту циган. Бо далі поки не дають.

Я сидів у блоці С.

Великих ТЦ поряд два. Бройнінгерланд (ви його побачите, червона вивіска) і Меркаден у сусідньому містечку.

Сорри, пропустил - а где ты сейчас?

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

А в горах ви взагалі охуїєте. Тут липи квітнуть у повний зріст.

Я вже зрозумів про розподіл

Тільки от як не прогадати-куди?Тобі хоч пособіє дали?

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Сорри, пропустил - а где ты сейчас?

На Дунаї. Ну, майже. Швабський Альб. Сидимо у флюхтігецентрі разом з усіма біженцями світу.

Документи - рухаються, посвідчення нові на днях зробили, термін на медобстеження вже є, може ще й щеплення тут зроблю.

Куди далі - поки хєз, сьогодні в основному на Тюбінген роздавали номер

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Я вже зрозумів про розподіл

Тільки от як не прогадати-куди?Тобі хоч пособіє дали?

До пособія тобі ще як салазі до дємбєля.

Тут зі мною поряд є дід-молдаван, йому третій місяць навіть доки не почали рухати.

Нам так вола не їбуть, уже рух є, може навіть на початку липня капне. Але далі ще розподіл буде.

А, якщо до нас... Ключів у кімнатах немає, багаж передивляться весь, металеве-скляне заберуть (якщо будуть не в дусі). Ну як заберуть. На зберігагня до виїзду.

Ліжка ок, вода - супергут, годують прийнятно, але трохи інакше.

 

Белый Волк

Німецька пунктуальність з серії німецької хтивості. "Десь взагалі" вона є.

По факту - приносять в опів на восьму бланк з термінос на сім ранку. Так, цього дня. Ніт, ніхто й не гадав.

Але взагалі вони набагааааааато менші розпиздяї, ніж наші.

І бюрократії до сраки тут. З іншого боку - кожний пчіх папірцем завірений, тож пруфи є, якщо треба.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

На Дунаї. Ну, майже. Швабський Альб. Сидимо у флюхтігецентрі разом з усіма біженцями світу.

Документи - рухаються, посвідчення нові на днях зробили, термін на медобстеження вже є, може ще й щеплення тут зроблю.

Куди далі - поки хєз, сьогодні в основному на Тюбінген роздавали номер

А как населённый пункт называется? Я там работаю рядом.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

На Дунаї. Ну, майже. Швабський Альб. Сидимо у флюхтігецентрі разом з усіма біженцями світу.

Документи - рухаються, посвідчення нові на днях зробили, термін на медобстеження вже є, може ще й щеплення тут зроблю.

Куди далі - поки хєз, сьогодні в основному на Тюбінген роздавали номер

Тюбинген - красивый студенческий город, но по дороговизне жилья второй в Германии после Мюнхена.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

А как населённый пункт называется? Я там работаю рядом.

Зігмарінген. Я ж начебто писав.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Тюбинген - красивый студенческий город, но по дороговизне жилья второй в Германии после Мюнхена.

Ітіііть. Він же малий. Хоча 30 тисяч студнів... Ну і там не знімати житло, там ще один центр типу.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Зігмарінген. Я ж начебто писав.

Хорошие места...Австрия, Швейцария, Франция, Шварцвальд, Дунай, Бодензее. Хорошо, что не заслали вас на восток...

 

Atlant

По моему в Биберахе есть ещё универ, не уверен правда.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Хорошие места...Австрия, Швейцария, Франция, Шварцвальд, Дунай, Бодензее. Хорошо, что не заслали вас на восток...

Шварцвальд це де римлян розхуячили здається?

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Хорошие места...Австрия, Швейцария, Франция, Шварцвальд, Дунай, Бодензее. Хорошо, что не заслали вас на восток...

Угу. Кемпінги, повітря ахуєнне. Реклам Бодена до сраки і трохи.

Схід... ну який схід. Дрезден ззовні нічотак.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Шварцвальд це де римлян розхуячили здається?

Да хез, наверное)

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Угу. Кемпінги, повітря ахуєнне. Реклам Бодена до сраки і трохи.

Схід... ну який схід. Дрезден ззовні нічотак.

Ну таке, там где Дрезден, там может и Гёрлитц попасться)) да и Хемнитц тоже реально) анклавы афд и комми

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Зігмарінген. Я ж начебто писав.

А, нет, далеко. Это ближе к моей предыдущей работе.

 

Alf

Всеж прохання до корінних Атланта, Ельфа,до нових німців-Вовка,Олексія-порадьте у цій Баденвюртемберзі-куди можна погоджуватись,якщо буде вибір,щоб "нє било мучітєльно больно"

 

В.Перетурин

Мапа сайту Повна версія Оновити