Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сусіди
  • Страницы
  • Все
  • 2
Ответ на сообщение пользователя prepod показать

Така ситуація всюди. І відсутність шумоізоляції і поваги до оточуючих,в новобудовах теж. Ще чути як пес гавкає кількома поверхами вище. Вихід - тільки будинок, і той десь в Карпатах, або у вимерлому селі. Бо в густонаселеному передмісті є свої приколи - собаки цілу ніч виють, музони цілий день і т.п. В мене в селі купив хату один, а а сусідів через подвіря собаки цілу ніч гавкають, і нічого не помагає.

У батьків дружини в Краснопіллі в пригороді взагалі благодать, навіть собак не чув. Машина тільки може проїхати, і то не заважало. Жили якось тиждень, поки батьки були на морі. А тут... Таке враження, що ці суки спеціально це все роблять, двигають і кидають меблі, бігають і ходять, як навіжені. І їм на всім пох. Просто ненавиджу вже цих всіх виблядків.

 

Striker

У мене знизу давно вже ніхто не живе, так я і при цьому завжди ходжу в тапках, а ці виблядки, що зверху, що з інших сторін, і зимою постійно хуярять без тапок. Бехкає так, що я хуєю. А зверху кончене маріупольске чмо бігає в свої 50 чи 55, як дитина 4-річна по квартирі. Як наче в неї там стадіон з біговою доріжкою. І нічого падлюці цій не докажеш, бо їй похуй.

 

Striker

Вже думаємо продавати хоч за півціни довоєнної, бо нерви вже не витримують.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

У мене знизу давно вже ніхто не живе, так я і при цьому завжди ходжу в тапках, а ці виблядки, що зверху, що з інших сторін, і зимою постійно хуярять без тапок. Бехкає так, що я хуєю. А зверху кончене маріупольске чмо бігає в свої 50 чи 55, як дитина 4-річна по квартирі. Як наче в неї там стадіон з біговою доріжкою. І нічого падлюці цій не докажеш, бо їй похуй.

У меня теща такая. Все ей не так: то дети топают, то соседи пылесосят(это при том, что жилой фонд по сравнению с совковым норм, австрийская фирма строила),то лифт туда-сюда ну и т.д. А когда ракетами 24го уебали, то даже не услышала, видать топот детский ей перебил:))

Везде так в местах компактного проживания людей. Тебе или смириться надо или что-то менять.

 

wert

Ех чувак, знайомо))

В мене зверху ебанутій алкаші брат-сестра, і він то постійно її бив, то п ять років єбашив молотком щось кожен день)) плюс десь рік чеканив з пів п ятої ранку))

І в них 7 котів

А знизу 4 покоління, там прабабка як телік вмикає, на всю хату Інтером фонить))

На жаль не жартую. Тому жив останні роки у подруги))

---------

А з 24 на службі, тут взагалі про слово "комфорт" забудь)) зате весело)

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя wert показать

У меня теща такая. Все ей не так: то дети топают, то соседи пылесосят(это при том, что жилой фонд по сравнению с совковым норм, австрийская фирма строила),то лифт туда-сюда ну и т.д. А когда ракетами 24го уебали, то даже не услышала, видать топот детский ей перебил:))

Везде так в местах компактного проживания людей. Тебе или смириться надо или что-то менять.

Ооооо, прибирання... Ця сука зверху працює в клінінговій компанії і воно на цій темі по ходу йобнулось. Прибирання майже кожен день, двигає і швиряє усе, що тільки можна. Але це прибирання ще можна потерпіти, якщо воно не починається о 6-й ранку. А цій хуйні пох коли починати, вона півдня тільки і робить, що прибирає щось і двигає туди-сюди.Причому в 5-6 встане, почне їбашить, потім в 9-10 година перерва, і потім по другому-третьому колу.

____

Я вже писав недавно в бункері, що десь в квітні збиралися продавати цю йобану квартиру і кудись переїжджати, думали за бугор. Але пішло через жопу через війну.

 

Striker

Працює, це раз в 3-4 дні може кудись поїде на 3 години, а потім весь клінінг у неї вдома.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

Ех чувак, знайомо))

В мене зверху ебанутій алкаші брат-сестра, і він то постійно її бив, то п ять років єбашив молотком щось кожен день)) плюс десь рік чеканив з пів п ятої ранку))

І в них 7 котів

А знизу 4 покоління, там прабабка як телік вмикає, на всю хату Інтером фонить))

На жаль не жартую. Тому жив останні роки у подруги))

---------

А з 24 на службі, тут взагалі про слово "комфорт" забудь)) зате весело)

Квартири, по крайній мірі хрущівки - взагалі непридатні для нормального життя. Тому тільки будинок, хоч там також є свої нюанси. Та що казати, я жив в ОБЩАЗІ, так там було набагато спокійніше, ніж тут, в своєму окремому житлі.

_____

Так, не заздрю тобі. Мої проблеми виглядають смішними з тим, як зараз живуть інші люди...

 

Striker

  • Страницы
  • Все
  • 2
Мапа сайту Повна версія Оновити